Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinkatinka
15. nov 2012

@stina ale to zas nie 😀 včera som mala radost, však príde bonboška 😀

stina
15. nov 2012

@martinkatinka inak dnes prisli a su bezove bavlnene

martinkatinka
15. nov 2012

dnes som sa zaregistrovala na to preseba.sk, tak uvidíme ako budú chodiť dotazníky
A chválim sa, je opraté, navarené, kuchyna uprataná, malý spí.... poobede šup von do krásneho mrazivého počasia a pomoct babke zavárat jablká 😀

ajulienka81
15. nov 2012

@kitinka76 robim kviz a na konci zistim, ze len re CR ☹ 🙂

vera1132
15. nov 2012

dnes mi prišla zas bioderma, a pritom som to vyplnovala len raz 😒

janulabj
15. nov 2012

aj mne došla 2 x bioderma 🙂

putney
15. nov 2012

Aj mne prisla bioderma 2x, ale raz prisla ta tasticka, o ktoru som ziadala cez matriciane a potom prisli tri vzorky s letacikom, zrejme rozposielka pre registrovanych v Bioderme 🙂

martinkatinka
15. nov 2012

@putney no mne neprišla bioderma ešte vobec

chrenkovae
15. nov 2012

dneska žiadna pošta som sklamana ☹ každy den aspon niečo ak ked len letačik v schranke,ale dneska ani len to už som si tak zvikla niečo dostavať,že som zavisla na tom 🙂

cencula
15. nov 2012

baby prišlo vám všetko z milky? lebo mne nie

markot1
15. nov 2012

@cencula ja som objednavala len tie magneticke tabulky a uz ich mam davno doma

samulsonka
15. nov 2012

@cencula mne vsetko doslo este asi pred 3 tyd., ved pozri na stranku milky je tam podacie cislo pri kazdom darceku a to sa da skontrolovat na stranke posty

markot1
15. nov 2012

https://www.facebook.com/live.inspire?sk=app_37... - je to po anglicky tak neviem nic blizsie, len to ze sa hra o iPad3 a je to aj pre slovensko

benca
15. nov 2012

mne z intimi nie nohavicky ale kojenecka podprsenka dosla a dokonca moje cislo, este kojim, tak vyuzijem

markot1
15. nov 2012
cencula
15. nov 2012

no ved ja som to skontrolovala, cez stránku pošty, ale na poštu neprišlo nič, písala som do milky a oni mi napísali, že sa im nič nevrátilo, tak som im zase odpísala, že sa nemá čo vrátiť, ked to pošta od 15.9 nedostala- mne neprišli 2 ks postelného prádla ☹

danielaj
15. nov 2012

@martinkatinka ani mne ešte nedorazila bioderma, tak hádam čoskoro príde 😒

danielaj
15. nov 2012

a práve mi prišiel mail, že aj mne z tej Nika intima posielajú nohavičky 😀 no poteší, len aby sa trafili do veĺkosti 😀

slavka11
15. nov 2012

@chrenkovae chi chi to poznam mame novu zavislot. Cakame na postarku co nam donesie mimo uctov a b. vypisu 🙂. Myslis ze sa to da liecit? Ja myslim ze ano ale iba tym ze do tej schranky stale nieco bude chodit.

samulsonka
15. nov 2012

@chrenkovae ja som na tom rovnako ☹ a dokonca aj moja 3 rocna dcerka si este stale mysli ze veci netreba nakupovat a platit, staci pockat postarku 😀 A tak ked sa jej babka opyta odkial ma nove teplaciky, tricko alebo nieco ine tak bez vahania povie "postarka priniesla"

samulsonka
15. nov 2012

V potravinach Fresh (Bala) davaju ku kazdej Mile (Mila - ten keksik) igelitovy mikulasky sacok. Je celkom fajn, a aspon nemusim zhanat pred Mikulasom do coho to zabalit.