Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

claudee
20. jan 2010

prišiel mi mail od maggi, tak rozmýšlam, čo vyberiem... ešte na ďalšiu adresu čakám

buchta11
20. jan 2010

Ahojte ja od nového roka nejak nemam chut sutazit .. pocitam vas co ste ktora vyhrala .. a akurat dneska ma prekvapil telefonat v praci ze .. lenze na podatelni vsade razitka buchali nepcoula som makke F :D.. ze som sa zapojila do nejakej (pocula som ze finančnej) ale to bude asi blud, sútaze.. a ze som bola vyzrebovana a ze som neuviedla udaje tak som nadiktovala a ze tento tyzden to bude odoslane to zahadne :D.. jajha.. a vcul zas cakat na zazrak ???

topa
20. jan 2010

ahojte ako to funguje na www.kucharka.sk, Koľko bodov je za čo?

babula90
20. jan 2010

ivako, ja strašne rada vypekám, ale cez Vianoce som pribrala, takže tiež to takto nepôjde 😕 😀

mikalove
20. jan 2010

ja som piekla aj dnes a už skoro neni a to sme len dvaja,mala nechce

avanka
20. jan 2010

Aj ja peciem aj 3 krat do tyzdna, aj dnes mm volal, ci nejaky kolacik zajtra bude 😀 a teraz je na to sam, ja som 3-ti den na diete, tak to nosi do prace kolegyniam, lebo maly tiez nechce

mikalove
20. jan 2010

avanka schudni aj mne 5 kg prosím ťa 😀

titkovamiriam
20. jan 2010

ahojte!! dnes nic len ocr-za tri dni 32 eur no hanba 😠 😠

mikalove
20. jan 2010

miriam my na md to máme za týždeň 😢

barunka
20. jan 2010

ahojte, prepáčte, že sa vám sem miešam, ale nemali by ste niektorá záujem o skipasy? Žiaľ mi lyžovať už nemôžeme ísť... ☹ ☹

titkovamiriam
20. jan 2010

jasne viem ,neboj pamatam!!! -aj to je poriadna hanba 😲 😲 😲

sozda
20. jan 2010

ahojte, blahoželám k výhram,
sabicka, nemáš za čo ďakovať, krížovky sú dobrý relax,

http://souteze.eshop-katalog.cz/164-soutez-o-po...
http://souteze.eshop-katalog.cz/164-soutez-o-po...

babula90
20. jan 2010

veru, kilá sa v zime lepia, to nie ako v lete na dovolenke, tam mi bolo ľúto dávať na sladkosti 😀 , tak som chudla, treba mi dovolenku 😀 Inak už rozmýšľate, kam pôjdete v lete? 😎

avanka
20. jan 2010

Mikalove, najprv sebe, potrebujem dat dolu 3 kg, co mi ostali po Lukym a potom tebe...len neviem, neviem, ci zo mna potom aj nieco ostane 😀 😀

Babula, my by sme asi do Chorvatska chceli ist...ale nneplanujeme, lebo chceme druhe baby, tak uvidime, ci to dopadne lepsie ako pred 5 mesiacmi ☹ ☹

babula90
20. jan 2010

my už uvažujeme, lietadlom tentokrát nie, takže pripadá len Italy a Chorvátsko- Chorvátsko : krásne more, ale studene a hlboke, Taliansko- hlava na hlave, ale atrakcie pre deti, takže s anevieme rozhodnúť, radšej by som do Tal. kvôli tal kuchyni 😲 mnam a vlani som bola v Chorv., takže zmena, ale chceme nájsť niečo kludnejšie- to je však daleko na juhu a tam s malými deťmi autom určite nie, keby ste mali niekto dobré tipy, sem s nimi 😉
avanka, držím palec.

bzzmajka
20. jan 2010

baby 18:18 neviem ako sa zapojiť, nezapína mi asi...

avanka
20. jan 2010

Babula, dakujem 😉

avanka
20. jan 2010

a majka, ta uz je ukoncena, tam su vyhercovia 😉

katuskapd
20. jan 2010

bzzmajka tam su uz vyherci

ja som dnes fanky robila 😀 ale este su 😀

avanka
20. jan 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11433

ja idem tot zajtra, nerobila ste ho niektora?

mikalove
20. jan 2010

mm zobral autodrahu a išiel kamaratovi,tam su 4 v garaži a harju a piju pivo....rozumiete niekto chlapom? 😅