Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

susanap
31. dec 2009

Aj ja sa pripajam a prajem vsetko dobre hlavne vela zdravicka a stastia vo vyhrach.

Mne magi schvalilo recepty ale mozno preto, ze som si len teraz vytvorila nove ucty. Ale aj tak som nadtym rozmyslala, ze oni z toho nic nemaju len tie recepty a posielaju take drahe darceky. No snad aj mne nieco poslu.

titkovamiriam
31. dec 2009

ved to tolko drahych veci 🙂 ale velmi potesili,len dufam ze sa im to fakt nechcelo citat a casom to poschvaliju ved to pisem ako blebec a mam este asi 10 tisic receptov 😀 😀 😀 😀 😀

betka14
31. dec 2009

ahoj, tak až teraz mam chvílu času, varila som, bola nakúpiť a potom som si išla zabehať a teraz mala spí tak som išla na net, mne dnes nič
prajem pekné oslavovanie, u nás buchaju petardy a bojimsa ako bude mal spať
miriam nová foto , som ťa skoro nespoznala a je že kto tu píše 😀

babula90
31. dec 2009

miriam je žena mnohých tvárí 😀
betka, neboj, deti veľmi tuho spia, mne sa ešte za 9 rokov nezobudili, klop, klop
akási som dnes smutná namiesto osláv, je mi smutno za starým rokom, všetko tak uteká ☹

betka14
31. dec 2009

mne sa už 2x stalo, že mi síce uznali recepty ale nepripísali body, máte aj vy takú skúsenosť?

betka14
31. dec 2009

babula máš pravdu, ja si niekedy malu pritisnem k hrudi a až sa mi chce plakať že už je z nej kočka čo sama behá a tak

betka14
31. dec 2009

dalo mi točiť rimmel ale jasné že vedla 😠

wighy
31. dec 2009

aj mne a tiez o jedno vedla 😠 😠

titkovamiriam
31. dec 2009

betka cerstva foto 🙂 a idem kuk na rimmel uz niak zabudam 😔

titkovamiriam
31. dec 2009

jasne vedla 😠

bubadlo27
31. dec 2009

ahojte,
vsetkym Vam prajem v Novom roku 2010 len to najlepsie, vela lasky, a hlavne zdravicka, nech vam klavesnice dobre tukaju a vy rychlo pisete 😉 🙂

wighy
31. dec 2009

no kukla som maggi, a som smutna lebo na segru mi ece neschvalili recepty a do 5tis mi chyba len jeden recept,takze segra v januari nedostane darcek, no co uz ,skoda lebo ona saim hrrrozne tesi ☹

inak vam zelam krasneho silvestra a co sa tyka toho ja vobec nie som smutna, priam sa tesim ue tento rok konci, bo mam priniesol vela zleho ☹ ☹

takze huraaaaaa na novy rok 2010 😵 😵 😵 😵 verim ze bude lepsi

ukmima
31. dec 2009

Nejako nas vela silvestruje na nete...

wighy
31. dec 2009

ukmima 😅 ja nejako silvester extra neprezivam, nejako nemam naladu hehehe

bubadlo27
31. dec 2009

wig cav,
veru aj u nas nebolo vsetko ruzove, ba priam az do cierna, tak nech uz odide a nech rychlo pride novy rok a bude lepsejsi 😉 😉

ukmima
31. dec 2009

vsak ani ja nie....deti pospali, idem si nieco zobnut....pozriem na FB ci tam niekto zije, vypnem zvonenie na mobile...a asi spat, mozno sa mrknem na markizu....ale tie reklamy....

wighy
31. dec 2009

bubi ahoooooooooooooj, tak tak neboj uz len 2 hodky a zacina lepsi a krajsi rok, sa tesim 😵

ukmima hehe aj ja nad tym rozmyslam ze prvy krat prespim pol noc 😀 😀 😀

betka14
31. dec 2009

ja som mala dobrý rok

bubadlo27
31. dec 2009

wig, co nechali ste macovi dudel?, lebo my mame stale, tak skoro ani nehrozi a uz aj kaslem na to, vsak ona sama na to dojde 😉 🙂

wighy
31. dec 2009

´bubi nechali hehehe ale v aute sme museli prejst na nudzovy rezim tkaze ho mame aj nadalej 😀 😀 a uz tiez na to kaslem,snad sa mi ´ju do skolky podari oducit

dada1212
31. dec 2009

wighy,bubadlo27 Som na tom podobne, rok 2009 bol pre mňa jeden zlý sen.

wighy
31. dec 2009

uff dada tak vitaj v klube,hurrraaaa na rok 2010 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ukmima
31. dec 2009

Beriete ma do klubu????Strasny rok...a 2010 bude u nas kriticky...7 co sme s mm..som zvedava...zatial 90percent znamych sa rozislo po 7 rokoch....

babula90
31. dec 2009

my sme mali fajn rok, veľa som cestovala, je mi smutno, že to tak letí a deti rastú, chcem leto 😀 😎
buba, my sme mali dudu do 2,5 roka 😔 , závislák, ale začala šušlať sykavky, tak som povedala dosť! A dudu zobrat v decembri čert 😀 a berie do vreca všetky deti, čo majú dudy, tak bacha 😀
ale bol to ťažký oriešok a veľká závislosť 😠

wighy
31. dec 2009

ukmima aj u nas to bude 7 ale ja na to neverim 😝 s byvalym sme to prezili a boli sme spolu skoro 10 rokov podla mna kriticke su vsetky roky 😀 😀 😀

babula90
31. dec 2009

aj mne sa zdá, že kritické sú všetky roky, mesiace aj dni 😀

ukmima
31. dec 2009

Ste ma potesili.... 😀

wighy
31. dec 2009

babula aj moja ej hrozny zavislak, miluje dudu ,keby osm jejju dovolila aj cez den tak ani neviem ze mam dieta hehehehe

babula90
31. dec 2009

ako vidím, máme tu viaceré skoro rovnaké deti 🙂
wighy,ja nemám nič proti dudkám, lepšie ako place, ale sama sebe sa čudujem, že som taká mäkká- teraz sme sa presvedčili, že čím menšie dieťa, tým rýchlejsie sa oduci 😒 , starsej som dudu zobrala , ekd mala 18 mesiacov a mladsej az o rok neskor! 😔 NArodila sa velmi velka a uz v porodnici ju musela mat, stale chcela cucat- vobec sa mi to nepacilo, ale co uz! 😒 Do roka a pol to bolo v norme- len na zaspavanie-a by sa naucila pekne rozpravat. Ale toto leto som sla 2x od nej na tyzden prec, nemala cici a dudu si pytala aj cez den- samozrejme, dali jej ju, chbyla aosm jej a potom sa stala takou zavislou, ze kazde male zaplakanie s riesilo dudou, takze tak, sorry za dlhy prispevok. a suslanie budeme musiet casom odstranit u logopeda...

betka14
31. dec 2009

ja som si dala záväzok že malej zoberiem v roku 2010 dudu
ale neviem či sa odhodlám, len sa blížime k posteli spať a ona už duda duda