Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ajulienka81
1. feb 2012

@danielaj ahoj, aj ten skener vypinas nejako, ci ho len vlozis do teho stojana? mne to dost vadi, ze to je stale akoby zapnute

slamienka
1. feb 2012

ahojte, prave mi prisiel mailik, ze som vyhrala sutaz s vanishom, neviem sice, co to bola za sutaz, ale vyhra potesi 🙂

danielaj
1. feb 2012

@ajulienka81 ahoj, ja ho len vložím do toho stojana, ako je v návode, ale aj mne to vadí, že to stále akoby svieti 😠

piskotik
1. feb 2012

ahojte, no veru tie ostrovy sila, sklamanie veľké, myslela som že to predĺžia a bude ešte vyššia šanca dačo vyhrať, no suché strašne 😠 😒 ☹ a tolik sem plula 😀

titkovamiriam
1. feb 2012

cafte,v bajecnej zene je harmonia chuti ako vzorka a dnesna vyhra z FB

d198815
1. feb 2012

@danielaj ahooj ja aj brasko, byvame na inych adresach tak mozme😀, mame doma ten skener a hned od zaciatku sa nam nezdalo ze to stale svieti , tak sme to pocitali a za rok to zozere okolo45€ za elektrinu, zere to este viec ako strojcek tak to mame cely cas vypnute, ked zadavame tak to dame do zasuvky, potom vlozime do tojanu a nechame to tak asi polhodku kym to odosle udaje a znova to vypnem z elektriny a odlozim, nik mi nic nepisal ze to nefunguje alebo co je to vlastne ako telefon stale na nabijacke ktora vela zere, tak to staci zapinat iba ked zadavate a potom chvilu pockat kym sa to odosle, to je moj nazor, inak sa to neoplati robit ak mam este doplacat za elektrinu...

lypka
1. feb 2012

@titkovamiriam gratulujem 🙂

kacenka1983007
1. feb 2012

@piskotik a kde sa dozviem kto vlastne vyhral na tom ostrove?je niekde nejaky zoznam kto vlastne vyhral???
😕

danielaj
2. feb 2012

@d198815 fúha, to vážne toľko zožerie 😠 vďaka za radu, idem to aj ja vypnúť, tak ako radíš 😉

piskotik
2. feb 2012

@kacenka1983007 to teda neviem, či to vôbec zverejnia, lebo každý si výhru musel hneď uvidieť, ale bolo to celé divné ktovie koľko ľudí vlastne vôbec vyhralo z tých mnoho cien 😝

benkovamartina
2. feb 2012

Ahojte, babi ja som sa zapojila do súťaže s HAMI ale dnes mi prišiel mail, že zle som odpovedala na tú prvú.
Ale tie otázky boli tak banálne, normálne ma to serie. Nevite aké boli možnosti na tú prvú otázku? Dakujem

petka1982
2. feb 2012

@benkovamartina nemusí ťa to vôbec trápiť,ja som to mala dobre a aj tak som nevyhrala 🙂

Správne malo byť:
b) vďaka prídavku ryžových a kukuričných vločiek

benkovamartina
2. feb 2012

@petka1982 ano, to mi prišlo v maili ale tie ostatné dve odpovede by niekto nevedel? Dakujem za odpoved

martinkatinka
2. feb 2012

@petka1982 - ja som tiež nevyhrala a mala som správne odpovede tieto:
1) Čím to je, že mlieko Hami Hajaja bábätko zasýti na dlhšiu dobu?

b) vďaka prídavku ryžových a kukuričných vločiek

2) Čo je to Optivital, ktorý Hami Hajaja obsahuje rovnako ako ostatné mlieka Hami?

b) unikátna zmes prebiotických oligosacharidov scGOS/lcFOS (9:1) a zmes vitamínov a vápnika pre spokojné bruško a normálny rast kostí