Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

glumdolf
4. feb 2010

na Buene je nový test o ČR.

veronica1
4. feb 2010

ahojte, tiez chcem poprosit o podporu, velmi ju potrebujem. DAKUJEM
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=8e...

boldy
4. feb 2010

Mne prave volali z firmy Orin, a vyhrala som vsetko mozne samozrejme, a chceli mi to doniest na adresu, tak som ich zrusila, dakujem....ak ste vyplnali http://www.orin.sk/vyhrajte/anketa/ tak budu asi volat aj vam... uz ste tu niektora pisala, ze ide o dilerstvo

varticek
4. feb 2010

ahojte. komu to nevadi zahlasovat, ja si tiez dalej zbieram, aj ked som tretia, clovek nikdy nevie ...
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=09...

titkovamiriam
4. feb 2010

boldy u mna bol ten pan z orinu,doniesol mi niake kupony na ich zlavy ,ukazal ten ich pristroj a spravil nam doma prezentaciu-drahe je to ako slak a bohvie ci ucinne.

krinolina
4. feb 2010

dobreee ranko mailom vyhra ziadna, milky zahlasovane idem si teda vyplnit ten test na buene

wighy
4. feb 2010

ahojte baby

odveci tema ale mam prosbu,nepoznate niekoho kto pracuje na poste??je to moc dolezite ☹

krinolina
4. feb 2010

wighty a som poznala co robil

wighy
4. feb 2010

krin a uz nerobi??v podstate potrebujem len nieco zistit

krinolina
4. feb 2010

uz nie teraz studuje za policajta

krinolina
4. feb 2010

bueno som dala 1D,2C,3D,4A,5D,6B,7C,8A,9D,10C....tu devinu mam asi zle bo som to nevedela poriadne najst a dalo mi len 18 bodov

krinolina
4. feb 2010

bueno som vyplnala na segru len v devine som dala ze 9C...a tiez ma 18 bodov takze vsetko okrem devinky je o riadok vyssie spravne ..snad niekomu tym pomozem komu sa nechce hladat 😉

nikoletkaa
4. feb 2010

krinolina,,pytala si sa na walmark club, ja som tam zaregistovana,a le zeby to malo niejake velke vyhody tak to teda nie

krinolina
4. feb 2010

takze sa mi neoplati zbierat tie ciarove kody???

nikoletkaa
4. feb 2010

no walmark produkty su strasne drahe, ak tti to nevadi tak mozes zbierat ale treba ich tam dost vela

elkazu
4. feb 2010

nepozeral niekto vcera na stv2 mama to vie najlepsie? bola tam sutaz o predplatne mama a ja, len som si nezapamatala e-mail, na ktroy sa maju poslat odpovede.

nikoletkaa
4. feb 2010

inak viete, ze z emca sa uz nedaju objednat tie tasky za 50 bodov???smola,,,,,,,,,,,,,,,,, ☹ ,,,,a tak som chcela tu tasku fnuky

veronica1
4. feb 2010

elkazu-to mama a ja je repriza-ja som ten diel videla asi pred rokom alebo kedy, takze je podla mna je zbytocne tam pisat.

elkazu
4. feb 2010

aha, takze to cele len opakuju z minuleho roka ☹

veronica1
4. feb 2010

elkazu-presne tak
MILKY-vsetky zahlasovane, no neviem, vatsina to uz asi vzdala lebo okrem Saisi, Lucii Senkyrovej a Dany Z. nie je nikto prvy. Sutaz sa nam blizi ku koncu, tak dufam, ze este sa niektore dostaneme na to prve miesto a vyhrame. Drzim palce a aj ja dakujem za kazdy hlas.

claudee
4. feb 2010

ahojte, krin to posledné malo byť Ačko 😉

matima100
4. feb 2010

prisli vam uz balicky z maggi za decembet?? 🙄 😕

claudee
4. feb 2010

nie, ešte neprišli 😒