Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
30. júl 2012

sutaz po pridani k fanusikom na fb:

http://www.kamdomesta.sk/kosice/obchody-a-nakup...

danielaj
31. júl 2012

baby, ktoré ste už všeličo povyhrávali, potrebujem radu, za ako dlho príde výhra, kontaktoval vás niekto, keď ste vyhrali? ja som skoro pred mesiacom vyhrala fotoaparát v súťaži s reláciou Vo štvorici po Slovensku na Markíze, vyhlásili ma v telke, na stránke relácie svieti moje meno, ale doteraz ma nikto ohľadom výhry nekontaktoval 😒 písala som už na pár adries do Markízy aj komentár pod príspevok, kde je moje meno ako výhercu, nikto sa neunúval mi odpovedať, pripadám si ako trapka, ale je to po veĺmi veľmi dlhom čase moja väčšia výhra, tak sa teším z toho, stalo sa vám niečo tak,, že nikto sa s vami nekontaktoval, keď ste niečo vyhrali?, neviem, či sa už mám z výhrou rozlúčiť, alebo ako ďalej 😢 je síce pravda, že pod odpoveď na súťažnú otázku bolo treba napísať adresu, kam má byť výhra poslaná, čo som aj urobila, ale aj tak sa mi to nejako nezdá 😒 čo by ste mi ešte poradili, ďakujem vopred za vaše odpovede 😉

14liba
31. júl 2012

Ponukam jizdenku od brumika SONE+, vymenim za nejake kody alebo predam...2ks

buchta11
31. júl 2012

http://www.nsrv.sk/index.php?pl=48&k=4 babyyyyyyyyy pomoooc 🙂.. ja viem, že sa to nemá.. ale dnes končí hlasovanie, nie je to výherná súťaž.. ide len o prestíž mikroregionu... nasa fotka vedie o par hlasikov a da sa uz len do polnoci.. na linku.. je to fotka dvoch malých folkloristov 7-ma fotka. Ďakujeem a odvdacim saa

putney
31. júl 2012

@buchta11 vybavene 😉

martinkatinka
31. júl 2012

@danielaj určite kontaktovať... a ak sa nepodarilo, tak napísať list nejakému marketingovému oddeleniu a spýtať sa kde sa stala chyba... už si toho zrejme popísala dosť, tak možno by bolo fajn zavolať, ale to treba asi vediet kam

martinkatinka
31. júl 2012

@buchta11 aj odo mňa plus 1

danielaj
31. júl 2012

@martinkatinka dakujem pekne 😉

beata75
31. júl 2012
majina1974
31. júl 2012

@14liba ahoj kedy ti poslali ten vlakový lístok?už posielajú aj Brumíkové knižky?

14liba
31. júl 2012

uz davno ako som to objednala este v tej prvej varke to posielali koncom juna tusim....knizky tiez posielaju podla toho kedy si objednala ...ak ti nic nedoslo skus im napisat...

ajulienka81
31. júl 2012

baby, vyhrali ste niekedy na omladnut.sk? tam sa nedaju ani vyhercovia pozriet, uz som im raz pisala, kde su vyhercovia a samozrejme bez odozvy...tak ci ozaj vyhry aj posielaju?

putney
31. júl 2012

@ajulienka81 ja som sice nevyhrala v sutazi, ale poslali mi raz Biodermu na testovanie, o ktoru som poziadala

danielaj
31. júl 2012

@buchta11 aj odo mňa máš hlas a držím palce 😉

majina1974
31. júl 2012

@14liba ja som to tiež objednala ešte na začiatku sútaže,no ešte mi nič neprišlo,vtedy som tam mala napísané,že to pošlú najneskôr do 12.8.-inak vdaka,že si sa ozvala,ahoj.

beata75
31. júl 2012

Ahojte.Dnes mi prišli aj 2 balíčky.Od schwarzkopf klubu/miska,štetec,pláštenka/,v druhom od podravky/utierka+zástera/.Mám pocit,že sa oplatilo kódy zbierať, 🙂

majina1974
31. júl 2012

@beata75 obaly by si vyhodila,takto ti priniesli aspoň radost a úžitok.Prosím ta ktoré čiarové kody zo Schwarzkopu si posielala?na krabičkách sú 2 a ja neviem-ktorý poslat,tiež si chcem objednat,no tričko.dakujem za odpoved.ahoj.

majina1974
31. júl 2012

prosím vás neviete či nájdem Martinus predajňu v Trnave,alebo v Pieštanoch?podarilo sa mi vyhrat tú poukážku na zlavu,neviem,kde ju využit.dakujem

beata75
31. júl 2012

@majina1974 Ahoj,posielám do schwarzkopf klubu kódy z dolnej časti krabičky/vonkajšie/,kďe sa otvorí krabička/vnútorné/som ešte ani neskúsila poslať.Chcela by si tričko?Bohužial už nie je v ponuke.Majú už len v ponuke 4 veci,vlani ich bolo ešte 6.Pozri sa na ich stránke,je už aj nová zbieracia kartička.Na tento posledný darček som dostala od nich inštrukciu v emaily,že mám kartičku otvoriť a vytlačiť zo stránky.

angelheart
31. júl 2012

@danielaj ahoj, ak ide stránku Markízy, tak si myslím, že o výhru neprídeš. To by bola pre nich príliš negatívna reklama ... na aké adresy si písala? Mal to byť niekto konkrétny a nie len všeobecné "info" a pod., lebo tam sa Tvoj mail skôr stratí (vlastná skúsenosť s jedným rádiom) 😉
Niekedy výhra príde aj po dvoch mesiacoch (stalo sa mi, že aj po TROCH!!!), niekedy to má poslať sponzor, ten zabudne a problém je na svete, alebo je dotyčný na dovolenke ...
odporúčam napísať znovu - mail - nie do komentárov pod článok, tie neviem, či vôbec niekto niekedy číta

14liba
31. júl 2012

@majina1974 tak to si potom neskor asi objednavala, ja som objednavala kym este boli aj listky na vlak...druhu varku asi este teda neposielali...urcite sa dockas...

rossio
31. júl 2012

@majina1974 ake brumikove knizky?

rossio
31. júl 2012

@slavka11 aj ja som sla minule do mobelixu, no ten nas v PO horel :( tak sme tam nedosli

slavka11
31. júl 2012

@rossio no to mi je luto. U nas tiez skoro horel, lebo bolo velmi horuco a vo vnutri nemaju ani klimatizaciu 🙂 Snad nabuduce

danielaj
31. júl 2012

@angelheart ahoj, ďakujem, že si zareagovala, písala som najskúr na tú adresu, kde som posielal aaj odpoveď na otázku, asi 3x, bez odozvy, potom na ich stránku na FB, zase nič, potom som písala na sekretariát, zase niča adnes ma to naštvalo, tak som písala na marketingové oddelenie, zatiaĺ nič, no uvidím, či sa vôbec dočkám, 😒

slavka11
31. júl 2012

lopta zadarmo pri nakupe nad 4€ najdite si svoju predajnu http://www.nivea.sk/Tipy-and-rady/ext/sk-SK/201...