Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

stina
4. nov 2012

baby, poprosím Vás aj dnes 5 hviezdičiek 🙂

http://www.peciemenavianoce.sk/sutaz/sutazna-ga...

adulikka
4. nov 2012

@stina zahlasované

danielaj
5. nov 2012

@misska5200 ja tiež skenujem, robila som to ešte predtým, ako prešli na tie skenery, ale to bolo náročné, museli sa ručne vypisovať ean kódy z nákupov, to bol des 😒 ja tam mám už cez 1000 bodov, akurát minulý týždeń mi volali, že už dlhšiu dobu odo mňa nemajú záznamy, a pritom ja poctivo skenujem, tak sme sa nejak dopracovali k tomu, že skener je asi pokazený, ale nakoniec sme ho reštartovali s tou pani, radila mi to cez telefón a funguje, tak pokračujem ďalej 😉

danielaj
5. nov 2012

@martinkatinka ja som práve včera tiež objednala poukážku do Martinusu z TNS, ale tú 20 eurovú, dcéry budú ma´t knižky na Vianoce, pre mńa je to tiež super odmena 😉

martinkatinka
5. nov 2012

Baby, pripomínam, tento týždeň lego 9:12 !!!!

rossio
5. nov 2012

@danielaj možeš mi poslať do ip tvoj kod do sanep... nech ti prirataju bodiky 🙂

rossio
5. nov 2012

@cencula nemohla by si mi poslať pozvanku na preseba lebo mne sa tam neda akosi zaregistrovat :D

iwusca
5. nov 2012

Baby ak chcete vyhrat origos kabelku od Michael Kors v hodnote cca 400e tak mi napiste do ip 🙂

alexandra33
5. nov 2012

@moname
asi za 3/4 roka, teraz si idem vybrat nieco za 20 eur na hej.sk

alexandra33
5. nov 2012

@martinkatinka
hej mne uz z onlinepanela 2 krat poslali na ucet, ale mohli by viac dotaznikov poslat, a vacsinou ked tam idem, tak uz maju naplnenu vzorku alebo nevyhovujem a to ma vie poriadne dopalit 😠

markot1
5. nov 2012

baby, ked vyplnate tie dotazniky tak musite registrovat dalsich ludi, alebo to ide aj bez toho. Tiez by som sa zapojila, ale nahanat dalsich ludi aby sa cezo mna zaregistrovali sa mi nechce.

martinkatinka
5. nov 2012

@markot1 nemusíš nikoho registrovať, ale ak by niekto chcel, máš za to bodíky navyše a rýchlejšie nazbieraš na niečo, čo chceš... nechodia často tie dotazníky, takže možeš sa kludne registrovať do viacerých a tým pádom budeš mať možnosť vyberať odmeny z viacerých... veľa času to naozaj nezaberie a sem-tam nejaká odmeny poteší, najma pred Vianocami

markot1
5. nov 2012

@martinkatinka to je super, takze ak chce niekto bodiky naviac za vyplnanie dotaznikov mozete mi napisat linky - zaregistrovala by som sa ak su spolahlivy

alexandra33
5. nov 2012

@rossio
na preseba.sk sa neda poslat pozvanka
to nejak len cez fb im napises
a oni ti poslu pozvanku, aspon u mna to tak bolo

martinkatinka
5. nov 2012

Ja to zhriem baby, ak teda možem 😀
Dotazníky:
vyskumy.sk
ivyskumy.sk
onlinepanel.sk
marketagent.sk
casi.sk
GFK - prieskum domácnosti
preseba.sk
my-map

Napísala som všetko?
Ak nie, doplňte ma 😀

vierockas
5. nov 2012

uz su vysledky sutaze na starostlinosti http://www.starostlivost.sk/archiv-sutazi/vadem...

stanushqa
5. nov 2012

@vierockas vyhercovia bezo mna 😠 a syoss niesu este?

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucik194
5. nov 2012

@stina zahlasovane 5*

putney
5. nov 2012

nove sutaze na www.babinet.cz

benca
5. nov 2012

11.11. squash zadarmo vo fajn clube, pozri stranku fajnklub na facebooku