Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

krinolina
29. dec 2009

ivako...ale to je ze potom si mas daco stiahnut a tyzdenne ti bude strhovat 4,779 eur spoluziacka zo SS tiez raz toto spravila a nemala ani kredit na to aby poslala sms ze to chce zrusit to je dobry odrb, s prepacenimz a vyraz

katuskapd
29. dec 2009

inak co ste tu spominali elektrolux osusku to bolo odkial nepametate?
dik

lienulenka
29. dec 2009

Ahojte,poprosím vás o hlas kto ešte nehlasoval,ale pri krinoline nemám veľkú šancu 😀 Tie tvoje body nedobehnem,ani keby som ti išla oproti 😀 😀 😀 http://www.svetoriflame.sk/component/joomgaller... ďakujem za každý hlas.Inak Miriam perfektná fotka 😉 😀

gabina275
29. dec 2009

stanka si tu?

krinolina
29. dec 2009

linulienka....ved porota este udeli dve ceny tak mozno sa stasite usmeje aj tak sa obavam aby ma nezrusili vid niekde na predchadzajucej strane co som pisala

ivako
29. dec 2009
katuskapd
29. dec 2009

ivako dik si poklad, inak ten kapor nedorazil asi sa dakde zatulal 😀 😀 😀 co si slubila na vianoce

katuskapd
29. dec 2009

kopec novych vyhercov na women, ja nic 😝

mikalove
29. dec 2009

katuska ,ani mna na woman nemaju radi 😀

krinolina
29. dec 2009

nooo ten parfm hugo boss ako vidim samy cech vyhral

jaaaj prave som vlozila na maggi asi 60 receptov dufam ze mi ich stihne schvalit do noveho roku vsetky 😀

claudee
29. dec 2009

no krinolina, to neviem, či nemáš veľké oči 😀 😀

susanap
29. dec 2009

Ahojte,

mozete mi poradit. Troska som nepochopila ako to funguje na rimmel. Kedy mozem tocit o balicek? Stale v utorok tocim o body ale balicek ziaden. Dik za odpovede

katuskapd
29. dec 2009

stanka no ale inde nas maju 😀 😀 len uz by to mohli dat najavo pomocou vyhry 😀 😀

krinolina no tiez myslim ze vsetko asi neschvalia

susana balicek ti ponukne kedy kolvek pri prihlaseni, vacsinou skoro rano alebo neskoro vecer, a napisane bude hraj o balicek 😉

krinolina
29. dec 2009

susanap...v utorok sa toci o body kde mozes vyhrat rimmel premenu myslim za mesiac musis natocit najvac bodov alebo tak nejako...o balicek mozes tocit hocikedy staci s aprihlasit a ono ti to hodi ruletu a mozes tocit bud mas balicerk alebo body do top poradia...ja som vyhrala balicek po troch rokoch registracie raz o tretej poobede a to som ani nevedela ze si ho vytocim proste ono je to naprogramovane ze tesne pred mi to vzdy postoji

a.oni
29. dec 2009

chvíľka str.23 - kypriaci prášok

betka14
29. dec 2009

ja dnes len neckerman katalog

krinolina
29. dec 2009

baby tuna http://bcmobil.kokos.sk/index.php?kat=9&rlt=9

su spravne odpovede 1C a 4B tie zvysne dve neviete???

krinolina
29. dec 2009

ktora ste kupovali nokiu ale prislusenstvo od zaciatku decembra kuknite sem http://www.agora.sk/att/Pravidla_sutaze_klenot.pdf

krinolina
29. dec 2009

* alebo prislusenstvo a k tej sutazi predchadzajucej su spravne odpovede 1C, 2A,3B, 4B

dada1212
29. dec 2009

Mne dnes Maggi za 1000 bodov, pizza taniere a kopa výrobkov 🙂
Inak za 1000 bodov prišlo asi trikrát toľko výrobkov ako som dostala za 4000, podľa mňa by bolo spravodlivejšie, keby počet výrobkov závisel od počtu bodov, lebo tie vecné darčeky sú rovnaké a ak má niekto 500 bodov tak sa toľko nenadre ako ak má napríklad 4000 a musí pridať recepty za 1000 bodov a ešte premýšlať, čo už dal.

Ale na druhej strane môžme byť šťastné že dostaneme aspon niečo, tým som sa nechcela sťažovať, ale asi sa tie výrobky dávajú náhodne.