Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

krinolina
29. jan 2010

jemine ajinka babula to ma mrzi...ja som momentalne tretia a dufam ze budem prva momentalne som poskocila ale asi len za to ze kamarati nemohli hlasovat az o pol osmej...vcera mi slubiliz e pohlasuju ale az tolko aj od vas ale vela mi to prislo z apolhodinu 50 hlasov

krinolina
29. jan 2010

babula ja na sladke nie som vobec akoze aj u nas doma ked tak sa slane pecie

babatko88
29. jan 2010

zanetak, myslím, že keby sme vyhrať nechceli, tak to sem nedávame 2x denne 😕

ajinka19, normálka, ja poctivo obpisujem každého každý deň a začala som hneď 25.-teho a ten, čo má už odo mňa menej len o 9 hlasov to tam dal len včera v noci a to som to naposledy pozerala o 1:30 (no ráno) ked som išla spať, nebol ani pri mne, za mnou boli dve, čo si pamätám a zrazu hups a koľko hlasov za deň... nechápem... zase další podvod

babula90
29. jan 2010

ježiš, my sme všetci na sladkéééé

monnr
29. jan 2010

Vsetky milky zahlasované. Výhry žiadne tak aspon Vám držím palce 😀

chaarliizee
29. jan 2010

ahojte, milky poslala som vám hlasy 🙂 😉 😉 😉 😉 tu je aj môj link http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=1b... 😉 😉 😉 😉 😉

krinolina
29. jan 2010

chaarliizee mas to tam 😉

bubadlo27
29. jan 2010

cavte,
NAVRHUJEM TEMU DOCASNE PREMENOVAT na HLASUJTE ZA MNA NA MILKE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

avanka, ja som si pre istotu odlozila aj podaci listok som tam dnes volala, ze ta adresa na sutaznom kupone bola stara, ze su uz rok prestahovani, tak mi povedala, aby som nadiktovala adresu, ze nieco poslu aj ako ospravedlnenie, tak som zvedava 😉 🙂

inak dnes nic, na maggi mi schvlili az 1 recept, prisli mi dalsie bytove parfemy a z roboty potvrdenie a pozvanie na navsetu, ze im mam prist podpisat vyhlasenie na rok 2010 , ake su tie tety vtipne 😀 😀 😀 😀 😀

nikoletkaa
29. jan 2010

Mám otázku co su to tie bytove parfemy?????Bubadlo27

krinolina
29. jan 2010

bubadlo...aj mne to napadlo, ale tak ze zalozit novu temu cisto milky xixi nuz co tak to tu troska zaspamujeme milkami do siesteho...a co odkial ake ospravedlnenie som zvadava ja ale 🙂

bubadlo27
29. jan 2010

krin, obavam sa ze keby si zalozila taku temu, admin by ju urcite zamkol, ako XY predtym 😉 tak spamujte dalej ☹
ja som este v oktobri posielali ciarove kody zo sunaru, za to mali prist dozy, ale nic neprislo, tak som reklamovala 😉

http://www.bytove-parfemy.cz/catalogsearch/samp...

inak prislo to asi za tri dni, su to sice papieriky, ale velmi pekne vonaju, len keby neboli take drahe ☹

krinolina
29. jan 2010

bubadlo a to ti zadarmo poslali vzorku???asi to vyplnim teda dufam ze potom nebudu otravovat a tak sa uz aj bjim celkom odkedy musi za zrusenie registracie platit 6 eur achh noo a to moze zamknut ja sa moc nevyznam ale som rada ze ja tu mozem byt kedze nemam deti a ani necakam a ani sa nesnazim mat

nikoletkaa
29. jan 2010

Diki za info

babula90
29. jan 2010

dnes ma okrem výhry potešilo aj vysvedčenie mojej štvrtáčky- samé 1 a riaditeľ.pochvala. 😵

girka
29. jan 2010

ahojte,tak ja nic ani vcera ani dnes nic, predvcerom len casopis Gurman aj s tromi vzorkami cajov,vobec neviem,preco ho dostavam,ked som ho neobjednavala,ale potesil 🙂
inak milkujem,kde sa da a uz ma to moc nebavi,ale coby som kvoli vam neurobila,tak sa drzte a gratulujem k vyhram 🙂

krinolina
29. jan 2010

babula to potesi najviac taketo, sikovnu dcerku mas... mna sa dneska ocino vypytoval ze a vysvedcenie nedonesies...a ja ze ved chodim na VS ,,no a co nemozem si robit srandu a dal mi cokoladu 😀 😀 😀

miracle
29. jan 2010

milky zahlasovane

ingulienocka
29. jan 2010

babatko, mas odo mna 12 hlasov 😉

frida330
29. jan 2010

Mne prislo minule mydlo z dobrymed.sk a krasne voni 🙂

krinolina
29. jan 2010

ingulienocka a kde 12 hlasov..aj ja chceeem na milke?? alebo aj dakde inde hlasujeme 😉

babula90
29. jan 2010

http://forum.zoznam.sk/t/19/1910024/Vyhrajte_So...
nevidím, kde sa to má posielať....

mikalove
29. jan 2010

potoč si dole 😉

ajinka19
29. jan 2010

baby,prosim o radu...da sa na FB poslat jednu spravu naraz viacerym pratelom?ak ano,ako???

babula90
29. jan 2010

ale kde? 😒 nejde mi na nič kliknúť 😕

babula90
29. jan 2010

krin, vdaka 😔

krinolina
29. jan 2010

ajinka..ja som s avcera pytala kamosky som chcela poslat aby miz ahlasovali hromadne 😀 😀 vraj jedine tak ze do toho okienka vypises mena...to sa mi skusat nechcelo tak som posielala kazdemu extra