Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ibajeho
27. apr 2012

@tinal v tom hami to posielaju automaticky na kazdu registraciu, alebo musim o to poziadat?

tinal
27. apr 2012

@ibajeho oni to poslali sami, neviem, či sa len pri registrácii neodkliklo, že súhlasíš so zasielaním nejakých propagačných vecí, ale nežiadala som to sama e-mailom.

ibajeho
27. apr 2012

@tinal a kedy asi si sa tam registrovala a po akej dobe ti to poslali? Dik

benca
27. apr 2012

ibajeho dakujem, potesilo ma to, mna len mrzi ked sa tu niekoho na nieco spytam, a ani neodpovie a to sa mi uz stalo viackrat

benca
27. apr 2012

tinal pozri aj vzorky zdarma fifty a ked to ovoris tam su dve stranky a plno vzoriek, ako usetrit ..., a este jedna stranka

benca
27. apr 2012

v tescu sa nieco deje nejake zabavne dni len som stratila tu stranku trva to cely maj

benca
27. apr 2012

tinal je toho vela daj si do googla vzorky zdarma a vyhodi ti vela stranok, niektore su aj stare, ale niekde sa ti podari a zozenies co potrebujes

tinal
27. apr 2012

@benca Ďakujem moja, si zlatá. Nemohla som skôr odpísať, drobec je hore, papali sme a teraz som si našla chvíľku času. Už som začala niečo googliť, len niekedy nestíham pri malom. 🙂

@ibajeho Registrovala som sa po narodení malého. Ale nepoviem ti ako dlho to trvalo, ale nie dlho. Do mesiaca tuším. Ale nie je to na 100 %. Len ja som to ani nečakala, lebo som nevedela, že niečo pošlú, tak som to nejako nevnímala tú dobu od registrácie po doručenie balíčka od nich.

tinal
27. apr 2012

@benca Dávaj odpovedz, aby ľudia vedeli, že im niečo píšeš, lebo ich to neupozorní, že sa ich pýtaš, preto možno ani nereagujú, lebo si spätne nepozerajú správy vo fórach. Sú aj takí....

benca
27. apr 2012

daylong.sk

martinkatinka
27. apr 2012

@benca možno preto ti neodpovedajú, lebo ich neoznačíš a ich to neupozorní... najlepšie je dať pred nick @

adulikka
27. apr 2012
benca
28. apr 2012

adulik ale to boli ine akcie, nie co sa tyka tovaru, ale dni zabavy

benca
28. apr 2012

na harmony.sk sutaz

meggle1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meggle1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz