Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zuzin78
19. jan 2010

holky ahojte,. musim vas precita co ste tu napisali, co som tu ja nebola. 😉

pisala uz vam maggi zuzka , ohladom balickov za december?

panvica je dobra, ja juuz mam doma 🙂

avanka
19. jan 2010

Lenka, tie jenske misy su 3 a su perfektne, aj zapekacia misa je z bielej keramiky, super, panvica je dobra........baby chvalili vsetko okrem priborov....

Krin, aj mne dosiel mail s poziadavkou zaplatit tych 5.97 eura z toho adventneho kalendara, vsak som im hned aj odpisala 😠 😠 nic im nezaplatim.....toto v podmienkach nemali...

ivako
19. jan 2010

ti ektoré vyhrali na www.energy.sk skuste napísat na dobierka@energy.sk ,

ono je to tam takto-za prvu výhru máš registráciu a jeden výrobok a za dalšie výhry už podla umiestnenia-výrobky v hodnote toho šeka

bzzmajka
19. jan 2010

mne Maggi Zuzka nepísala a ten adventný kalendár, tak je naopísané že sa platí 599 Sk pri registrácii a následného používania súťaže

bzzmajka
19. jan 2010

Malý mal teplotu, tak sme mu dali Nurofen ale potom vracal a vracal...zase teplota, jasné že sme dali Nurofen...bolesť bruška!!!! Svine !!!! Keby sme mu nič nedali asi by mu ani nič nebolo !!!!!

bzzmajka
19. jan 2010

http://www.cas.sk/clanok/146613/na-trhu-je-nebe...

O Nurofene ale tu už píšu, že sposobuje hnačky, bolesti brucha atd.

renettka
19. jan 2010

bzzmajka..ale zase ,ktoré lieky nemajú žiadne vedľajšie účinky?

ajinka19
19. jan 2010

renettka,ale tento nurofen bol nebezpečný pre deti.

renettka
19. jan 2010

ja viem..toto by sa nemalo stávať.. ☹

ajinka19
19. jan 2010

ked som to videla v spravach,tak mi az zle prislo.najskor som prepocula,ze islo o ten jahodovy,tak som hned utekalaa pozriet cislo sarze na tom co mam doma.
inak,mna fakt nebavi sutazit...ja neviem co to so mnou je.este v lete som si pripadala ako zavislak,kym som vsetko nevyplnila tak som nesla ani spat a teraz aj by som chcela,ale nemam na to nejak naladdu... ☹

mikalove
19. jan 2010

ivako už ti aj z energy odpísali že ti pošlú?

mikalove
19. jan 2010

ivako gratulka 😉

saisa1
19. jan 2010

gratulka k vyhram, hadzete tu toho hodne, ja to voooobec nestiham, maly mi teraz spi nejako len kratko cez den a vecer sa treba povenovat aj mm... hmmm 🙂 tak ja neviem, je aj zopar sutazi, ktore mam pootvarane lebo chcem ich sutazit, ale nedari sa mi k tomu dostat, som rada, ked sa aspon najem 🙂 tak vam teda vsetkym drzim palce 🙂

mikalove
19. jan 2010

písala som do enegry a jedine čo mi odpísali je ,že pošlite tel . číslo..

katuskapd
19. jan 2010

ahojte

V piatok 15.1.2010 sme vylosovali prvého výhercu filtračnej kanvice Brita v tomto roku.

Víťazom tohoto kola sa stal Adrián Farula.

Gratulujeme!

Výherca onedlho obdrží e-mailom bližšie inštrukcie, ako sa prihlásiť k svojej výhre a ako postupovať pri jej prevzatí.

Prajeme Vám príjemný deň.

mikalove
19. jan 2010

blahoželám lienke 😉

mikalove
19. jan 2010

už mi aj volala pani aby som si vybrala z vyrobkov na energy. som myslela že sa ani nedočkáme

katuskapd
19. jan 2010

ze som si myslela ze to lienka bude 😀 😉 tak gratulka

babula90
19. jan 2010

Stanka, vyhrala si zase v Novom čase pre ženy 😉 zásteru 😀
škoda, že už nedávajú tie syrové výrobky, by som poslala receptíky.

Asi sme unavené z toľkého minuloročného súťaženia 😀

renettka
19. jan 2010

Stani blahoželám...nech sa ti dobre varí v novej zásterke 🙂

saisa1
19. jan 2010

a kocky poprosim vas znovu o hlasy, dakujem 🙂

http://www.hezkeobrazky.cz/fotogalerie/soutezni...
http://www.hezkeobrazky.cz/fotogalerie/soutezni...
http://www.hezkeobrazky.cz/fotogalerie/soutezni...

ked sa nam uz nechce sutazit, tak aspon mi pohlasujte 🙂 dik 🙂

mikalove
19. jan 2010

dík baby,nemám ešte čas pre ženy a ani zasteru doma 😀

mikalove
19. jan 2010

inak baby zabudla som vam napísať že ked niečo vyhrate a kopírujete sem mail tak to nedavajte celé,lebo min. mi volali z jednej súťaže a chceli ešte po telefone overovanie udajov ,čo som dala pri reg. lebo že sa im v poslednej dobe stava, že im niekto napíše že vyhral v súťaži a posiela udaje a pritom nevyhral,len proste skúša...nekopírujte sem mail,na ktorý máte odpovedať. ludia su svine 😠

glumdolf
19. jan 2010

mikalove : bože čo tí ľudia už nevymyslia, to už je hyenizmus.

😠

babula90
19. jan 2010

a už Ti prišli tie výrobky od Karičky? Potom napíš 😉

ja maily nekopirujem, ale nechapem, ako moze niekto skusat- ved meno a priezvisko predsa nepusti, ci ano? 😕
no ludia su vazne rozni 🤐

mikalove
19. jan 2010

babula ešte nie, ale niekedy len vyhras mailom a napíšu ti aby si poslal udaje a ked to sem dame tak už šikovný si to prekopíruje

wighy
19. jan 2010

ahojte

baby ako vidim je nas tu viac ktorym sa nechce sutazit 😢 chcelo byt to nejaku pombu v potobe yellow alebo fann 😉

maggi zuzka mi zatial nepisala a sajnu nema co si vyberiem kedze mam uz 5000 bodov a za to urcite neobjednam lopariky 😢 misky su super a boli 3ks, panvica jen superska, zapekacia je tiez perfektna

aimi.n
19. jan 2010

Ahojte, gratulujem k vyhram, mna to nejako po vianociach opustilo a nechce sami sutazit.. akurat maggi a sem ram rimmel zatocim.
inak tomu rimmelu dobre sibe 🙂 teraz som tocila 12x !!!!!! na jedno meno! dalo mi to tocit normalne utorkovu ruletu a dokola som si vytacala 23 bodov 😠 nechcelo ma to vobec pustit dalej na stranku, tak som dokola tocila, az ma to prestalo bavit a vypla som to. stale sa mi tam objavovalo ta kolonka - "vytoc si najviac bodov a vyhraj" 😒