Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

krinolina
2. feb 2010

*boooze zajtrajsia

nikoletkaa
2. feb 2010

krinolina,,,,,aha no ja som zacala len dnes tak to bude tym 😀

nikoletkaa
2. feb 2010

je niejaka sutaz na penam.sk????

katuskapd
2. feb 2010

Značkový alkohol Carat v hodnote 400,00 EUR : Miro Horvath (dátum žrebovania 01.02.2010)

penam uz asi tiez skoncil 😒

sabicka
2. feb 2010

Ahojte, po par dnoch. Bola som v posteli vykotena. Uz je lepsie.
Idem vas trochu precitat a milky zahlasovat. 😉

bubadlo27
2. feb 2010

Jak se jmenuje ostrov, na kterém je antarktická polární stanice vedená českým polárníkem Jaroslavem Pavlíčkem, a jakou barvu mají jeho vlasy?

Nelson – bílé

sabicka
2. feb 2010

Hej, v NCZ-recept a bude zastera.
V Bajecnej neviem, este nemam. Predpokladam, ze je to nahrada za balik zuvaciek z decembra v tej hodnote, ktory sa zahadne stratil. Tak slubili, ze bude nieco ine. 🙂 Ale skusim tam crn, mozno je to naozajstna vyhra a nie nahrada. Co pochybujem. ☹

nikoletkaa
2. feb 2010

sabicka,,,,aka je to stranka ncz s tou zasterou????

boldy
2. feb 2010

ahoj, gratulka k vyhram... aj par milkaciek som pobodovala ale je toho velaaaaaa... ja mam na poste nieco z modra voda alebo tak neviem to precitat_ neviete co to moze byt?

krinolina
2. feb 2010

buba predpokladam ze to nahlavu dakujeme 😉

sabicka
2. feb 2010

Jej, o maggi som nevedela. To je skoda. Som sa tesila, ked vcera a dnes vsetko schvalili. Ale uz asi nic z toho 😠
Aspon vlozene v januari co teraz schvalili mohli uznat.

sabicka
2. feb 2010

nikol-NCZ
na mail: ivan.stefanek@ringier.sk
heslo- Rodinné recepty

-treba poslat rodinny receptik 😉

nikoletkaa
2. feb 2010

sabicka,,,,,diki moc za info 🙂

linkinkatka
2. feb 2010

boldy je to hami 300g mlieko, výživa a ešte niečo s morčacim mäsom aj mne to dnes prišlo

nikoletkaa
2. feb 2010

sabicka,,ale vsak januarove recepty, ktore bolis chvalene budu odmenene

sabicka
2. feb 2010

nikol,. aj tie ktore schvalili vcera a dnes? lebo body nabehli a uz je februar. ale potesilo by 😉

sabicka
2. feb 2010

milky, mate zahlasovane. niektore sa srzite stale na 1. super 😉

sabicka
2. feb 2010

drzite 😉

timea28
2. feb 2010

KOCKY MNE MAGGI SCHVALILO 7 RECEPTOU PRED CHVILOU ALE VED PISALI ZE UZ JE KONIEC

nikoletkaa
2. feb 2010

sabicka,,,noo tak tie asi nie,,,neviem nechajme sa prekvapit, ale naco by ich schvalovali, ked uz nic za ne neposlu

layla
2. feb 2010

ahojte, dneska zatial nic. maggi aj mne dneska schvalilo. oni schvalia vsetko za januar a podla toho budu posielat podla mna. ale aj mna mrzi, ze konci. poprosim vas o hlasy na milku pre sesternicu.

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=0f...

dakujem

helena2009
2. feb 2010

maggi povoľuje vkladanie receptov,len ich nebude odmeňovať...podľa mňa,ak Vám to neschválili v januári,tak už darček nebudete mať...ja tam mám asi 20 takých receptov ☹

bubadlo27
2. feb 2010

Dobrý deň všetkým, zrejme ste postrehli zmenu. Chcem Vás informovať o zasielaní darčekov. Decembrové darčeky budem posielať v priebehu februára (kôli neskorému dodaniu tovaru maggi). Čiže dostanú ich všetci, ktorí mi adresy poslali na januárovú výzvu. Nakoľko bodovanie skončilo a ešte sa stále čaká na vyhodnotenie za január, tieto darčeky budem posielať až v marci a to na výzvu, ktorú budem posielať koncom februára. Vkladanie receptov je aj naďalej možné. V prípade otázok ma prosím kontaktujte. Ďakujem za pochopenie a prajem pekný deň. Zuzana

krinolina
2. feb 2010

http://www.chytrazena.cz/napoveda/clankyarecept...

ja sa asi zapojiiiim len este neviem ze s cim 😀