Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

monnr
24. nov 2009

Toto som sem včera pisala no nikto mi neodpisal,nemáte s tym skusenost?

Ahojte, tak práve mi volala nejaká pani ze som v nejakej ankete vyhrala kuchynský robot, no pán ktory mi ho donesie bude nám rozprávat o nejakej kozmetike z mrtveho mora a mám k nám zavolať aj dva manželské páry a tie tiež dostanu spomínanú kozmetiku.
Nepísal tu niekto o takomto niečom? Ako to nakoniec dopadlo? Nebude to nejaký podvod a budú nám ponukat rozne výrobky? Nemáte s tým skúsenost?

zuzin78
24. nov 2009

katuskapd tak to taka vyhra na lose potesi.
ja nikde nic nevyhravam, a ani na lose ,ked si ho kupim raz za cas. aj minule dcerka spadla do psieho hov..a v parku , a nic sme nevyhrali. ☹

lusana
24. nov 2009

zuzin podobne

tlstik
24. nov 2009

monnr, pisali viacere. Kasli na to 🙂

avanka
24. nov 2009

Monnr, pisali ti, ak chces, aby do teba niekto hustil aj zo 3 hodiny, tak kludne to zorganizuj, ale ti predajcovia vedia byt hoooooodne neprijemni, ak si nic nekupis.......
tak mne dnes len objednane veci 😉

katuskapd
24. nov 2009

11.46 je dost tazke, nehaldali ste?

matima100
24. nov 2009

prisli mi dnes izdobky z medu za ruletu 🙂

sabicka
24. nov 2009

ahojte

gratulka k vyhram 🙂

pekny dnik, idem vas trochu kuk

majinaf
24. nov 2009

Ahojte baby 🙂 dnes mi volala nejaka pani zepter-u ze som vyhrala relaxacny poukaz a ze donesie aj darcek.Neviem co to je.Volali niekomu?Alebo to bude ako oriflame. 😅
http://www.zepterakcie.sk/zlatahra/index.php?pa...

mikalove
24. nov 2009

prave mi voalli že mi pošlu ponožky z bambusového vlakna len za cenu poštovného,tak som ich pekne poslala do ri.i 😀

bubadlo27
24. nov 2009

aj mne uz ponozky ponukali asi pred 3 mesiacmi a dopadli rovnako 😀

lusana
24. nov 2009

napíšeme všade možne svoje tl. čísla a potom nás budú otravovať

mikalove
24. nov 2009

povedal mi že číslo maju náhodným vygenerovaním z počítača 😝

lusana
24. nov 2009

mne tak raz volali holiaci strojček

peeetulka84
24. nov 2009

monnr presne tu istu prezentáciu robili u mojej svokry. Dostala ten robot,ale nič moc. A ponúkali hrnce za 33 tisíc. Prišiel o 19 hod a išiel od nás o 23.30. Druhý krát už ani za nič.

betka14
24. nov 2009

mne dnes nič,
kedy vyhodnotia to bueno? a novú súťaž nedali to ans tak budú naťahovať kvoli 2 cenám?

betka14
24. nov 2009

teraz som si všimla že bueno je až do 29.11- vkladanie príspevkov

bubadlo27
24. nov 2009

mozu mat, ja som raz brigadovala v takej firme 😉 , co ine oddelenie telefonovalo, normalne si zobrali do ruky zlate stranky, a volali rad radom, teraz je to dokonca jednoduchsie, lebo uz su tam uverejnene aj mobilne cisla ☹
inak som nahadzovala do excelu, mozno aj vase udaje, ked ste posielali napr. obaly z jojo cukrikov 😀 😀 😀 , milky cokoladky a tak...

betka14
24. nov 2009

na fisher price sami čech

bzzmajka
24. nov 2009

Zepter...Dormeo... atd. moja teta na to doplatila....raz sa zapojila a už sa ich nezbavila. Zorganizovala prednášku, bola som aj ja, hučal do nás tri hodiny a povedla ž len hodinu a pol, ked sme sa na to ohlásli povedal velmi drzo, že on nám to može odblabotať ako poučku za chvílu ale on chce aby sme z toho niečo mali, nakoniec po troch hodinách sestra musela ísť kojiť a slúbený darček, bahno z mrtveho mora im nedali, lebo nebola do konca ako pár so švagrom....švagor mu tak vynadal..ale chlapík ako obrdený..na všetko mal odpoved a prednášal si dalej..bolo to velmi nepríjemné...

bzzmajka
24. nov 2009

ponočky z babusu chceli poslať aj mne, najprv, že nič neplatím len vyskúšanie a nakoniec 60 korún za 2 páry ponožiek...tiež som ich poslala do riti

bzzmajka
24. nov 2009

baby, kedy začínate robiť vianočnú výzdobu???

mikalove
24. nov 2009

ja začiatkom decembra vonku

mikalove
24. nov 2009

čo ten fann?

majinaf
24. nov 2009

zepter poznam robi kamoskina mama,Ja nedovolim ziadnu prednasku 😠 .ona chcela aby som sa ja zastavila pre to .uvidime.nic nakupim poznam tie ich ceny.nic nehovorila o nejakom sedeni. 😵

tinesa
24. nov 2009

ahojte
ja mam zepter riady, plus ine vyrobky a som nadmieru spokojna, teraz to neberte ako reklamu 😀
gratulujem k vyhram
dnes zasa nic aj ja chcem nieco vyhrat,maggi si pytalo adresu uz pred troma tyzdnami a nic mi este neprislo