Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

benca
8. nov 2012

dobry vernostny program ma aj firma dermacol, a dnes som sa docitala, ze je aj karta drogerie teta v cechach, tak urcite je to aj u nas, ked pojdem do obchodu hned sa spytam

alexandra33
8. nov 2012

@benca
v drogerii teta viem ze bol len taky letacik kde sa zbierali nalepky za nakup nad 5 eur, aj to nie v kazdej teta drogerii tak neviem 😒 ale vyskusaj a potom daj vediet 🙂

tosijo
8. nov 2012

@darymorka ahoj, daj prosim link na vyhodnotenie toho kauflandu. dakujem 🙂

miriiama
8. nov 2012

@moname ten viem, len ked su tam tie sutaze ako hadanky tak ako potom potvrdim odpovwd, lebo odpoved som mala dobre a stale mi pise ze caka na rucne potvrdenie odpovede alebo nieco take 🙂

moname
8. nov 2012

to teda neviem mne to nikdy nevypisovalo,len som dala odpoveď ,poslala a potom to vypisuje že už som odpovedala-to ti neviem pomôcť ale napíš mail adminom-som zvykla 🙂

zuzaneckaa
8. nov 2012

@stanushqa zahlasované ;)

chrenkovae
8. nov 2012

jupííí prvi krat som niečo vyhrala a to hned 20 eur s mastercard. 🙂 🙂 🙂 .Tešim sa jak mala.Dievčence ktore ste to vyhrali ako to vlastne funguje hihi ani neviem hlavne,ze som to hrala to je karta?

majka22
8. nov 2012

http://www.nika-intima.sk/?,19 Ja som tam poslala fotku, sice ju neuverejnili, ale darcek mi prisiel. Bavlnene nohavicky, trochu velke, ale pekne.

chrenkovae
8. nov 2012

@majina1974 mne tiež prišiel dnes email tak som zvedava čo to je vlastne zač a či nam to vôbec pošlu.Mohli by do vianoc nech mame na darček 🙂 🙂

martinka17
8. nov 2012

1D2D3C4B5A6D7C8B9C10D bueno, ale iba za 26...ale pre mňa des test 😝

danielaj
9. nov 2012

@martinka17 ja som mala za 29 bodov, mne sa nezdal až taký ťažký, aj keď 2x som si pomohla googlom 😀

danielaj
9. nov 2012

včera mi poštárka doniesla balík: mlieko nutradefense a solárny náramok, som nechápala, že odkiaľ to je, ale potom som si spomenula, že to bude asi z toho "Staň sa exkluzívnou mamičkou Nutradefense", potešilo 🙂 a včera k nákupu v Dm som dostala tieto tri super vecičky : malý sprcháč, kovový náramok a drevené ozdoby na stromček, tie sú krásne, malá mala radosť a ja s ňou 😀

slavka11
9. nov 2012

@danielaj juuu parada a co si kupovala v DM ze za to boli taketo paradne darceky. Zaujima ma hlavne tie ozdobky. D.

martinka17
9. nov 2012

@danielaj tak to nutra som zvedavá, aj ja som písala a nič nedostala, mala by som pre kámošku mliečko 😉
A v DM sa Ti darí, krááásne darčeky 😵

vera1132
9. nov 2012

baby, viete odpovet na buene, tú herečku čo umrela v 26 rokov a natočila tie filmy ? dakujem

danielaj
9. nov 2012

@slavka11 práveže nič, za čo by bol darček, 😀 ja vždy robím 1x za mesiac veĺký nákup okolo 70-80 euro a dostanem nejaké darčeky 😉 ten náramok bol od Loreal, ale Loreal som zrvna včera nekupovala a ozdoby boli od Brise, teraz po novom Glade, ale to som tiež nekupovala a ani nič z Fa-čka, 😀
@martinka17 veď mne sa v Dm vždy darilo 😉 len teraz asi 4 mesiace dozadu som nič nedostala , žiadny darček a dokonca už veľakrát nemali ani tie, na ktoré som mala nárok za kúpu výrobkov, boli vždy už rozdané, 😒 tak teraz ma toto potešilo 🙂

martinkatinka
9. nov 2012

@chrenkovae príde ti nálepka, ktorú si možeš na niečo nalepiť... a platit možeš vo vybraných obchodoch, na ich stránke, kde si hrala tú hru si nájdeš zoznam predajní, kde sa dá tým platit... minieš 20 eur a nálepku vyhodíš... aj mne jedna príde, tak som si to zistovala... gratulka!!!

martinka17
9. nov 2012

@danielaj super, že Ti to apsoň takto teraz vykompenzovali, keď minule nemali to, čo si mala dostať 😉

martinkatinka
9. nov 2012

@danielaj s si mohla rozložiť ten nákup a mala by si za každý 15 eurový nákup 100 bodov, aspoň by si našetrila na zlavové knižky a potom zase ušetrila....

martinkatinka
9. nov 2012

@vera1132 prosím ťa, dali by sa tie vykrajovátka od teba aj kúpiť?? Sú také malé, že by sa z nich dali robiť gombíky??? Idem si akurát kúpiť cernit a začať robiť gombíky, ale nemám také malé vykrajovátka, tak max. 2 cm v priemere...

chrenkovae
9. nov 2012

@martinkatinka dakujem,dufam,že take predajne su u nas musim pozrieť 🙂

zuzin78
9. nov 2012

@ajulienka81 ja som vcera kupila 4 zlate v CBA a mohla som si vybrat svetielko. tak uz mame soba musim este jedneho pre mladsiu, aby nebola zvada medzi nimi 😀 😀 😀

zuzin78
9. nov 2012

@danielaj krasne ozdoby

ajulienka81
9. nov 2012

@zuzin78 soba v kauflande ani nemali na vyber...asi je to vsade inac, niekde ti ani na vyber nedaju🙂

zuzin78
9. nov 2012

@ajulienka81 mna holka od pokladne doniesla krabicu a mala som si vybrat. teraz si vyberala moja starsia 😀

stanushqa
9. nov 2012

kočky poprosim aj dneska hlasok http://www.mojluxe.sk/sutaz/page/gallery?order=...
🙂)

stanushqa
9. nov 2012

konkretne toto http://www.mojluxe.sk/sutaz/page/gallery?order=... treba hlasovat anie dat like 😉