Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

adulikka
7. dec 2012

dala som do googlu meno mojej sestry ,tak som zistila že vyhrala maggi výrobky...no super.. 🙂 ,popozerajte takto ked neviete odkiaľ vám prišla výhra...lebo niektoré stránky neposielajú vyhodnotenie na maily

adulikka
7. dec 2012

som dlho zbierala kody EAN z výrobkov Walmark a že si idem deku objednať...už nemajú ju ☹

alexandra33
8. dec 2012

@adulikka
Skús im napísať ci ešte na sklade nemajú zvyšné ks,ak keď už nie su medzi odmenami,mne sa tak minule podarilo

benca
8. dec 2012

zadarmomat.blog.cz

putney
8. dec 2012

prave som sa na webnovinach docitala ze som vyhrala nejake hry v predvcerajsej sutazi - potesilo. Kazda vyhra vzdy potesi 🙂

stanushqa
8. dec 2012

@putney gratukja 🙂 ja taz na tych webovinach nemam stastie :D tolko cien a ja nic :D

putney
8. dec 2012

ide vam dnes Kaufland? Mne stale neberie ten bezpecnostny kod...

stanushqa
8. dec 2012

@putney mne nejde ani otvorit ten kod

slavka11
8. dec 2012

@putney napodobne

zuzana909
8. dec 2012

kto by potreboval kódy do súťaže rajce tak mám nejaké zvyšné, kto má záujem napíšte mi IP

slavka11
8. dec 2012

dievcatka nemate niektora zaujem o vyplnanie dotaznikov pre onlinepanel zeby ste sa prihlasili podomnou mala by som z toho 250 oplatok a vy ked by ste sa zucastnovali na prieskumoch tak za oplatky by ste si mohli vyberat rozny tovar. Ak mate zaujem tak mi piste so sukromnej spravy. A oplatky sa daju vymenit aj za peniaze samozrejme. Dakujem

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
markot1
8. dec 2012

@aikesis svet

stanushqa
8. dec 2012

@aikesis ja tiez hladam a neviem najst

lilitela
8. dec 2012

@prahaxx Laiferova to nebola, ona spieva tak emotivne. Ta dama, co spievala tu ABBU to spievala tak nejak suchsie. Ten refren - neviem, vobec si nespominam na text. mne sa zda, ze nieco s "dnom" tam spieva, akoze bla, bla, bla den, bla bla, bla....

lilitela
8. dec 2012

Darujem 3€ za nazov pesnicky - slovenska cover verzia ABBY - I have a dream. Viete?

vera1132
8. dec 2012

Dnes sme boli nakupovať v kauflande, a dostal malý od Mikuláša ceruzky, pexeso, a velku bonbonieru Tanianu, maly aký hambliví bol, ale potešil darček 🙂

benca
8. dec 2012

omlazeni.cz 229 mini ipodu pre vas