Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

jola2
16. okt 2009

čauvec holky mě dnes vzorečky krému 2X a 1X pro manžu 🙂

betka14
16. okt 2009

aj aj sa bojím odúčania a pritom tam píšu- v tej knihe že v poho
z nadoma čo čakáš? mne prišla výhra tento týžden
sabicka:
emco- riešim , že som bola v súťaži diamanti v poradí 90. a mam mať cenu na cz emcu

sabicka
16. okt 2009

a tam nevyhrava len kazdy 100.

titkovamiriam
16. okt 2009

ja s emcom nemam problem a s nadoma to chodi aj za m. 🙂 ale neboj pride ja tam mam zasa niake body tak si nieco vyberiem.

avanka
16. okt 2009

Betka, objednavala som si balicek vyrobkov do kuchyne, ved tam nic take schopne ani nie je ☹ a raz som mala balicek kozmetiky, prislo mi to do 2 tyzdnov, tak neviem....

inak som odosielala z Nestle tie kody na peracnik a zosit, neviete, kedy to budu posielat?

betka14
16. okt 2009

z nivei mi prišiel mail nové odmeny niečo fitnes idem mrknuť

avanka
16. okt 2009

to som uz pozerala , mam nachystanych 180 bodov na tie hodiny s medvedikmi, ale teraz vaham aj ta taska je perfektna 😅 😅 porad...

sabicka
16. okt 2009

no, ja tu tasku fitnes mam doma.asi pred dvomi rokmi bola,je celkom fajn.aj dost velka.

sabicka
16. okt 2009

akurat ma take neprakticke usko, ale da sa. osusku nemate z nivey nikto? ci nahodou nepusta chlpy 😠

betka14
16. okt 2009

ak ste v nivea klube je tam súťaž odpoved je 6

betka14
16. okt 2009

ja som mala uteráky asi pre 3 rokmi - tie sú dobre ale minule čo mi došli su také blbé nechcú sať a pritom už boli x- krát praté

avanka
16. okt 2009

Betka, ja som naratala 5 😅 lebo na tom obrazku sa cosi 2 krat opakuje

Sabi a co je s uskom?

Osusku nemam, ale mam asi 8 uterakov a tie su fantasticke

sabicka
16. okt 2009

usko je take hrube a je dost kratke.ked to porovnam napr.s cestovnom taskou. mne to tak pripada-male usko na taku tasku.a zle sa nesie ked si ju vyhodis na plece.ale to ma napadlo len tak, lebo som v nej niesla minule volaco dost dlhy kus a bolo mi to neprakticke.inac je fajn.ked napr.ides niekam, zbalis sa,das do kufra a hotovo. 😉 no, neviem ci som pomohla.

sabicka
16. okt 2009

ale keby ju nemam, tak si ju objednam 😉

avanka
16. okt 2009

Ja som truba, myslela som si,z esu tam 2 krat penove tuzidla, no neva, aj tak by som nevyhrala ☹

avanka
16. okt 2009

Sabi a bude sa dat prehodit cez rucku kocika?

betka14
16. okt 2009

som sa zlakla že som zle naratala

sabicka
16. okt 2009

avanka, da sa prehodit cez rucku kocika,ale bude to asi na tesno.budes ju mat nasponovanu.a podla mna,je zbytocne velka,ak ju chces nosit cez kocik. je to taka stredna cestovna taska.

avanka
16. okt 2009

Dakuje, poradim sa s mm 😉 a malemu asi kupim original krtkove hodiny 😀

katuskapd
16. okt 2009

14,08 je 170 milionov 😉

fanta323
16. okt 2009
ajinka19
16. okt 2009

betka,my sme mali tiez cumel v podstate len na spanie,sem-tam ked bola mala mrzuta a tiez som sa bala,ze ako ju odnaucim...lebo bola zvyknuta.no asi 2 mesiacmi ked sme prisli domov z prechadzky,tak som zistila,ze ho nemame...stratili sme niekde po ceste.tak som si povedala,ze ja uz dalsi predsa kupovat nebudem.tak a odvtedy sme bez cumla.prve dva dni boli sice trosku horsie ale teraz je to uz v pohode a vobec si ho nepyta 😀

linkinkatka
16. okt 2009

fanta, mne nejde spustiť tu stranku, nevieš prečo?

minicka
16. okt 2009

mozem poprosit zahlasovat za nas 🙂 dakujeme
http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...

katuskapd
16. okt 2009

minicka zahlasovane 😉
linkinkatka zadaj si len to pecenie je radost do vyhladavaca 😉

bubadlo27
16. okt 2009

ahojte, citam ze riesite cumle 😀
u nas to bude boj, lebo sofia mala tiez len na spanie, ale ked sa narodil maly, tak jemu zacal brat a teraz dudluju obidvaja a mna asi rachne kym ich odnaucim ☹ ale som vypozorovala ze ona ma uz len na ukludnenie, lebo ked tuho zaspi vecer ho vypluje a nehcce ho 😉
s malou sme sa uz posunuli o krok, lebo dnes uz druhy den, ho ma len na spanie, doobedne a nocne, inak si ani nespomenie, aj ked vidi maleho, musela som jej natarat, ze sme ho pozicali malemu babetku oproti, a vzdy ked ide spat, musim v tej kose ist akoze na balkon zavolat a vrana ho prinesie, ine psycho co? 😀 😀 😀 😀 😀