Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

boldy
20. jan 2010

sphere vyherci Výhercovia decembrovej súťaže

1. cena - Jana Ertingerová, Dunajská Lužná

2. cena - Vladimír Černý, Trnava

3. cena - František Geleta, Chotín

katuskapd
20. jan 2010

ahojte gratulujem vyhercom 😉
lienulenka vsak si urob vylet do pd 😀 😅

http://wanda.atlas.sk/sluzby/sutaze/hrajte-o-sp...

boldy
20. jan 2010
bzzmajka
20. jan 2010

baby, na jeden účet mi prišiel mail a chcela by som príbor ale....je to 5 lyžičiek, 5 vydličiek, 5 nožíkov a 5 malých lyžičiek???? dakujem za rýchlu odpoved

matima100
20. jan 2010

neviete mi poradit,ako objednat na kucharke darceky??? 😒

bzzmajka
20. jan 2010

matima, to ak myslíš čo som ja písala, tak to je maggi.

matima100
20. jan 2010

bzzmajka myslela som www.kucharka 🙂 tam mam nejake body nazbierane,ale neviem ako si mam objednat darecky 😠

mikalove
20. jan 2010

matima cez ten formular kontaktný som objednavala, písla som čo chcem a a ja adresu

mikalove
20. jan 2010

nové na woman

matima100
20. jan 2010

mikalove aj ja som tam pisala,a odpisali mi ze musim objednat cez stranku,cez kosik,ale mne tam ziadny kosik neponukne ?? 😠

mikalove
20. jan 2010

jáj,tak neviem, ja som to tak..a poslali

bzzmajka
20. jan 2010

Pozor na azete pýtali odomna súkromné informácie a informácie o mojom účte a hesla !!! preposlala som to dole som našla kontakt na azet...

susanap
20. jan 2010

jeee mne tiez uz prisiel mail z magi 😉 len neviem co si mam vybrat 😝

susanap
20. jan 2010

ja by som chcela tu panvicu ale neponukla. To kazdemu ponuka nieco ine?

varticek
20. jan 2010

ahojte. susanap, nie, to iste, len vcera si asi vela ludi vybralo panvicu, tak ta uz v ponuke nie je, inak je to to iste.

susanap
20. jan 2010

Sklenená bábovková forma, sklenené misky na zapekanie-2sk, zapekacia forma oválna-keramika, doska s príslušenstvom, lopáriky so stojanom, misky so sitkom a vrchnákom, forma na srnčí chrbát-2ks, príbor maggi, tanier na pizzu-2sk

Mne ponukla toto. Neviete mi poradit co je to ta doska s prislusenstvom a misky so sitkom? Dik

matima100
20. jan 2010

susanap ta doska je denko + varesky vraj 😉

titkovamiriam
20. jan 2010

ahojte!ta doska na krajanie je super/,velka aj dost hruba/ a k tomu 5 varesiek-celkom ok darcek,tie misky so sitkom su 3 misky-2 klasika na salat a jedna napr na umyvanie zeleniny a pod a jeden vrsok tiez sikovne-mam ich na vianocnej foto mala som v nich salaty 😀 -plastove

titkovamiriam
20. jan 2010

pribor maggi je po 4 ks

susanap
20. jan 2010

dakujem - skusim si objednat tie misky so sitkom a vrchnakom

titkovamiriam
20. jan 2010

jasne su fajn sa tesim v lete na grilovacku a do sitka kludne mozes dat ovocie alebo hocico ine 🙂

matima100
20. jan 2010

kocky nemate niektora obal z autopotahov?? ☹ potrebujem taky priesvitny obal so zipsom 😅

marafara
20. jan 2010

pekný den, posílám odkaz na super soutěž http://www.aminomeal.cz/aminomeal/0/0/2/25

babula90
20. jan 2010

ahojte, blahoželám k výhram, rozbieha sa to.
lienulenka, podľa mňa sa Ti oplatí aj za to poštovné tú kanvicu! inak nechápem, ešte som nezažila, aby si niekto hradil poštovné, ked niečo vyhrá, to bolo z Čiech alebo prečo?
Nurofen Vám vymenia v lekárni za inú šaržu.
Vyšlo nové Zdravie, ani v jednej súťaži som nevyhrala ☹

babula90
20. jan 2010

marafara, už si nám chýbal!! 😀

katuskapd
20. jan 2010

tak aj mne prisiel mail od zuzky ale to bolo za 500, tiez som chcela panvicu a skenne misky a neponukla 😕
aj za 1000 je rovnake?

babula tiez som uz pozerala zdravie a nic 😝

v schranke nic 😝