Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
15. sep 2010

to je ale nových súťaží, zase tu strávim noc🙂
K tomu buenu, tiež len 400 za tých bežcov 😝 Tak nič, zajtra by som to chcela doraziť na čokoládky, jeden deň som nestihla nahodiť témy, tak mi ešte stále chýbajú body 😲
Ináč viem o jedne súťaži, ale teraz tie Facebook baby, neviem, nechem, aby to zmarili, kto má záujem, napíšte mi do IP, "verným" babenkám odpoviem 😉

petka1982
15. sep 2010

super ste sa činili baby,ste šikulky,ja teraz nebudem stíhať,začala som v novej práci,to je asi najväčšia výhra 🙂

martinka17
15. sep 2010

@petka1982 úprimne blahoželám ,aspoň občas mrkni 😉

katika187
15. sep 2010

caute baby 😉 uz som tu dlhsie nebola v buene som uplne pozadu achh nic nestiham vsekto sa na mna vali 😀 ani den volnu som nic nestihla dufam ze dneska vecer teda zu zachvilku v noci to stihnem aj to bueno dobehnut a vsetko 🙂 inac gratulujem k vyhram a petke k praci 🙂 idem sutazit a nahravat body na bueno

petka1982
15. sep 2010

@martinka17
@katika187 veľmi pekne Vám ďakujem 😵 inak to bueno mi tiež ide pomaly,bude rada,ak si našetrím na 1 čokoládky 🙂

bambulka_079
15. sep 2010

@martinka17 aj ja som zabudla par krat nahodit temy , dokonca raz mi dalo iba 1 bod , lebo bola tema kratka .. tak aj mne este chybaju body 😒 ale vsak , dozenieme 🙂

katika187
15. sep 2010

@petka1982 nemas zac 🙂 a naozaj bueno mne ide strasne zle a casto pridavam kratke temy chcem si to skratit a potom sa mi to tak aj vrati pripisu mi len jeden pod ale zas litanie tam nechcem pisat 😀 😀 😀 tak vudiime a presne aj ja budem rada ak budem mat jedny cokoladky minule kolo tiez som mala len jendy ale to som zacala pisat neskoro a boli fajn 🙂

martinka17
15. sep 2010

@katika187 ja tiež chcem aspoň jedny, ale dvoje, to som ani nesnívala, že by sa dalo stihnúť, ja iste nie 😀

ajulienka81
16. sep 2010

Ahojte baby, uz ste pozreli bueno? tak ta hviezda ma uzasne indicie:( to ich moze byt nespocetne mnozstvo...musim pockat na dalsiu, lebo tipovat nebudem.

zuzin78
16. sep 2010

bueno som si len tipla.
v minulosti tobolo dobre ,ze sme to tu aj rozoberali a aj sme si radili, ale teraz uz nie. ☹ ja tam tiez nestiham byt, budem rada ak budem mat jedny cokoladky.
verim, ze hadanky rychlo vyhodnotia. 🙂

martinka17
16. sep 2010

@ajulienka81 fakt super

@zuzin78 veď si radíme, len si to prehliadla, boli tu hádanky, hviezda, testy 😀

zuzin78
16. sep 2010

@martinka17 asi asno, ja nestiham byt dlho na nete. 😀 🤐

neviete holky, ci je nejaka sutaz s obalmi, ze za nejaky pocet obalov sa nieco dostane. naposledy bolo figaro a davali babiky. jedine take vyhry ja ziskam.

martinka17
16. sep 2010

Babenky, idem prvý krát poprosiť o hlásky
http://www.huggiesclub.cz/script05/soutez.asp?k...
na tejto stránke je m§j chrúst a bojuje o lego s inými krásavcami.

martinka17
16. sep 2010

a aj táto je naša, prosíme 5 hviezdičiek . Ďajioio.íuuhjjmmmmm...aj SAmko ďakuje 😉

blankaj
16. sep 2010

@martinka17 zahlasovane 🙂