Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

stanushqa
13. jan 2013

kto je z Nitry a okolia
http://kariera.mojanitra.sk/subportals2/kariera...

Inac odbocim od temy mate niektora skusenosti zo znackou bertoni? chcela by som kupit postielku ale neviem sa nijak dopracovat k nazorom o tejto znacke

alexandra33
13. jan 2013

baby ktora nakupujete v yves rocher a mate aj ich vernostnu kartu, prisla vam potom skoro kazdy mesiac taka zlavova karta, a teraz v januari je napisane ze ku kazdemu nakupu nad 1,99 uer novorocne prekvapenie, urobil uz niekto ten nakup, ze co je to prekvapenie, lebo planujem podla toho nakupit co to je, dakujem za info 🙂

adulikka
13. jan 2013

Dnes mi prišli iba kupony do tesca

adulikka
13. jan 2013

Na facebooku sutaž o tatianu...treba napisat originalne prianie.....neviem to tu stále dať 🙂

alexandra33
13. jan 2013

neviem ci niekto kupuje, ale mojmu malemu tycinky chutia, za postavicky z obalov, sa da vybrat z darcekov
zaroven chcem poprosit ak by niekto mal obaly, ze by som mala zaujem ak ich nepotrebujete, konkretne z tychto tyciniek

http://vestzlin.cz/tycinky-kinder-50g

a je to aj pre slovensko
ale zase citala som podmienky, tak to trva len do konca januara, tak to uz asi nestihnem nazbierat, ale mozno niekto ma uz nazbierane, skusim im este napisat ci to nepredlzuju 🙂

beata75
13. jan 2013

Ahojte.Viete mi poradiť.kďe môžem objednať vzorky kozmetiky Nivea?Pripade dať sem link.Ďakujem.

beata75
13. jan 2013

@moname Ďakujem pekne.

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadat
13. jan 2013

@martinkatinka martinka prosím ťa ohladom tých kuchárok, potom... nebudu mi chodiť kadejaké hlúpe ponuky domov?? ... a platí sa to potom poštovou poukážkou??

benca
13. jan 2013

objednat casopisy so 40 percent zlavou burdamedia 2000 su to apetit, marianne, elle, bydleni, je to pod ikea family karta, na stranke ikea, nejde skopirovat

benca
13. jan 2013

Madam EVA | iStánok.sk - predplatné novín a časopisov

benca
13. jan 2013

pri predplati madam evy poukaz v hodnote 200 eur, vyuzit sa da yes visage klinike

benca
13. jan 2013

preklep pri predplatnom

dadat
14. jan 2013

ešte sa chcem opýtať, či ste niekedy posielalli väčšie množstvo kodov nivea. Pretože nerada robím všetko po malom , čakala som dlhú. naozaj dlhú dobu aby som ich mala dosť a poslala naraz.. Akurát problém je v tom, že mám okolo 360 bodov a bojím sa, že pri takom množstve budú po mne chcieť účtenky, ktoré samozrejmme nemám. Ale v nivei som registrovana od 2008 a teraz posielam po prvýkrat. Čo myslíte, budú chcieť doklady o kúpe, stalo sa vám to niekedy??

vera1132
14. jan 2013

@dadat inač to by aj mna zaujímalo, tiež mam okolo 250 a možno aj viac bodov do nivea a chcela by som to poslať.

cencula
14. jan 2013

dadat ja mám problém, že som posielala väčšie množstvo kodov a pravdepodobne im neprišli, musím im napísať, lebo na stránke sa mi nikde neukazuje, že mám nejaké objednávky ma picne ked sa to stratilo, to sa mi ešte nestalo

rossio
14. jan 2013

@dadat
@vera1132 skuske to rozdelit aspon na 2x. Neviem ci budu pytat uctenky, odomna nepytali ale tak stalo sa mi ze aj napriek tomu ze som posielala doporucene sa list zahadne stratil. Na poste mi tvrdili ze bol doruceny a zase Nivea mi tvrdila ze jej nic neprislo. Tak neviem ja by som naraz tak vela bodov neposielala.

martinkatinka
14. jan 2013

@stanushqa ja mám kočiarik bertoni, je ľahký, skladný, zatiaľ som spokojná

martinkatinka
14. jan 2013

@dadat v balíčku ti príde šek, ktorý potom zaplatíš na pošte. Kedže tam dávaš adresu, samozrejme, že to využijú a budú ti posielať reklamy.... ak nechceš ďalšie balíčky za 8 eur, musíš to odhlásiť

stanushqa
14. jan 2013

@martinkatinka dakujem lebo idem kupit postielku a citala som dost negativne veci o tejto znacke tak preto neviem ci mam ju objednat alebo nie :/ lebo zase nedam skoro 300e za postielku ktora je nekvalitna

mongo
14. jan 2013

@dadat posli to naraz, aj ja som posielala kody a este ovela viac, ako mas ty. ked si dlho nic neobjednavala, tak uctenky pytat nebudu. len ja som to posielala ako balicek a poistila som ho. keby sa nahodou stratil. 😉

martinkatinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz