Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slavka11
1. mar 2011

dievcatka-nadomacky nezufajte skusajte aj ked podla mna to s tymi bodikmi bude nejaka chyba ale ved treba vyskusat hop alebo trop

angelheart
1. mar 2011

@martinka17 už sa mi to podarilo. Objednala som ten balíček pre muža, čo som pôvodne aj tak chcela. Iné som neobjednávala. Podľa mňa aj tak na chybu prídu a nič nám nepošlú. 😝 Na ten balíček by som body aj tak mala, keby stránky fungovali, chýbalo mi 10 bodov alebo tak nejako. Skús sa prihlásiť, možno to pôjde.
Kvíz som ešte nevypĺňala.

martinka17
1. mar 2011

@angelheart 😀 😀 ten kvíz je ináč za 2 body, sa pohoršili 😅

angelheart
1. mar 2011

@martinka17 hej, všimla som si ... už som ho vyplnila, je ľahký. 😅

kitkat44
2. mar 2011

@martinka17 tak to sme asi dve ktorym nepridali ani jeden bodik navyse na stranke nadoma 😕

martinka17
2. mar 2011

@kitkat44 tak sa aspoň necítim taká osamelá 😀 😀

titkovamiriam
2. mar 2011

ahojte vcera som sa na nadoma nedostala a dnes hej tiez mam viac bodov 🙂

zuzka2010
2. mar 2011

ja ma na doma rovnako bodov, smola🙂baby ako ziskavate nadoma body?mne to ide strasne pomaly

martinka17
2. mar 2011

@zuzka2010 žto bude lepšie, už sú 3 body za jedno prihlásenie 😀

zuzka2010
2. mar 2011

@martinka17 ale mohlo by byt viac kvizov..

martinka17
2. mar 2011

@zuzka2010 neviem nájsť nové prvidlá, koľko je teray mesačný limit, lebo max. bolo 35 😀

zuzka2010
2. mar 2011

@martinka17 nemozem si ta nadoma pridat ako priatela?a ty mna?nech mame bodiky🙂

martinka17
2. mar 2011

@zuzka2010 ja som ťa už hľadala. jasnééé

babatko88
2. mar 2011

babeny, dobrá súťaž na FB, nová, ale nás sa už netýka 😀 😀 😀 ak o niekom viete, pošlite dalej 😀
http://www.facebook.com/album.php?aid=28581&id=...

slavka11
2. mar 2011

vela vela novych sutazi na http://www.ceske-souteze.cz/

slavka11
2. mar 2011

hviezdickove konto nadoma:
Hvězdičky je možné získávat několika způsoby.

Sbírání hvězdiček

Za registraci a vyplnění dotazníku o životním stylu získáte 35 hvězdiček.
Pokud se zaregistrujete, ale nevyplníte náš dotazník o životním stylu, získáte 10 hvězdiček.
Při vyplnění doplňujících informací (jako oblíbená hudba, výletní místo apod.) získáte 1 hvězdičku za každou z těchto informací.
Za příhlášení získáte každý den 3 hvězdičky.
Pokud pozvete své přátele do klubu a ti se zaregistrují se stejnou emailovou adresou, jako je ta, na kterou jste poslala pozvánku, získáte 5 hvězdiček za osobu.
Při přidávání přátel obdržíte vždy 1 hvězdičku za každého, kdo přátelství potvrdí.
Pokud pošlete recept nebo tip neobsahující fotografii, a který bude ohodnocen v průměru 3 kytičkami od 5 Vašich přátel, bude přijat redakcí a Vy získáte 2 hvězdičky.
Pokud pošlete recept nebo tip obsahující fotografii, a který bude ohodnocen v průměru 3 kytičkami od 5 Vašich přátel, bude přijat redakcí a Vy získáte 3 hvězdičky.
Pokud byl Váš tip nebo recept ohodnocen v průměru 3 kytičkami od 5 Vašich přátel, bude přijat redakcí. Jestli nebude obsahovat fotografii, ale bude mít označenou použitou našu značku, získáte 4 hvězdičky.
Pokud byl Váš tip nebo recept ohodnocen v průměru 3 kytičkami od 5 Vašich přátel, bude přijat redakcí. Jestli bude obsahovat fotografii a taky bude mít označenou použitou našu značku, získáte 5 hvězdiček.
Pokud si přidáte jednu z našich promo nabídek mezi oblíbené, získáte 1 hvězdičku.
Pokud se Váš tip nebo recept objeví mezi Top 10 vždy první den v měsíci, získáte 1 hvězdičku.
Pokud budete sdílet link na Facebooku, získáte 1 hvězdičku.

Čerpání hvězdiček

Pokud si budete chtít založit blog, Vaše konto bude sníženo o 10 hvězdiček.

Za každou účast v kvízu budete muset “zaplatit” hvězdičkami. Až dvojnásobek těchto použitých hvězdiček však můžete získat, pokud kvíz správně vyplníte.

Za každou účast v soutěži o ceny budete muset “zaplatit” hvězdičkami, ale v rámci soutěže dostanete šanci vyhrát hodnotné ceny.

Hvězdičkovou historii můžete sledovat na svém Profilu.

slavka11
2. mar 2011

takze asi preto je tych bodov tolko ze pri sutaziach a kvizoch budu body odpocitavat tak nech je z coho. No ja som ich minula na darceky 🙂 tak uvidime aky velky pocet bodov odpocitaju za ucast v sutazi a aka bude cena a rovnako ma zaujima ci odpocitaju body kazdemu kto za zucastni sutaze a ci aj automaticky tu vyhru ziska. Inu nechajme sa prekvapit

martinka17
2. mar 2011

@slavka11 až na to, že ja mám len ten pôvodný stav, mne teda netreba odrátavať 😢

slavka11
2. mar 2011

@martinka17 no tak ja neviem a skusala si vyplnit ten kviz? Ak ano kolko bodov ti pripocitalo/odpocitalo. Podla toho uvidis pripadne im skus napisat. A kolko bodov ti dava za prihlasenie? Malo by ti dat 3 za kazdy den.
p.s. inak som si ta pridala medzi kamaratov v nadoma neviem ci ti to nejak dalo oznam

martinka17
2. mar 2011

@slavka11 prišiel mi email, že som tvoja kámoška🙂
Za test mi dalo 2 body a za prihlásenie 3

ajulienka81
2. mar 2011

@martinka17 Mata, ja tiez nemam na nadoma o nic viac bodov, ako som mala a tiez mi to poriadne dlho nacitava:(