Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mikalove
12. jan 2010

ved to, nechce sa mi tam vypisovať

bubadlo27
12. jan 2010

cavte, ani tu nechodil jezisko, vlastne ani nema co, len by mohol priniest nieco neocakavane 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sabicka
12. jan 2010

no, to by som aj ja rada. i ked cakam este tri baliky a nic ☹

ivako
12. jan 2010
renettka
12. jan 2010

ja nič 😠 😠

avanka
12. jan 2010

ivako 😀

Mne dnes z Wandy dvoj-radielko na cesto z tej vianocnej sutaze "hrave Vianoce s Tescomou", bolo to prekvapko, lebo som o tom nevedela 😀

mikalove
12. jan 2010

avanka, super a čo je radielko?

avanka
12. jan 2010

http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=592337

Mikalove, take ozubene koliesko 😀 a tu su dve, jedno hladke a 1 vlnkove 😉

avanka
12. jan 2010

Dobrý deň, 11.1.2010 som rozposlala posledné balíky za november, dúfam, že všetko prišlo v poriadku. Ak by mal niekto poškodený tovar, prosím napíšte. Vyhodnotenie za december 2009 stále čakám. Teším sa na dobrú spoluprácu aj v roku 2010. Zuzana

Maggi

krinolina
12. jan 2010

avanka...aha tak to si este nacakam na ten balik za december....vyhry ziadne posta ani mail nic....ale zo skusky mam Acko a idem s aucit na dalsiu ktoru mam v piatok, dufam ze zvladnem len zacinam mam dojem ze je to strasne vela a ze mam strasne malo casu ☹

avanka
12. jan 2010

Krin, gratulujem ku skuske 😉 a co studujes?

no ja cakam balik este za november, objednala som si jenske misky, tak asi zajtra by to malo prist, teda dufam 😅

ivako
12. jan 2010

dík mikalove 🙂

betka14
12. jan 2010

ahoj mne dnes nič, idem vas prečítať

krinolina
12. jan 2010

avanka...studujem socialnu pracu

claudee
12. jan 2010

ahojte, nešiel mi koník 🙄 ale inak žiadna výhra.. iba na rimmeli mám vysoké rimmel šťastie, raz som tam už aj točila, skúsim sa tam ešte viackrát prihlásiť, kdyby náááhodou 🙂

mikalove
12. jan 2010

napísala som par mailov a odpisuju mi že kôli sviatkom meškaju, tak to snad príde...

zuzka2010
12. jan 2010

za november som na maggi dostala darcek za 50bodov, ku koncu decembra som mala 600bodov..za kolko dostanem darcek?

layla
12. jan 2010

ahojte po dlhej dobe 😵 nestiham vas, podobne ako krinolina som mala /a este aj mam/ nejake skusky a momentalne som chora, takze tiez nic moc 😝

dneska mi dosli misky z kucharky, tak sa vytesujem.

avanka mne z wandy poslali tescoma korenicky, ale tie prisli tusim este pred vianocami. su celkom pekne 🙂

babula90
12. jan 2010

ingulienocka, mne ziadna SMS o dotaznim neprisla, ako to? a registraciu mam uspesnu... 😒
reklamovala som vyhru na nasarodina.sk, vraj mi ta firma, co posiela vyhry poslala 17.12.mail a mne nic nedoslo, taks me spolu volali, no vyhra vyzera zaujimavo, tesim sa!!!
davam link na www.modryslon.sk- vyhrala som od nich knihu, v ktorej budu vystupovat moje deti ich mena tam budu, tak sranda, bude to pekna pamiatka 🙂

babula90
12. jan 2010

buba, aj ja mám chuť na niečo neočakávanééé 😀 😀 mohlo by dačo prísť 😉

girka
12. jan 2010

ahojte,tak ja dnes nic ani v obycajnej poste ani v tej virtualnej, takze ostatnym gratulujem a zelam pekny vecer,
rimmel som vytocila len 11, co je asi najmenej asi nemam stastie,
mikalove gratulka, si sikulka