Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

katuskapd
29. okt 2009

29. 10. 2009 boli vyžrebovaní:

Marián Mitterpach, Liptovský Hrádok
Eva Hoštáková, Dubnica nad Váhom
Zuzana Bajziková, Trnava
Michaela Kvietková, Čierny Balog
Gabriela Daňová, Ladce

spirala maxfactor

katuskapd
29. okt 2009

na fann uz je nova, odpoved 45 😉

mikalove
29. okt 2009

mne dnes zase nič ,ani tie peračníky ešte z twisteru neprišli...kucharka nič ani maggi

laparada
29. okt 2009

Soutěž o stříbrné dětské náušničky... 😉
http://sperky-a-eurona.blog.cz/

betka14
29. okt 2009

mne dnes nič ani leták

buchta11
29. okt 2009

mikalove tie peračníku asi pridu uz cochvila lpretože zase nam volala predvcerom vecer ze nemame uvedenu ulicu a to sme jaj aj na mail dvakrat odpisovali ze mi ulicuproste nemámelen č. domu.. no des :D snad ked to pocula na vlastne usi tak uz veri a psole to x)

mikalove
29. okt 2009

už by sa im patrilo 😒

aksulvap
29. okt 2009

mne dnes iba katalóg z neckermannu, aj nejaký zľavnený, ale s tým už tu máme svoje skúsenosti 😠

tinesa
29. okt 2009

ahojte mne dnes nic

tlstik
29. okt 2009

baby pozerala som podmienky na tu špiralu Max Factor. takže na make-up sa nemusíme tešiť
😒
Žrebovanie a zverejnenie výsledkov žrebovania sa bude vykonávať denne, každý deň od začiatku súťaže sa budú žrebovať výhercovia za predchádzajúci deň až do ukončenia súťaže

monnr
29. okt 2009

Baby ako je to z receptami na maggi? Aká palička je pri recepte ked je schválený?

aimi.n
29. okt 2009

ahojte, tak som medzi 50 na biobalicek, aspon nieco 🙂

monnr - oranzová palicka - caka na schvalenie, zelena - schvalený recept a cervena - zamietnutý, alebo ho tereba opravit...

lekynka
29. okt 2009

Ďakujem avanka.
Už som v obraze aspoň trošku 🙂
Pekný večer.

monnr
29. okt 2009

Takže čakám na schválenie 😖 Dakujem pekne za odpoveď

claudee
29. okt 2009

jééé, mne tiež maggi konečne schválilo 😀 tak dnes večer budem pridávať receptíky 😀

titkovamiriam
29. okt 2009

tak mne dnes nic ☹ ,nahadzujem maggi a robim oriflame objednavku 😀 😀 😀

claudee
29. okt 2009

som si chcela ísť už konečne dneska vybrať ten darček od oriflame, a čo je na dverách nalepené?? že štvrtok tam tá pani nie je 🙄 😀 takže až príšte zase niekedy skúsim 😀 😅

titkovamiriam
29. okt 2009

mna to tak chytilo ze z objednavok budu paf 😀 😀 😀

lienulenka
29. okt 2009

Baby mna už to Maggi ser.., 😠 😠 mala som 3000b a poslala mi len nože a 4 výrobky:To je od veci,,že za 500 posiela to isté ako za 3000b.A z Penamu mi prišla len kozmetická taštička a malá brožúrka s receptami,tak som bola sklamaná ☹ ☹ ☹

titkovamiriam
29. okt 2009

cooooo ved jej napis!!!

girka
29. okt 2009

ahojte, tak mne dnes casopis Gurman a v nom tri vzorky caju Lipton, doteraz neviem,preco mi chodi, lebo ja som nic neobjednavala a ani nic neplatila a o sutazi som nic nedostala,ale aj tak potesil 🙂

petka1982
29. okt 2009

magdi,odomna pýtala 2x adresu a balík mi nedošiel,tak som jej písala,že kedy mi ho pošle a ona na to,že ked jej pošlem adresu 😖 nechápem,ked dostane mail s otázkou,kedy mi príde balík,ako to,že nedostane mail s adresou... 😕

aksulvap
29. okt 2009

http://soutez.actimel.cz/

ak by náhodou niekto chcel súťažiť, mám 6 kódov, napíšte mi, prepošlem 😀

lienulenka
29. okt 2009

Miriam,myslíš Maggizuze 😝?.Neviem či mi to bude niečo platné.Peťuš,bombarduj ju mailami a ona nakoniec pošle 😅

lekynka
29. okt 2009