Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

stina
21. nov 2012

@petrav78 a ake si vyhrala predtym? Ja mam na vymenu dodavku zoo ak by mal niekto zaujem tak rada vymenim za ine

benca
21. nov 2012

bux.sk ze vraj knihy od 1eur a postovne zadarmo, ale knihu za euro tam nevidim, skuste pozriet vy

stina
21. nov 2012

@slavka11 ako si dopadla s tou olivovou marinadou? Uz bol koniec sutaze, nie?

zuzaneckaa
21. nov 2012

Baby tie ktoré kupujete dojčenskú vodu Lucka, teraz sú tam na etiketách rôzne detičky.... nemáte práve na etikete chlapčeka DANKO 1 rok, Nitra?? Lebo tu u nás v celej Nitre práve on nieje ;((( a to už pozerám aj 2 týždne... skúste kuk. Ďakujem.

benca
21. nov 2012

abcknihy.sk postovne je zdarma

zuzaneckaa
21. nov 2012

a tie ktoré sa pokúšate o to LEGO DUPLO: skúste si nastaviť na odoslanie aj viac e-mail adries (rodinných príslušníkov, alebo si ich vytvorte), t.j. aby ste mali otvorených viac kariet na lište, napíšete tam aj e-mail adresu a kľudne čakáte až do zadaného času, pričom s odosielaním začnete cca o 5-10 sekúnd skôr ako je určený čas a teda postupne klíkáte na prihlásiť sa do súťaže... dúfam, že je to zrozumiteľne tak držím palce

benca
21. nov 2012

zuzaneckaa ja stale tam neviem najst na legu tie casy, cele som to presla, chcem si to sama pozerat, aby som tu stale neotravovala,aky je cas

zuzaneckaa
21. nov 2012

@benca no ak už prejdeš odpovede, ti vyhodí vložiť e-mail, a pod tým malými písmenkami máš PODMIENKY SÚŤAŽE a nachádza sa to v bode 5. Výhry a podmienky získania výhier a podbod 2 ;))))

benca
21. nov 2012

dakujem zuzanecka

petrav78
21. nov 2012

@stina zachranarsky vrtulnik, uvidim co bude toto prip. dam vediet 🙂

zuzulienka31
21. nov 2012

kocky, vy ste niekedy niektora vyhrala na "zdielacke" cez FB???
Lebo prave mi kamarat poslal clanok o tom ako je to cele podvod :( tak chcem zistit, ci vobec niekto realne takto nieco vyhral, dik za odpoved 🙂
inak esteze som dnes pisala o tej bioderme, tak dnes prisla :D

stina
21. nov 2012

@zuzulienka31 dockala si sa 🙂

rossio
21. nov 2012

@zuzulienka31 ano ja som už vyhrala asi 5x na zdielačkach, a sestra tiez uz par krat vyhrala, niekto su možno podvod ale veľa z nich nie, a su realne 🙂 teda tak prečo neskusiť

zuzulienka31
21. nov 2012

@rossio ja som tiez doteraz zdielala ako besna, sice som nic nevyhrala ale verila som tomu...
ale ten clanok znel dost presvedcivo, tak som zostala v pochybnostiach, ci zbytocne iba neklikam, tak vidim, ze mozem veselo klikat dalej 🙂

benca
21. nov 2012

rossio tie vyhry na zdielackach oznamuju mailom

prahaxx
21. nov 2012

@zuzulienka31 napr. ja som vyhrala a nic neprislo, ked tu moju vyhru este raz ponukli v dalsej sutazi, tak som sa ozvala, a ze neposlala som uplne udaje, tak vyhra prepadla.. zas az tak ma to nestvalo, som sa na to vykaslala, ale boli tam este 2 podobni, ktori sa ozvali.. neviem ako dopadli oni

benca
21. nov 2012

ja sa tiez asi tej biodermy nedockam

zuzulienka31
21. nov 2012

@prahaxx no asi to bude tak, ze treba natrafit na seriozneho obchodnika, ti ostatni si robia iba "lacnu" reklamu

zuzulienka31
21. nov 2012

@benca urcite dockas 🙂 ja som tiez bola netrpezliva a ked som dnes mala obalocku v schranke, tak som sa smiala sama nad sebou :D

benca
21. nov 2012

na stranke dm drogerie markt.sk kliknite na regionalne aktvivy su tam vyhodne zlavy v kazdom meste

benca
21. nov 2012

je to pod kolonkou zaujimave

jaminama
21. nov 2012

..neviem dievčatá, či ste tu už mali, ale odporúčam previanočnú súťaž, môžete si vyhrať darčeky pod stromček od Dedry http://www.prejsicokolif.cz/. Prajem veľa šťastia 🙂 🙂 ....a keby ste sa na Dedru chceli náhodou niečo spýtať, tak kľudne napíšte 😉

slavka11
21. nov 2012

@stina vdaka ze sa pytas este stale nic. prihlasene su tri. Porota ma vybrat troch 🙂 🙂 🙂 co postupuju do finale. Takze to maju faaaakt velmi narocne. Povodne mali mat do piatku urcenych tych 3 vitazov ale ako som prave pozerala tak to posunuli az na pondelok. Potom dufam opat posunu termin,lebo ono vybrat 3 z 3 je fakt velmi tazke. Ako vyhru mam istu ale neviem aku. Najviac by ma potesil nakup do tescomy a mozno este tak kurz varenia tam je aspon srandicka ale ten tanec no na to velmi nie som.

slavka11
21. nov 2012

@benca asi sa im uz minuli tie € knizky 🙂

benca
21. nov 2012

slavka to teda neviem ale pred vianocami na kazdej stranke nahanaju zakaznikov, ja sa len smejem kolko mailov mi chodi aby ma prilakali do obchodu

rossio
22. nov 2012

@benca nie praveze ked vyhras je to len na ich nastenke a ak si to ty nevsimnes mas smolu, približne 5 dni, ked sa vyherca neozve zrebuje sa dalsi, takze to treba aj sledovat 🙂

rossio
22. nov 2012

včera mi prišla vyhra 30ks bebe keksov a miska 🙂 deti sa tak tešili 🙂 najradšej mám tie ich rožiarené očká keď niečo príde 🙂

slavka11
22. nov 2012

@rossio aj nas maly miluje ked pride postarka alebo kurier. Tesi sa ako maly co je v obalke alebo krabici. Je mu jedno co tam je hlavne ze tam nieco je. Hned to musime rozbalovat 🙂 No a potom sa on hra na postara a pcha do suplika cez strbinku CD, casopisy, obalky, papiere a vsetko co sa tam zmesti. A to sa mi potom povaluje medzi kuchynskym naradim 😀