Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mikalove
12. okt 2009

renka a čo ti poslali?

makita
12. okt 2009

Ahojte všichni, prosím rychle o pomoc🙂)))))). Soutěžíme s kinder čiokoládou a už nám zbývá pouze 1,5 hodiny času, abysme mohli postoupit. Tomášek je 6.místě a do finále postupuje pouze prvních 5.dětí. Pošlete mu prosím hlas na te.9000903 , tvar sms: KINDER HLAS XC9E2Y. sms stojí 3kč. Moc děkujeme maminka Eva!!!!! 🙂

katuskapd
12. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀

ivako
12. okt 2009

ked sa budete registrovat na bala,tak mozte zahlasovat za moj recept-Pasula,dík 😉

sumienka2525
12. okt 2009

Inac na tej bale sa mi vobec nezobrazil moj recept. Hmmm ☹

majka98
12. okt 2009

...baby dnes si odo mňa pýtala maggi Zuzka adresu na overenie, to už mi nebude uznávať recepty do konca mesiaca či ako? Ako často posiela balíčky za body? ďakujem Marianna

ivako
12. okt 2009

to si určite pýtala za september a teraz si už zbieraš body na oktober,je to dost pozadu

renettka
12. okt 2009

stani je tam make up,špirála a lak na nechty.Je to celkom fajn 😀

claudee
12. okt 2009

no ja dnes opäť nič. v žiadnej súťaži ☹ ten rimmel by sa už mohol niekedy podariť aj mne 😀

renettka
12. okt 2009

claudee,neboj ja som na rimmel čakala poriadne dlho 😉

claudee
12. okt 2009

ja som tam registrovaná cca 2 mesiace, takže moja chvíla asi ešte len príde 😀

titkovamiriam
12. okt 2009

caute !nestiham vas sutazit no dnes som mala oriflame doma 🙂 ,v casopise eva je spej do tenisiek,curiky,niaky make up z rimmel a vlozka.takze dobre citanie a okrem toho je tam aj katalog nivea,dove,veba a nurofen,

na poste nic

maggi nic no na kucharke mi prijali asi 6 receptov

cickamicka
12. okt 2009

takze mne dneska vyhra z pims nahrdelnik a nausnice z riecnych peral...pekne su 🙂

mickaaa
12. okt 2009

Chcem sa vas opytat ci tu bola nejaka sutaz alebo vzorky - Protetika , zdravotne pomocky. Babka ma na poste nejaky balik a nevie co to je. A sem tam na nu nieco napisem ale toto si nepamätam. No a ma z toho hrozu to ist vybrat ked nevie co to je.

babula90
12. okt 2009

cickamicka, gratulujem, som zvedava, ci aj ja tam vyhrám 😉

chichotka
12. okt 2009

mimochodom ešte stale funguje (a už čoskoro bude aj oficialne spustená) stránka na ktorej zbierate body a vymieňate za darčeky. a su tam aj dosť hodnotne ako tv,ipod ale aj napríklad kabelky,náramky,kozmetika.
keď sa chcete zaregistrovať napíšte mi mail lebo zatial je to na pozvánky. potrebujem ešte tak 15 ludi aby som mala zdarma tričko.

mikalove
12. okt 2009

aj odo mna pýta maggi zuzka adresu pre overenie

girka
12. okt 2009

ahojte tak ja dnes opat nic, tocila som rimmel, len par bodov
gratulujem k vyhram ja nic 🙂

girka
12. okt 2009

a tiez odomna maggizuzka pytala adresu na overenie
na kucharke mi nic nepribudlo, skoda

girka
12. okt 2009

ani ja, nechala som to tak, maju na fisher akusi neprehladnu stranku 😒

girka
12. okt 2009

na www.tvujdum.cz je sutaz o stylove vypinace, no musite sa tam regnut

renettka
12. okt 2009

to určite nie som ja..ani som tam nesúťažila 😉