Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

dada1212
4. nov 2009

Ja som quelle tiež nemusela, tie "neznačkové" veci boli risk, lebo nie všetky boli dobrej kvality, a tie značkové typu adidas, esprit s oliver boli minimálne o 50 percent drahšie ako v butiku na Slovensku.

babula90
4. nov 2009

ja ked vidim tie katalogy, niektoré veci mi pripadajú ako po babičke, nemoderné, zastaralé,ved obchody su plne veci, kt. si človek moze vyskusat, tak netreba riskovať.

babula90
4. nov 2009

ved to dada, strašne drahé veci má Quelle, ani sa nečudujem, že krachuje. Dovolím sii to porovnávať, lebo v lete som v Anglicku neverila vlatsným očiam, kolko stoja nové značkové veci!!! Je tam neuveritelne lacno, tak som nakupila, kolko som mohla a kufre odniesli a kedze tam mám kamosku, budem choidt nakupovat len tam, neni o čom. UK je nákupný raj 😎 , ani sa nečudujem, že si veci nevážia, ked su take lacne.

katuskapd
4. nov 2009

stani gratulujem vidis vcera stres ze nic a dnes 😵 😵 inak mohla by si aj mna najst 😀
z blistelu mi pani pisala, zé si mam vybrat farby a poslala katalog a farebnu paletu, a oni mi potom urobili kalkulaciu a pytali sa ze ci suhlasim s cenou, tych 150 euro mi odpocítali. ale mohla som si vybrat presne za tolko a aj tak by poslali, ze nemusim nic doplacat. A boli rýchly v pondelok som objednala a v utorok som to mala 😵

lienulenka
4. nov 2009

ahoj Reni.mikalove,ty si možeš už aj obchod otvorit s tými vyhratými vecami,veď nie je týždňa čo by si niečo nevyhrala 😀 Mať tak tvoje šťastie.... 😅 😀 😀

monnr
4. nov 2009

Aj mne dnes volali zo zepteru že ci by som neprišla na predvádzaciu akciu,že tam budú predvádzať tie výrobky co sa dajú vyhrať. Neviem či tam mám ísť,asi nás tam budú nahovárať na kúpu nejakých hrncov alebo čoho. Neboli ste od nich na takej akcii?

bzzmajka
4. nov 2009

lusana máš hlas

lusana
4. nov 2009

bzzmajka ďakujem

lienulenka
4. nov 2009

Reni samozrejme aj tebe gratulujem aj ty valíš v poslednom čase 😉 😀 😉

girka
4. nov 2009

ahojte, tak mne dnes len fructolax na pravidelnu stolicu, to som uz davno objednavala, aj som na to uz zabudla, inak nic, teda okrem tej prezentacie Zepteru, neviem, ci som vyhrala, ci co to, ci len nevyuzili adresy, co sme im taam dali pri tej ich sutazi, budem ich musiet zrusit, lebo byvame u maminky a ta uz mala zlu skusenost s podobnymi prezentaciami, tak uz nechce nic take doma,
gratulujem vyherkyniam, ja dnes nic, ziadna vyhra

bubadlo27
4. nov 2009

cavte, tak mi to FA prislo aj mailom

Dobry den,

chcel by som Vam zablahozelat k vyhre luxusnej kozmetiky na tvar Biodroga.

Vyhru Vam posielame postou na adresu uvedenu pri registracii

bzzmajka
4. nov 2009

Ja som na tom Maggi, mám tam už 5 receptov, body mi nepridalo a meil my tieť neprišiel ...čo dalej? dokedy mám čakať? kolko to bude trvať?

dada1212
4. nov 2009

bzzmajka Musíš čakať, kým ti ich schvália, teda dotedy, kým budeš mač pri nich zelenú paličku 🙂
Koľko to trvá je otázne, niekedy je to deň, inokedy dva týždne, ale určite ti schvália recepty do konca tohto mesiaca, aby ti mohol prísť v decembri balíček za body získané teraz v novembri.

claudee
4. nov 2009

idem aj ja pridať pár receptov na maggi 🙂

katuskapd
4. nov 2009

tocila som rimel anic, jedno za 😠

mikalove
4. nov 2009

aj ja pridávam recepty a nebaví ma to,lebo som všade na 1000 a do 1500je ďaleko

katuskapd
4. nov 2009

stanka mozes pridat mne ja mam 700 to je len 300 do 1000 😀

mikalove
4. nov 2009

😀 😀 ani nesranduj

ukmima
4. nov 2009

mne este neschvalili ani jeden recept... ☹ , na mna mam vlozenych 27 a na mm 10 😠 , ale vlozila som len v pondelok
konecne mi mm dal do laptopu slovensky jazyk...a teraz neschvaluju..aspon mne

mikalove
4. nov 2009

ale čudné je,že z elektroluxu prišiel len bube mixér,ved tam je dokopy 5 cien a prispievame asi len my

bubadlo27
4. nov 2009

ocuvaj 😉 , nezamyslaj sa lebo mi ho zoberu spat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mikalove
4. nov 2009

nie len som chcela aspon osušku 😀

bubadlo27
4. nov 2009

ale sranda je, ze nepisu vyhercov 😒

anabelle03
4. nov 2009

ahojte baby, gratulujem k výhram - zvlas sikulke mikalove 😀
kde bola na elektroluxe sutaz? to nie je moc fer, ze nezverejnia vyhercov...

katuskapd
4. nov 2009

http://www.best4man.cz/souteze/vyhrajte-whisky-...

jasne ze srandujem 😀 ked mne sa to tak nechce pridavat 😝