Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

betka14
20. jan 2010

ja vkladam poctivo recepty až 3 som vložila
stanka to isté možu muži povedať o tebe ked sedíš za PC..., ale ja im nerozumiem
inak aj na man sa niečo prilepilo a chudnem už asi 1 týžden 1 kg mam dole, ale cez leto to ide lepšie, pozerala som foto z leta som tam bola ako lata, furt za malou som behala a nemala som čas papať a teraz mala beha a ja papam 😀
o dovolenke uvažujem ale nemam paru kde

bzzmajka
20. jan 2010

katuskapd- dakujem--no slepota

bzzmajka
20. jan 2010

avanka ja nie ale vizerá skvelo...asi si mi dala červíka do hlavy..ja tiež vela vypekám ale moj mužíček bol na to naučený z domu a tak sa aspon trochu vyrovnať svokruše..ha ha
A téma: kolko sme pribrali cez vianoce, tak na mna nikto nemá- 6 kíl....!!!

glumdolf
20. jan 2010

Jááj kam sa toto fórum zvrhlo 😀 Ja som sa totiž dnes postavila na váhu a neverila som vlastným očiam. Ručička bola na čísle, ktoré tu radšej ani nebudem hovoriť. No a dnes bol za mňou kamarát čo robí trénera vo fitku, takže sme si urobili plán - a teraz ma čaká cvičenie a trošku obmedzenie jedla. Takže držte palce do júna chcem zdravo schudnúŤ cca 15 kilo. Ale dosť bolo témy chudnutie. 😉

betka14
20. jan 2010

no 15 kg je vela, bzmajka aj 6 da zabrať
ja mam zasadu- mam hraničnu vahu 60 kg cez , ktorú sa nesmiem prehupnuť a ked vidim že sa k nej blížim tak si začnem dávať pozor na jedlo, nie je to klasická dieta len nejem večer obmedzujem sladke, zabehnem o 2 km viac take blbosti, ale nei je to pre mna naročne , tak zhodim 1kg asom doma.. 😀
schudnuť napr. 5kg je riadna práca a preto ani nedovolim telu aby som tolko pribrala a funguje to 😀
max 2 až 3 kg dovolim

bubadlo27
20. jan 2010

cavte, vidim ze riesite aktualnu temu 😀
ja som na diete uz od minuleho pondelka 😀
inak vyhra ziadna, akurat mi dnes prisla zaujimava obalka 😀 s foto vecka a toaletneho papiera na obalke 😀 a sloganom Zajistite si pravidlenou terapii vasehpo zazivani 😀 😀 😀 😀
vo vnutri bolo 5 vzoriek Lepicolu za registraciu http://www.aspczech.cz/page/4021.terapie-pro-va...
sa musela postarka cudovat 😀 😀 😀 😀

bzzmajka
20. jan 2010

chodí reklama na Always, kúp dvojité balenie a dostaneš intímky zadarmo
a k Parelnu Hot drink teplomer zadarmo

katuskapd
20. jan 2010
varticek
20. jan 2010

bzzmajka, ja som ta veru s tym pribratim tromfla, ale to je trochu o inom 😉

avanka
20. jan 2010

no ja som na vianoce nepribrala ani kilo, od porodu som stale na rovnakej vahe, ani hore ani dolu
i ked som cele dni na zelenine
ale ja mam problemy so stitnou zlazou, preto sa mi tazko chudne..

bzzmajka
20. jan 2010

katuskapd- ja som dala 1 B- vygooglené, 2 A, videla som film, ved kto nevidel, 3 B- neviem na isto, 4 464 strán vygooglené, 5 Hana Mayerová- vygooglené až si dobre pamatám

bzzmajka
20. jan 2010

bubadlo- Účastníkem akce se může stát fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky

tebe prišlo na Slovensko?

petulienik
20. jan 2010

Buchta11 18:43: nebolo to nahodou vianocnej sutaze? lebo volali zo zoznamu z tej vianocnej sutaze o diamantovy prsten. Vyhrala som DVD, tiez vraveli ze som nedala adresu a budu posielat tento tyzden...

bubadlo27
20. jan 2010

ano majka prislo na slovensko, aj s listom za podakovanie a bolo to podavane v Novom Meste nad Vahom 😉

avanka
20. jan 2010

Bzzmajka, spravne si vyggoglila 😀 😀 ja som pisala do redakcie, ze v tej poslednej otazke maju zmatok, lebo google mi vyhadzuje uplne ine meno.....a odpisali mi, ze je to v poriadku, lebo len 4 stranky uvadzaju ine meno nez su v moznostiach.....

a Majka, aka akcia len v Cechach? som nepostrehla..

claudee
20. jan 2010
katuskapd
20. jan 2010

http://www.perlorodky.cz/content/view/1462/333/

na tej sme zeny som tiez hladala ze kolko stran ma kniha, tak slovenska ma viac, a taka moznost tam ani nebola, som hladava na ceskych, vsak je to slovenska sutaz o slovenske knihy tak preco maju ceske odpovede aj tu autorku 😕 😔

avanka
20. jan 2010

ha, ten Lepicol, uz som v obraze 😀 😀

avanka
20. jan 2010

Katuska, aj mne to vyhadzovala ine pocty stran, ale ta posledna moznost je najblizsia

bzzmajka
20. jan 2010

Katuškapd - tiež som dala najbližšiu možnosť k poštu strán..ha ha

katuskapd
20. jan 2010

no ale je to dobry ofajc 😝

krinolina
20. jan 2010

claudee a ja poznam tu babu co to vyhrala, teda tak virtualne ona je rimmel agentka

krinolina
20. jan 2010

claudee tak este mas sancu nezrebovali ona to pisala na facebooku citujem....toto je konec :D ze boli ste vylosovana na stretnutie s Martinom Skrtelom :D kapem :D konec :D

jo jo vazne v piatok idem do BA o 11.00 :D to je cool ja som vazne vyhrala a uz som potvrdena ze pridem ja sa zblaznim :D normalne sa tasem od radosti :D

ja som sa prihlasila lebo na FB bol taky odkaz ze stetko s Martinom tak ze skusim nie :D a ono to vazne vyslo :D a otazku som mu dala "Si momentálne šťastný?" :D heeeej 22.01 2010 v BA o 10.30 som tam jak na koni :D

krinolina
20. jan 2010

na tie knihy som dala 3 dennik a 5 nejaka lenka