Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

leena24
8. feb 2010
ajinka19
8. feb 2010

ahojte.mne dnes katalog z harmony klubu a volala mi pani z pravdy,ze som vyhrala CD Jany Kirschner,akurat sme boli u doktora s malou,som tam ani skakat od radosti nemohla 😀 😀 😀 konecne ma niekde vyzrebovali

krinolina
8. feb 2010

to na tej pravde asi kazdy vyhrava ajinka gratulka super cd

girka
8. feb 2010

mne sa zda, ze mi pisali, ze si je dobre odkladat aj blocky v tej nivei 😉

krinolina
8. feb 2010

hej maju to napisane volakde v tych papieroch co mi od nich dosli ale ja nemam ani jeden blocek dufam ze to ozaj nebudu pytat

ajinka19
8. feb 2010

baby,dnes som bola v tescu a isla som okolo fann parfumerky a videla som tam taku skatulu a bolo na nej napisane,nieco ako ze dones staru a dostanes novu...neviete nieco o tom?

girka
8. feb 2010

no myslim, ze ked donesies staru maskaru dostanes novu, myslm, ze Max Factor, ale neviem to naisto 😉

krinolina
8. feb 2010

toto maju na FB .... FAnn parfumérie Ak prinesiete ľubovolnú starú maskaru ziskate novú Max Factor Lash Extension Effect so zľavou 5€ ....

girka
8. feb 2010

Získajte novú maskaru Lash Extension Effect v hodnote € 13,70 so super zľavou.
Zľavu € 5 vám odpočítame z ceny novej predlžujúcej maskary od Max Factor výmenou za akúkoľvek inú, použitú maskaru.

Akcia platí od 1. 2. 2010 do 28. 2. 2010, alebo do vyčerpania zásob.
z www.fann.sk

ajinka19
8. feb 2010

aj som si myslela,ze to bude takto...ani som sa pre istotu netesila dopredu,lebo som vedela,ze v tom bude hacik...nech si ju nechaju 😀 😀 😀

babula90
8. feb 2010

ajinka, gratulka, Janu poznám osobne 😉 je moja rodáčka 🙂
my dnes nanič, celá família chorá a ja som skončila seknutá v nemocnici ☹

ajinka19
8. feb 2010

dakujem baby vsetkym.
juuuj babula,tak to ma mrzi,ze takyto den dnes.No a ja som bola dnes s malou u lekra pre istotu,ale nic vazne ,dal nam len nejake kvapky proti kaslu,no a zajtra ma 2 rocky

babula90
8. feb 2010

blahoželám k 2 rôčkom!! 🙂
veru, zlý deň, najhoršie, že injekcie mi nedali, ale musím prestať ihneď kojiť, lebo budem mať osteoporózu.
neviem ako budem v noci spať, nemôžem sa ani pohnúť 😢
inak všade rady chorýcj, aj na pohotovosti, aj u detskej.... každý má nejakú pliagu

girka
8. feb 2010

s tymi chorobami sa to akosi rozmohlo, deti mojich dvoch sestier asi tak rocne maju laryngitidu, jedna bol s malym aj v nemocnici, moja dcera ma kasel a v sobotu aj teploty, teraz len ten kasel, zeby utocila chripka? 😝

babula90
8. feb 2010

veru, Mirka, naša Emma má hnisavú angínu zase, je veľa chorých.. už aby bola jar 😎

girka
8. feb 2010

chudiatko, ted obe ste chudiatka, rychlo sa vyliecte, drzim palce 🙂

janicckka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
avanka
8. feb 2010

Chorym skore uzdravenie 😉 😉

Jani, najvyssi pocet mas

miracle
8. feb 2010

Ajinka...gratulka malej k narodeninam, nech sa vam oslava vydari