Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

wighy
7. jan 2010

ingulienka a ozvali sa ti z toho dashoferu alebo ti le nprisla penazenka??
lebo mne zatial nic od nich nedoslo

adinka3
7. jan 2010

mikalove, a čo si dala včera o 23:52 abcgames, tam je nejaký matúš adamčík, to nie ste vy?

mikalove
7. jan 2010

adinka, nie , len menovec

avanka
7. jan 2010

Mne dnes tiez mail o adresu na zaslanie kefky a Zuzka odpisala, ze jenske misy posiela dnes, tak sa tesim......
a poctivo pisem recepty do Maggi, tak som zvedava...kedy budu schvalovat a ci vobec 😒

katuskapd
7. jan 2010

baby neblaznite na tu kefku je vas tam uz hrozne vela, to sa vam uz neoplati posielat 😔 😔 😔

ajinka19
7. jan 2010

aj ja chcem kefku.ale este som nepisala,skusim dalsi mesiac

mitynka
7. jan 2010

http://fotosoutez.impuls.cz/index.php?o=1&r=1&m=1 prosím o hlas pro foto V NDR U MOŘE, vyhrávají i hlasující ! 🙂 děkuji!!

krinolina
7. jan 2010

mitynka hlasujem s tym kurzom sa treba akoze priblizit ci to je jedno??ja som dala podobny ako je dnes

titkovamiriam
7. jan 2010

ahojte ja dnes nic a maggi mi schvalilo vsetkooooo

betka14
7. jan 2010

mne dnes mail že dostanem kefku curaprox a na pošte som mala tričko a pero z kucharky

tinesa
7. jan 2010

ahojte
mne tiez mail na curaprox kefku a prisli mi kremy eucerin denny, nocny a ocne serum , ktomu list, ze je to vyhra, no uz si nespominam aka to bola sutaz, no potesilo, vy ste niektora nedostali

majinaf
7. jan 2010

baby poradte ked mam 1200 b.na maggi a minuly mesiac si nepytala ani adresu to mam cakat alebo mozem posielat dalej recepty.lebo ma vsetky schvalene. 🙂

krinolina
7. jan 2010

majinaf mne dnes pisala ze zatial posiela dnes za oktober november ze to ma hrozne vela

avanka
7. jan 2010

Tinesa, to bolo asi toto
http://www.eucerin.sk/contest.asp
gratulujem

tinesa
7. jan 2010

ano presne tieto kremy prisli 😉

a.oni
7. jan 2010

ahojte, mne dnes podravka, z walmarku termoska - za body, výhra z lidlu - elektronické šipky