Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

markot1
25. máj 2012

@nikoletkaa harry potter

nikoletkaa
25. máj 2012

@markot1 jeeej keď tak nad tým rozmýšľam tak máš pravdu,,,ďakujem :D

dada1212
25. máj 2012

@rossio ja občas posielam vo veľkých obálkach viac papierov a veľakrát musím celú obálku oblepiť páskou, lebo ten vrh kde sa to má lepiť to zlepí veľmi pofiderne a obálka je skôr otvorená ako zalepená.
a inak súhlas s @labus , všetkým čo si myslia že poštári, triediči, vodiči a iný pracovníci pošty nemajú celé dni v práci čo robiť, len čítať od koho sú zásielky a riešiť čo v nich je, tak by som im dopriala si tú prácu skúsiť. by potom zistili že pri takom množstve pošty čo musia spracovať nevedia ani čo v ruke majú, nie ešte od koho je to a aby skúmali a rozmýšlali, že čo je dnu v obálke.
tou druhou časťou komentáru nenarážam na teba rossio, ale myslím všeobecne, naozaj by nezaškodilo trochu si vážiť prácu druhých a neobviňovať ich z krádeží a že celé dni v robote nič nerobia, len skúmajú obsahy obálok.
ja fakt neviem ako si niekto v dnešnej dobe, ked idú všade človeka pretrhnúť a robí prácu aj za dvoch-troch môže myslieť, že niekto nemá v robote celé dni čo robiť, len riešiť čo a ako ukradne.

petka1982
25. máj 2012

baby,to s tým NAY sa nemusíte ani snažiť,30 súťažiacich sa naplní do pol hodinky od vyhlásenia kola,ja som to už vzdala ☹

malawienka
25. máj 2012

http://www.cista-domacnost.cz/o-soutezi/ soutěžní otázka na Lanzu na praní a jsou tam i jiné produkty - myslím, že co týden to jiný produkt

darymorka
25. máj 2012

@alexandra33 v pravidlach je napisane, ze vyhru zasielaju na adresu na sk a cz.tak urcite mozu aj ludia zo slovenska...ved kamoska tam uz raz aj vyhrala a doslo jej to....

ibajeho
25. máj 2012

Kks ludia a kde je benca? Sak ta to tu cele viedla a teraz jej tu niet

labus
25. máj 2012

@dada1212 presne tak 🙂

labus
25. máj 2012

@rossio ja som to nemyslala v zlom ,len som Vám všetkým chcela priblížit sistem tej práce a podmienky a všetko okolo že aj poštárky su čestne pracujuce ženy... viem velmi dobre o čom tá práca je a vždy ich budem zastávat ,lebo som tu prácu milovala do posledneho dna aj ked bola tažká...a verte že tie ženy to často trápi ten postoj ludí k nim.. a väčšina z nich si to nezasluži ja teda poznám ženy ktore su srdcom poštárky a su užasne.. 🙂

kristina011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra33
25. máj 2012

@darymorka

aha dakujem za info, nevedela som o com je rec, uz viem ze o babinet.cz,

tak potom super, tak hor sa do sutazenia 🙂

danielaj
26. máj 2012

@ibajeho ja som tiež na ňu myslela, som sa jej niečo pýtala a odvtedy tu nebola ☹

bluen
26. máj 2012

@ibajeho @danielaj mne sa zdá, že spomínala, že ide dakam preč pracovať alebo take niečo, do iného mesta... a že neberie notebook, tak sem chvilku nebude chodiť...
sa mi zdá aspon..🙂

alexandra33
26. máj 2012

@ibajeho

ahoj

neviem ci uz ti niekto pisal o tom gfk, lebo by som ta mohla zaregistrovat do takeho programu na domacnost co je od gfk spolocnosti program, ti poslem postou dotaznik vypises, a budes pre nich zaznamenavat nakupy co kupujes domov, staci raz za tyzden jeden nakup.
Ak mas zaujem napis mi do spravy, nie tu na forum,
pekny den
alexandra33

ibajeho
26. máj 2012

@alexandra33 a nemas daky link na ich stranku lebo ja vobec neviem oco ide a nerada by som naletela nejakym podvodnikom 🙂

alexandra33
26. máj 2012

@ibajeho
treba sa urcite pytat pred nakupom ci este maju darcek k nakupom, ja sa vzdy pytam a je mi uplne jedno ako sa dotycna predavack tvari, proste viem ze mi to patri a hotovo. a odpovedat mi musi tak ci tak, tak jedine ze by ma oklamala, ale ja som s tym zatila nemala nikdy problem, a to vacsinou vzdy kupujem nieco len ked je k tomu nejaky darcek, teba ked mi danu vec netreba velmi surne 🙂

alexandra33
26. máj 2012

@ibajeho

jasne mam, urcite to nie su podvodnici, uz to pre nich robim viac ako rok, a aj moja rodina robi a vsetko fajn, odpovedaju mi na maili ked mam nejaky problem a tak.
V najblizsej dobe si za body budem objednavat odmenu, odmeny tam su fakt dobre, uzitocne, ziadne hovadiny co ti netreba ako kozmeticka tasticka a ine hluposti (normalne veci do domacnosti)
tu ti dam link a potom ti mozem o tom viac poslat infa, ten dotaznik mam uz doma, lebo inak je to zdlhave cakat kym ti oni poslu. Mne totiz jedna kamaratka odmietla to robit, tak sa mi dotaznik zvysil, tak by si mi pomohla 🙂 (teda ak by si mala zaujem o spolupracu s nimi)
tu je link na ten konkretny projekt

https://www.paneldomacnosti.sk/Panel.aspx

ozvi sa ked sa rozhodnes
alexandra33

ibajeho
26. máj 2012

@alexandra33 idem to teda ceknut. Ale stale nechapem co z toho mas ty? Ved pre nich nepracujes 😅

tikivikiniki
26. máj 2012

@ibajeho Ona bude mať z toho okolo 250 bodov (čo je cca 5 mesiacov zbierania-takže dosť) čo dostane za to že ťa odporučil. Jej sa to až velmi oplatí! Nič v zlom alexandra33, ale je to tak.

tikivikiniki
26. máj 2012

@ibajeho Ale inač naozaj nie sú podvodníci,sú velmi seriózni,som u nich 2 roky,vybraný darček mám doma,takže klobúk dole.

ibajeho
26. máj 2012

@tikivikiniki pozerala som si ponuku darcekov, aj by som si vedela vybrat ale citat sa mi tie ich litanie nechce. Ako to teda funguje? Nakupujem cez nich kde? A skenujem to tam u nich ci jak? Trosku mi to pls zhrn bo fakt sa mi uz oci zatvaraju a nevydrzim to citat 🙂

putney
26. máj 2012

@ibajeho ja sa len tak zapojim do debaty 🙂 Spolupracujme s nimi uz asi aj viac ako styri roky. Vsetky draceky ktore som si objednala (cca 5) prisli vzdy nacas a v poriadku a nie su to ziadne "lacaky" 🙂)))) kvalitne a pekne veci. ja som s nim zacinala ked sa este rucne vyplnali nakupne denniky a posielali sa kazdy tyzden postou, pootm to ficalo cez internet a teraz uz su scenery - je to super rychle, ale musi ta to bavit. Pretoze ked sa to nerobi poctivo nema to pre nich velmi zmysel (ale zase kto to zisti, vsak?) 😝 Mna osobne to bavi.....a neboj nelakam ta teraz aby si sa prihlasila cezo mna, len som ta chcela posmelit. Pekny vecer

tikivikiniki
26. máj 2012

@ibajeho Nekupuješ od nich nič! Kupuješ normálne v obchode bežné potraviny,šaty,kozmetiku,čistiace prostriedky ako aj doteraz. Máš len za úlohu: doma si zoberieš účtenku a podla toho im pošleš info že kde, čo za kolko si kúpila. Proste postupne si naskenuješ tie čiarové kódy z tovaru čo si kúpila. Skener sa ťa pýta všeli čo okolo toho, dá ti možnosti, (napr si kúpila chlebík tak sa ťa opýta či je svetlý alebo tmavý) ti len ťukneš na ten čo na tvoj tovar platí. A na potraviny,čo nemajú čiarový kód,na to ti dajú taký zošit a podla toho naskenuješ. Keď to pravidelne robíš,aspoň raz za týždeň,tak každý týždeň dostaneš 12 bodov,+ sú tam odmeny za dobrý spoluprácu 50 bodov na 1 trimester,za vyplnenie dotazníkov čo sem-tam pošlú a tak... A keď si nazbieraš vela bodíkov,tak si objednáš darček.
Neviem,či to píšem rozumitelne,keby niečo nebolo jasné,kludne sa pýtaj.

ibajeho
26. máj 2012

@tikivikiniki jasne chapem a uz je mi to jasnejsie. Ale pod tym skenerom rozumiem to ze to pisem ja do pc hej? Ne ze oni mi poslu masinku jak maju predavacky a skenujem to cez to, to by som asi moc chcela co 😀
@putney
@alexandra33 a diky baby ste zlate ze ste ochotne 😉

putney
26. máj 2012

@ibajeho presne ako pises, poslu ti masinku........ktora by mala byt stale v elektrine a ako kompenzaciu ti kazdy trimester pripisu 30 bodov za spotrebu elekrtiny