Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zuzin78
12. feb 2010

ahojte,
to bueno aj podla mna bude bob a bobek.
vam uz pripocitali body za tie dve hadanky? mne este nie ☹

mikalove
12. feb 2010

ahojte, až teraz idem popozerať, nešiel nam net 😒 nič mi neprišlo

betka14
12. feb 2010

mne dnes tiež nič neprišlo, ale net mi išiel, na buene bob a bobek- asi to tak bude,ale body mi ešte nepripočítali

krinolina
12. feb 2010

jaaaj nebavi ma sutazit....som ledva vyplnila sutaze za dnesok a vcerajsok a aj to len tie ktore ma zaujali a kde sa netrebalo registrovat

betka14
12. feb 2010

ale velmo pekne dakujem za odpovede na kvízy, to naozaj velka vdaka 😀

betka14
12. feb 2010

krinolina ja som tiež mala take obdobie
teraz malo suťažim lebo so začala robiť a suťažim len: nadoma,mojedieta, tvoj dom a bueno

krinolina
12. feb 2010

ja len bueno aj to ma nebavi neviem co tam pisat a komentovat sa mi tiez nechce lebo to tak divne skace keby apson sa dalo ze mi vyhodi kde som nekomentovala alebo by to bolo prehladnejsie...aj tak mam dojem ze sa mi nic neutrie ze som pozadu pretoze som neskoro prisla na to ze treba pisat na pavlac a za oponou

teraz som posutazila k knihu dana browna dakde na ceskej co som tu nasla a cele woman.sk som nemala vyplnene ani

a.oni
12. feb 2010

nemáte niektorá nové MIAU - v našich PNS ho už nemajú, vraj vyšlo tento týždeň

babula90
12. feb 2010

ahojte, kde su na kulture nti vyhercovia, som slepááá

betka14
12. feb 2010

na nete nie su vyhercovia z miau

claudee
12. feb 2010

ahojte, mne dnes 50 € poukážka do Lilly´s shopu 🙂

nikinka82
12. feb 2010

Heeej Krin, nehádž flintu do žita, veď v minulom kole sa nám toho ušlo dosť, azda aj v tomto to vyjde 🙂

Robila som si poriadok medzi obalmi a vystrihnutými kódmi, čo sa mi hromadili doma... a tak som šla pozrieť Emco, či už mám na niečo... a našla som súťaž:

http://www.emco.cz/cs/articles-detail/1661/

Ak to tu už bola, prepáčte, ale nie je v mojich schopnostiach dočítať všetko, čo som zanedbala.

Ešte som sa chcela pýatať, či ste posielali Čokoládovanie aj keď nemáte účtenky? Mám tu pár obalov, ale neviem, či riskovať bez bločkov. Tie som si nikdy neodkladala... 🙄

saisa1
12. feb 2010

nikinka, ja som isla do obchodu a kupila som take veci, co som mala doma obaly. a potom som poslala vsetky obaly... takze keby nieco, nejaku uctenku mam 😎

nikinka82
12. feb 2010

😀 😀 😀 vďaka Saisa, ináč som presne na toto myslela 😀 😀 😀 tak som rada, že tu máme viaceré podobné zmýšľanie 😅 😵

ajinka19
12. feb 2010

baby,len psst moc to tu nerozoberajte 😀 😅 😎

nikinka82
12. feb 2010

🤐

susanap
12. feb 2010

Ahojte - mne dnes konecne dosiel ten casopis walmark - nemate nahodou vylustenu krizovku?
a maggi za 50

saisa1
12. feb 2010

ajinka 😀

girka
12. feb 2010

ahojte, tak ja dnes zase nic, ani posta ani maily, vam gratulka 🙂
http://wanda.atlas.sk/piste-eroticke-poviedky-a... 😉

petulienik
12. feb 2010

Ahojte, ja mam na poste Maggi za 50. A vo vyhrach sa vobec nedari. Akurat co som vyhrala na Zozname vo vianocnej sutazi - klikanie na stromcek nejaky film na DVD, ale bola to nejaka somarina. A pred 2 tyzdnami som sa tesila, ze som vyhralai listky na Boleka Polivku v Trnave.
Sme sa tam chystali na vylet (som z Martina) a dnes mi oznamili, ze idem do BA na skolenie prave v tom datume. Takze mam po predstaveni. Nemate niektora zaujem? Darujem, hlavne nech neprepadnu. Je to 22.02.2010 o 19 v Trnave - vraj cestne vstupenky.