Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

bambulka_079
10. sep 2010

@nankaa2 ahoj , ja som od trencina , mna by to velmi potesilo O🙂

petka1982
10. sep 2010

@martina003 super,tešíms tebou,ja mám z nej akurát dobrý pocit a kilo nadváhy 😀 inak gratulujem ku všetkým výhram...inak dnes som bola v hypernove a mali tam zase tie orion batôžky so sladkosťami...celkom pekné pre detičky...
Pridávam link na výhercov eduscho,ak je tam niekto odtialto tak velká gratulácia 😵
http://www.eduscho.sk/?page_id=8

martinka17
10. sep 2010

@katika187 ďakujem pekne

@nankaa2 ja síce dávam linky, ale o hlasy ešte len budem prosiť, len musia spustiť hlasovanie 😀 Ale to bude prvýýýý krát
@cencula http://www.fa-zone.sk/90/ako-ziskat-body.php tu je to rpzpísané, celkom podrobne 😉

cencula
10. sep 2010

dakujem ti velmi pekne

nankaa2
10. sep 2010

@martinka17 to nevadi ja nemam problem zahlasovat ale zahlasujem len takym co ich tu vidim pravidelne a tebe tiez zahlasujem staci hodit link 😀

adulikka
10. sep 2010

ahojte gratulujem výhercom 😉

dalo mi točiť balíček rimmel po dlhej dobe...a samozrejme nič ☹

petushatko
11. sep 2010

Zdravím Vás, nevedeli by ste mi poradiť , či posielajú z nejakej internetovej stránky zadarmo vzorky make-upov Vichy alebo LaRoche posay...proste trošku kvalitnejších.V lekárni mi povedali že nemajú a kupovať drahý make up bez vyskúšania nechcem, aby mi nestál na poličke.. 🙂 🙂 🙂

martinka17
11. sep 2010

@petushatko nájdi si stránku výrobcu, nájdi si tam kontakt a napíš mail s prosbou, všetci to tak roobíme, ináč to nejde 😉

lenocka23
11. sep 2010

Ahojte "sutaziace", čítam vás už dlhšie, no prispievam až teraz.. Na stránke www.lucka.sk začína 14.9. nova súťaž.. zatiaľ som to podrobne neprestudovala, ale ak má niektora nepredbehne, tak dodam ... 🙂

sisska
11. sep 2010

Ahojte, na www.nitra24.sk sú výhercovia letnej fotosúťaže, aj na stránkach www.alinka.sk sú výsledky letnej súťaže. Skúste sa pohľadať, ak ste súťažili 🙂

sisska
11. sep 2010

písala som aj ohľadne tej kaše Sunarka, že mi ešte neprišla. A odpísali, že kaše už dávno rozosielali, ale že skúsia poslať ešte raz na moju adresu. Tak snáď už tentoraz príde, dcérka takéto výrobky ľúbi 🙂

alana1111
11. sep 2010

dnes som videla,že od 1.11 za 6 obalov od Hery pošlú dózu,ale neviem adr. pozriem zajtra alebo na ich stránke. www.hera.sk

chaarliizee
11. sep 2010

ahojte koníčkarky 🙂 🙂 🙂
po dlhom čase som sem prišla na skok, teraz som väčšinou na modrej streche 😅 keď už pomaly dokončujeme domček, času je málo... stále upratovania 😖 😖 😖 😖
som rada že sa vám tu darí, držím palce, dúfam že sa zase čoskoro môžem pridať 😅 😅 😅 😅
AHOJTE 😉

petka1982
12. sep 2010

ahojte,nový test na buene 😉

katika187
12. sep 2010

ahojte baby ! 🙂 dlhoo som tu uz nebola vlastne bola ale neprispievala nejak nebolo casu 😉 ja diem na tenu .sk si objedna vzorky www.tena.sk 😉 😉 a inac baby na buene vam uz pripisali body za starsiu hadanku a poznaj dvojicu ? mne stale nic 😉