Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

vera1132
4. jan 2013

Kúpila som dnes kinder mliecny rez je niaka súťaž, nevid3liste niak3 info;?;??

sonalove
4. jan 2013

ahojte prosím vás, čo ste prihlásené do dr-oetker klube, to zasielanie receptárov je podmienené len poslaním prázdnych obalov z van. cukru, nie je to potom spoplatnené? aké sú tie receptáre čo vám ich už poslali? ako často ich posielajú? ďakujem za odpoveď

danielaj
4. jan 2013

baby, za ako dlho mi príde objednaný darček z Nivea klubu za čiarové kódy? zdá sa mi že čakám už nejak veĺmi dlho, 😒 posielala som doporučene 13.11.2012

danielaj
4. jan 2013

@sonalove ahoj, ja som v Dr.Oetker klube už strašne dlho, určite viac ako 10 rokov a receptáre mi posielajú automaticky, neposielam žiadne čiarové kódy ani obaly z výrobkov,kedysi posielali zdarma aj krásne nástenné kalendáre, ale to už padlo, teraz len tie malé receptáre 😒 , teda dúfam, že si sa pýtala na toto - tie malé brožúrky pár krát do roka 😉

putney
4. jan 2013

@danielaj ak si objednavala uz z novej kolekcie, tak pridu az teraz v januari, pokial este zo stareho katalogu, tak mne tasku posielali cca 5 tyzdnov tusim, ale teraz tym ze boli aj Vianoce, tak vsetko trva asi trosku dlhsie

sonalove
4. jan 2013

@danielaj ahoj aj ja som posielala kody začiatkom novembra tiež doporučene, objednávala online, volala som tam, lebo som chcela vedieť či to príde ešte do vianoc, povedali mi kedže ste si objednávali z nového katalógu (ten vankúšik v tvare medveďa) tovar budeme posielať až začiatkom januára. a 21.12. mi prišiel tento mail:

ďakujeme za Váš záujem o odmeny Vernostného programu NIVEA klubu.
S radosťou Vám oznamujeme, že Vaša objednávka cez internet bola medzi prvými 200 objednávkami a v zásielke z NIVEA klubu Vás čaká odmena. Vašu zásielku môžete očakávať v priebehu mesiaca január.
Váš NIVEA klub

putney
4. jan 2013

@sonalove
@danielaj aj mne prisiel presne tento mail - zhodou okolnosti som objednavala aj to iste 🙂

danielaj
4. jan 2013

@putney
@sonalove ďakujem kočky, ano z novej kolekcie - ten bodkovaný hrnček 😉 , kódy poštou, objdenávka cez internet, ale mne neprišiel tento mail, no nestihla som byť medzi 200 prvými, 😒 tak si počkám aspoň na hrnček 😉

benca
4. jan 2013

@petrav78 ahoj uz sa nedaju objednat tie veci zo sotezeplus, zbieram to zbytocne, vierockas tu nieco pisala

vierockas
4. jan 2013

@benca ze to je iba pre cechov ☹

benca
4. jan 2013

@vierockas ale petrav mi pisala, ze jej poslali 2 vyrobky, ja som dost nazbierala, neviem co s tym

rossio
4. jan 2013

baby poradte, uz dlhšie čakam balik ktorý stále nechodí, pritom objednávatel mi povedal že balík bol dávno poslaný slovenskou poštou, tak som si dala čislo balíka na stranke posty/ sledovanie zásielok a tam je uvedené dnešný dátum čas 16:41 že adresát nebol zastihnuteľný...ako to? veď som doma celý deň a nikto tu nebol, ani poštár nič nepriniesol, tak ako to teda je možne že som nebola zastihnuteľná keď som doma. Pravdepodobne to bude kurierom kedže tam je čas 16:41 lebo tak neskoro poštár nechodí. Čo teraz? Príde mi to vôbec?

moname
4. jan 2013

@rossio si myslím že si môžeš ísť vyzdvihnúť na poštu.Aj ja mám večné problémy s balíkmi-dnes mal mužík čas tak mi preň skočil(buenká) a dokonca tam bol ešte 1-knihy (výhra)-tak vyskúšaj pýtať na pošte 🙂

cencula
4. jan 2013

rossio ja neviem, mne 2krát obliečky z milky ani neprišli a ani sa mi neozývajú, ale nereagujú na maily som z nichsklaamná

angelheart
4. jan 2013

@rossio - niečo podobné sa stalo aj nám, otec je na invalidnom, takže je doma. Čakala som dva parfémy Mexx, a keď nechodili, tak som sa informovala ... a nakoniec sa zistilo, že nielen, že to nedoručili, ani nám nedali ten papierik, že je niečo na pošte. Parfémy sa vrátili tam, odkiaľ prišli, teda odosielateľovi. A otec dokonca bol na pošte sa pýtať, či tam nič nie je. Vraj nie.
Potom mi to našťastie poslali znovu.
Takže áno, je možné "nebyť zastihnutý", aj keby si bola doma celý deň ... 😒 Podľa mňa to budeš mať na pošte alebo sa Ti to pokúsia doručiť ešte zajtra a potom to bude na pošte. Držím palce 😉

putney
4. jan 2013

@rossio to sa stavalo aj mne bezne, z okna som len videla pani postarku ako bez zazvonenia hadze do schranky len zlty listok, robia to hlavne, ked su zvyknute ze ludia su v praci a im sa nechce stracat cas nejakym vyzvananim. Tak som jej nechala na schranke lsitocek, ci by bola taka laskava a unuvala sa apson zazvonit. Ale ta nasa postarka bola leniva lemra nikdy ani nevybhela k nam s doporucenym listom - vzdy som muslea ist ja s malym na rukach dole k schrankam. Ale uz sme sa prestahovali a teraz mame dobru pani postarku 🙂)))))))))

martinkatinka
4. jan 2013

Paypass mastercard už sú výsledky druhého kola.... sú tam aj celé rodiny, my nič :( ešte do 6.1 sa možete zapojiť do tretieho kola https://www.facebook.com/MasterCardSK/app_12236...

petrav78
4. jan 2013

tak vyhra paypass 🙂 a ruzovy desiatovy box Oilatum ale netusim odkial ale neva 🙂

lucik194
5. jan 2013

sutaz s Olmikmi je len pre CR

rossio
5. jan 2013

@moname , @putney @cencula počkam do pondelku, keď bude chodiť poštárka a ak nič nepride, tak pôjdem na poštu. Dúfam že mi ho nevrátia späť adresátovi, lebo ja ho naozaj chcem :(