Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

aksulvap
14. nov 2009

ja som dala 7,
claudee - u teba by mal pepík 1 brata ale 2 sestry, a mal by mať rovnako, takže to nesedí

pravdupovediac, len dúfam, že bueno tú súťaž predĺži, lebo zatiaľ mám niečo málo nad 1000 bodov, darčeky v nedohľadne - ale čo by s tými darčekmi robili, tak dúfam, že dajú súťaž do vypredania zásob 😉

sabicka
14. nov 2009

ja na buen nie som dlho,ledva jedny coko 😉 aspon nieco
a co s bodmi dalej? asi do vypredania zasob,tiez si myslim.

sabicka
14. nov 2009

baby,ked ste si objednavali foto z printu,kedy vam prisiel potvrdzujuci mailik? vdaka

claudee
14. nov 2009

aksulvap, ale veď práve jeho sestra mu oponuje, že to nie je pravda.. tak to píšu v tom zadaní.. ja už neviem, ako to je 😝

egyptanka
14. nov 2009

Jeeee baby normalne ste ma navnadili na sutazenie ... zeby som sa stala zavisla???

aksulvap
14. nov 2009

však to sú také choré zadania 😀

ja som to pochopila tak, že tie počty sú rozdielne podľa toho, či je to z pohľadu brata alebo z pohľadu sestry - preto mu ona oponuje, že z jej pohľadu to vyzerá inak, ale pravdu majú obidvaja, inak by sme sa nedorátali k ničomu...

monnr
14. nov 2009

tie čo ste posielali hera kódy,ako ste to poslali? doporučene? dakujem za odpoved

mikalove
14. nov 2009

aj ja som dala7

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
girka
14. nov 2009

heso na wande
Ak chceš žiť pokojnejšie, zvykni si na zlé počasie a nespravodlivosť iných ľudí...

girka
14. nov 2009

heslo a dufam, ze je dnesne

bubadlo27
14. nov 2009

cavte,
co som si dnes nasla v schranke, normlane neverim, som myslela ze sa toho nikdy nedockam 😀
z woman mi zevraj posielaju vyhru po pol roku 😠 😠

Oznam o odoslani vyhry:

Milovanie v búrke

odoslane dna: Moderna zena
podacie cislo:

Blahozelame

redakcia www.woman.sk

babula90
14. nov 2009

buba, blahoželám, čo si to vyhrala? 😉

bubadlo27
14. nov 2009

co ja viem, vobec netusim, ale zda sa mi zenejaky kozmeticky balicek 😉
sa hodi na vianoce🙂

babula90
14. nov 2009

a to Milovanie v búrke, to bola odpoved ci co? Ja som myslela, že sa tak volá kniha 😀
Ja som vyhrala už pre manžela na Vianoce a dcéra si darček vyhrala sama, tak mám postarané 😀

claudee
14. nov 2009

bubadlo, no to si ma teda potešila 😝 ja som tam vyhrala pred mesiacom, čiže si ďalších 5 počkám 😝 😀

monnr
14. nov 2009

buba- ak sa prihlásis na woman a klikneš na súťaže a potom na lavo v stlpci moje sutaže ukaze ti co si vyhrala 😉

bubadlo27
14. nov 2009

Milovanie v búrke
Stav súťaže: ukončená / zlosovaná, výhry sú uvedené hore, tu je len účasť v súťaži !!!
--------------------------------------------------------------------------------
Odpoveď nájdete v júlovom vydaní časopisu Moderná žena, v ktorom si príbeh môžete prečítať do konca. Ak sa zapojíte do hry a zvolíte správnu odpoveď, môžete si zasúťažiť o 5 atraktívnych kozmetických balíčkov.

ale ja som to len tipla a nahoda je blbec a este som to aj vyhrala 😀 😀 😀 😀

claudee, mozno poslu aj skor asi si chcu splnit zavazky ku koncu roka 😀 😀

babula90
14. nov 2009

no buba, to je náhoda 😀 podaj aj Lotto 😀 , tak po 5 mesiacoch si sa dožila výhry 😀

mikalove
14. nov 2009

buba tak predsa 😵 ja tiež nemam niektoré vyhry ešte od leta 😠

maria1610
14. nov 2009

ahojte, neviem ci to uz bolo, skuste:

http://www.pricemania.sk/clanky/sutaz/sutaz-o-h...

aksulvap
14. nov 2009

na buene predposledný kabelkový úkol

sabicka
14. nov 2009

ahojte.baby neviem najst,kde ste si pozerali,ci mate dozu z hery? chcem vediet,ci sa mi este oplati poslat,alebo su uz vsetky fuc.vdaka

sabicka
14. nov 2009

buba,gratulka,no davaju si nacas.ale aspon poslu. 😉