Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

titkovamiriam
5. feb 2010

saisa buzeracia su teraz aj ocr-ky,v jeden den letim na postu pre doporuceny list a tam ze mi ju schvalili a mozem sa odvolat do 14 dni a na druhy den ju mam uz na ucte a takto je to kazdy meisac ci dva ked som doma ja ci priatel s marekom-total birokracia a aj to ze su dva listky-lekarku aj uctovnicku ide picnut uz z toho

girka
5. feb 2010

och Boze Mirka co ma to caka, za pol roka idem do roboty a uz sa tohoto bojim, kolko vobec budem robit, a ako casto budu baby chore ☹

nikoletkaa
5. feb 2010

girka,,ahojky aj v kucharke za vkladanie receptov, su niejake ceny????????

girka
5. feb 2010

niky za recepty, slova do gastronomickeho slovnika a fotky jedal su body a za to dostanes body a tie vymenis za body, ja teraz pockam, ci mi pride jeden darcek a ak ano az potom zacnem pisat dalsie, dam vediet, ci prislo. 🙂

titkovamiriam
5. feb 2010

girka co narobis-marek do skolky bol u lekarky len vzdy na ockovanie a teraz je chory tak kazdych 6t. a to len preto ze do skolky zoberu chore deti a mne to neda ja ho neham doma uz ked vidim ze ho nieco chyta a mozno by den dva vydrzal no neda mi to ho tam trapit...je to des aj zaplatene aj v robote su s toho na nervy no co treba to vydrzat tak do 8 rokov potom sa to upravy dufam 🙂

nikoletkaa
5. feb 2010

niejako nechapem ten gastronomickY slovnik

katuskapd
5. feb 2010

tak mne prisli vzorky bytovych parfemov, uz som ich pozakladala do skrin 😀

saisa bolo to na viacerych uradoch, len mne to vysvetlil tym stylom, ze podpisem a zvysenie mam uz vo february a ked nepodpisem tam zvysenie pocitim az v marci, samozrejme od januara. tiez som nepodpisala, nahodou ti to nedaju a mozes si piskat. inak uz to mam tiez schvalene. 🙂

renetka a aka je? zavesis na stenu?

girka
5. feb 2010

Mirka verim ti, jeden mi starsia dcera chodila do skolky, tak ja som ju tiez nechala doma, iba ked na nu daco liezlo. ale ked som pocula ine deti ako tam drhnu, tak mi bolo tazko, a aj mladsia dcera bola casto chora, tak sme teray obe doma a su v celku zdrave, no co bude potom uvidime 🙂

layla
5. feb 2010

ahojte 🙂 ajinka aj mne chodia hospodarske noviny, vcera mi prisli prve.

girka, mne poslali z kucharky iba tie misky, a slubili ze v najblizsich dnoch poslu aj na sestru, ale bohuzial nic nedoslo 😠 a to mi pisali asi zaciatkom januara...

avanka
5. feb 2010

ja som si z kucharky tiez objednala 3 chnapky za 300 bodov, uz daaaaaavno, dobre, ze ste mi to pripomenuli, idem im hned napisat

haniak123
5. feb 2010

Caute zienky, normalne som sa zapotila pri hôasovani vsetkych odkazov na povedztosmilkou.sk. Ufff. Tak, ktora to budete mat zverejnene, potom sup do posty, rada si to pozriem 🙂.

krinolina
5. feb 2010

Baby poprosim...rozdiel je len 6 HLASOV...Z VECERA DO RANA...UZ SOM PISALA MAIL ... ale budem rada ak ma podporite bodikom, dakujem

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=8d...

idem aj ja pohlasovat ...mail ziaden postarka este nechodila, ale predpokladam ze nic nevyhram

claudee
5. feb 2010

krin, máš to tam.. ja by som sa potešila, keby už dorazil rimmel

krinolina
5. feb 2010

claudee a kedy si to vyhrala lebo oni to vseliak posielaju ale zaciatkom mesiaca podla mna za cely mesiac posielaju alebo vcera skoncili sutazne blogy tak im budu posielat vyhry takze do tyzdna by ti to malo uz prist podla mna a dakujem za hlas jaaaj tak ma to rozhodilo

wighy
5. feb 2010

ahojte
mne dnes koonecne vyhra z refanu,parfem a uz mam doma vsetky vyhry tak uz ma caka len 2x maggi a konec,tento rok som ece nic nevyhrala a to sa snazim veeela sutazit no co uz

krin zahlasovane 🙂

avanka
5. feb 2010

krin, mas to tam 😉

krinolina
5. feb 2010

dakujem za hlasy ale uz ma obehol...dufam ze aj tohto vylucia na zaklade mojho upozornenia ale aj tak tam je este jedna osoba z ktorej ja mams trach

renettka
5. feb 2010

a Maggi zatiaľ nikto?

avanka
5. feb 2010

Krin, ved hadz link, budeme este zajtra hlasovat 😉
Reni, Maggi asi tak skoro chodit nebude 😒

varticek
5. feb 2010

pardon, to som isla vlozit manzelovi, nech mi zahlasuje v praci 😅

girka
5. feb 2010

ahojte tak posta nic ani vyhra v maily, ale dnes mame 5.vyrocie sobasa, tak som happy, lebo mam fakt super mm. 🙂

babatko88
5. feb 2010

Milky zahlasované 😉 držím palčeky
aj ja poprosím o hlas:
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=50...

šup šup... zajtra posledný deň... tak dúfam, že nám to víjde

aksulvap
5. feb 2010

Girka gratulka 🙂 to je tá najlepšia výhra 😉

susanap
5. feb 2010

http://www.metafora.cz/knihy/soutezte
tu viete odpovede?
1. New Hampshire
2. svetoznámi odborník na symboliku
3. Pariz?
to uz dajako neviem

sabicka
5. feb 2010

Ahojte. Par dni sme boli prec. Na chvilu som kuk. Dnesne milky mate zahlasovane. Drzim palce 😉

sabicka
5. feb 2010

Vcera mi prisiel rimmel-spirala, lak, penazenka, ceruzka a 2x tester makeup 😉