Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mikalove
6. jan 2010

prídem večer, ahojte zatial, idem kavičkovať

adinka3
6. jan 2010

SÚŤAŽ pre Vás:
Ste náš pravidelný poslucháč a prispievate do vysielania? Pošlite nám vašu fotku s rodinou, s deťmi či priateľmi ako ste trávili Vianočné sviatky alebo nám napíšte krátky príbeh o vašich novoročných predsavzatiach. Pre desiatich z vás sme pripravili malý darček, najzaujímavejšie príspevky odmeníme balíčkom:

•pre váš pitný režim kanvicu Brita Marella Cool, ktorá zaručí kvalitu vašich nápojov a kuchárskych špecialít (získate spolu s dvojmesačnou filtráciou zdarma)
•pre chvíľky oddychu, humornú knižku z vydavateľstva Fragment: Pomóóóc! Už som ako moja mama
Vaše fotky a príspevky posielajte spolu s kontaktnými údajmi na vás na adresu vysielanie@jemnemelodie.sk do 28.1.2010.

Ceny do súťaže venovali:

VÝHERCOVIA: Infomail Jemné Melódie december 2009
•Štýlový LCD televízor Samsung s uhlopriečkou až 82 cm získava: pani Mária Tuhrinská z Prešova, nová členka Klubu Jemné Melódie.
•Za správnu odpoveď získavajú desiati z Vás balíček kozmetiky AVON: Erika Mikšová, Marianna Petrová, Gabriela Elexová, Lucia Sakaliková, Oľga Horvátová, Miroslava Pavelková, Lýdia Pémuthová, Miriam Kabáčová, Andrea Smelíková a Renáta Taranová.
Všetkým výhercom srdečne gratulujeme!

Jemné Melódie s.r.o., Dr. Vladimíra Clementisa 10, 821 02 Bratislava
Tel: +421 2 48 48 48 11, Fax: +421 2 48 48 48 66, E-mail: jemnemelodie@jemnemelodie.sk
Copyright © Jemné Melódie s.r.o.
Ak si neželáte ďalšie zasielanie Infomailu rádia Jemné Melódie kliknite sem.

Počúvajte nás aj na frekvenciách:
NITRA A OKOLIE 87,8 FM TORNAĽA A OKOLIE 98,5 FM POPRAD A OKOLIE 103,6 FM

Predchádzajúca | ĎalšiaSpäť na výpisPísanie novej správy

sozda
6. jan 2010

príjemný deň, nový čas pre ženy č. 1

1. Líške prináša nešťastie jej vlastná koža.
2. Menej hovor a viac rob.
3. Spálil si jazyk polievkou a teraz fúka na kyslé mlieko.
4. Byť sám sebou znamená niekedy rešpektovať druhých.
5. ... sa stávajú jedovatými

babula90
6. jan 2010

bzzmajka, tuším si ten zoznam začneš zakladať- predsa len 😀

babula90
6. jan 2010

mikalove, bude pre syna 😀 , neplánujete?

claudee
6. jan 2010

med mi zase ušiel o 12 čísiel 😝 niežeby som tak túžila po tom telovom mlieku, alee 😀

katuskapd
6. jan 2010

na rimeli jedno za balickom 😝
na mede daleko vedla 😝

claudee
6. jan 2010

tak idem pozrieť rimmel aj ja 😉

babula90
6. jan 2010

klaudi, med je začarovaný, ja dávam 31 stále a stále býva naopak- 13 alebo 131 😀

saisa1
6. jan 2010

no, ked je tu dnes tak ticho, tak mi mozte skusit zahlasovat? 🙂

http://www.hezkeobrazky.cz/fotogalerie/soutezni...
http://www.hezkeobrazky.cz/fotogalerie/soutezni...
http://www.hezkeobrazky.cz/fotogalerie/soutezni...

posledne je standardne nas vianocny stromcek... da sa hlasovat kadzy den 🙂 takze ked na to nezabudnete, tak mozte aj kazdy den, potesi 🙂 dakujeeeeem 🙂

saisa1
6. jan 2010

na oriflame to uz nebudem skusat, som sa poucila aj s krinolinou a ostatnymi, ze? 🙂 ale niekde inde este mozme 🙂

girka
6. jan 2010

Ahojte po dlhej dobe, zelam vam krasny a uspesny novy rok,o cosi lepsi ako ten predchadzajuci vo vsetkom.
my sme mali pokazeny pocitac, takze som dobiehala co ste popisali,
za ten cas asi od 28.12.my prisli vyhry z Palmy poukazky 5 a 16 eurove a minule 1 dvd z cesej stranky,inak nic, ziadna vyhra, takze vam,co ste uz stihli gratulujem, pekny vecer.

sabicka
6. jan 2010

ahojte. vobec mi nesiel konik 😒

betka14
6. jan 2010

ahoj, mne tiež nešiel chvílu koník. inak k tým zošitom ja mam tiež ale mam tam len heslá a tak nie výhry ale som dnes rozmýšlala a hodne teda tento rok mi pripadlo 😀
ale mžno je aj dobré písať si lebo človek aj zabudne a potom je to také milé že čo všetko sa zadarilo 😅

krinolina
6. jan 2010

aj mne vobec nechcel ist konik a cely den mi to kvalitne blbne ale iba tuto ine nie , ktovie preco jaaaj ja zositok na vyhry nepotrebujem z konika som nevyhrala nic jedine tak maggi 😉 nuz co nemam na vas baby, ale tiez si pisem vzadu do diara stranku nick a heslo