Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mikalove
28. nov 2009

a kdeže ste všetky?? 😕 víkendujete?

betka14
28. nov 2009

ahoj aj som tu vložila som 17 receptov an maggi a posielal odpovede na večerniček

titkovamiriam
28. nov 2009

my sme oslavovali a potom boli vonku. 😀

betka14
28. nov 2009

a čo ste oslavovali?

matima100
28. nov 2009

baby kolko je vlastne tych vagonikov na Hame 😕 4,alebo 6 ???

claudee
28. nov 2009

na rimmeli o jedno políčko vedľa 🙄 som tam už viac ako 3 mesiace a doteraz nič 😝

buchta11
28. nov 2009

ja som na rimmel uz skoro rok a tiez este nic takze nemáš prečo smutit :P ... tento rok su tie vianocne sutaze nejake chudobne.. teda take tie tradicne s velkymi cenami zatim niesu .. :( ..

čo robíte inak? ja som dnes bola v škole, potom som vyrábala adventný veniec, poupratovala a nejak sa mi nechce na disku :( neviem čo to somnou je.. asi si spravim papucovu night :D a zajtra ideme aj tak oslavovat 20-tku bratrancovu.. rodinny sabat x)

babula90
28. nov 2009

betka, čítam Emmu, Tvoj manžel je sympoš 😉 😀

buchta11
28. nov 2009

majinaf to 14:05 je predsa z roku 2006 nie?

titkovamiriam
28. nov 2009

Bolo Milana a uz som si nachystala co kde dam na ktore okno 🙂 no to spravim az zajtra ked pojde marek von a vrati sa a bude to nachystane 🙂 uz som vytiahla aj mikulasske cizmicky 😀 a budem tam potajme hadzat somarinky 😀

zunajda
28. nov 2009

ahojte!práve si Vás čítam a skoro ma chytil infarkt.......aj ja som sa registrovala na adventnom kalendári ale nepotvrdila som e-mail........čo teraz???????
posielam Vám aj pomôcku na hamé......http://www.hame.cz/hamanek/
pozerala som aj večerníček a farby sa fakt opakujú

ajinka19
28. nov 2009

ahojte baby,nepatri to sem ,preto vas prosim ak by ste mi vedeli poradit tak do IP.utierala som na oknach zaluzie od prachu a nechtiac som ich tak pokrcila alebo pokrivila,da sa to nejak vyrovnat naspat? 😢 😢 ☹

avanka
28. nov 2009

Aj ja som sa registrovala a aj som potvrdila mail 😒 😒 😒 😒 krava som, ale nevadi....hned som im na obe adresy napisala zrusenie registracie, maily mam odlozene, takze doklad mam, keby aj poslali sek, nezaplatim, lebo som odstupila v zmysle platnych podmienok

majinaf
28. nov 2009

buchta11 -----to bola pomocka pre smisova. 🙂

katuskapd
28. nov 2009

ahojte my tiez vikendujeme, uz sem stihli kino 😀
prislo mi na mail z fann, ze gratulujeme a mail je prazdny, tak to nechapem.dostal to este niekto?

avanka
28. nov 2009

Kati, aj mne to prislo, tak som sa potesila 😀 😀 ze som vyhrala a ked som dala odpovedat, bolo tam, ze mi gratuluju k spirale......prislo to tesne po tom, co mi ju mm vyzdvihol na predajni

mikalove
28. nov 2009

hej,to aj mne prišlo,že gratuluju.. čo si si katuska bola pre druhú?

katuskapd
28. nov 2009

hej, dnes som si ju vybrala bez problemov, chceli op a v pohode, mozno vtedy chceli maminu len odbit. uz som bola nachystana ze bordel urobim 😀 tak nic nabuduce 😀

mikalove
28. nov 2009

sa ťa zlakli až si nahodila bojovú pozíciu 😀 ja sa s nou malujem je celkom dobrá

katuskapd
28. nov 2009

si pis 😀 , idem spat 🙂

mikalove
28. nov 2009

gamesite ste už hladali?

bubadlo27
28. nov 2009

cavte,
ja som akurat dorobila tortu pre segru k narodkam, uz mam toho dnes plne zuby, sutazit sa mi moc nechce ☹ 🙂