Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mitynka
4. jan 2010

Mamči prosím mám fotku na http://www.babyonline.cz/maminka/souteze/fotoso... MITYNKA - je tam Nikolka u hořící svíčky, moc díky za každý bodím, je tam potřeba krátká registrace díky 🙂

saisa1
4. jan 2010

mitynka, zahlasovane, inak podla mna krasna montaz aj fotka 🙂 aj Nikolka je kocka 🙂

mikalove
4. jan 2010

http://magazin.ceskenoviny.cz/souteze/soutez1/ vyherci vian. suťaže, ja ništ

daniela1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikalove
4. jan 2010

a ta si danka na svk?

titkovamiriam
4. jan 2010

DANI TO SI ASI V ZLEJ TEME ☹

mikalove
4. jan 2010

na mede so tip 25 a bolo 24 😠

tinka5
4. jan 2010

Caute kocky, viem, ze to sem nepatri, ale v tejto teme uz dlhsie nikto nebol..........objednava z vas niekto oriflame? 🙂

babula90
4. jan 2010

ahojte, mne nič neprišlo a to čakám na 4 výhry a na 1CD mi napísali mail, že ho pošlú do Vianoc 😒 , najhorsie je, ze neviem, kde to reklamovat, mail uz nemam ☹
Počuli ste, niekto vyhral Jackpot v LOTE- 34milionov Sk 😀
Blahoželám k výhram 😉

mikalove
4. jan 2010

aj ja ešte čakám nejaké vyhry čo neprišli do vianoc, ale boli sviatky, ešte chvílu počkám a potom to začnem riešiť

babula90
4. jan 2010

ja si tie výhry už zapisujem, aby som nezabudla 😀 predpokladám, že aj ty, mikalove 😉
ale mne slubili do Vianoc, vyhrala som to okolo 15.12., a mi to nezdá 😒

claudee
4. jan 2010

ahojky, točila som dvakrát rimmel, nič z toho 😖

tin007
4. jan 2010

ahojte, tiez mi dalo tocit rimmel a neviem co som vytocila, lebo som medzitym isla na inu stranku,tak mi treba 😀

sozda
4. jan 2010

príjemný večer, blahoželám k výhram

soutez@femina.cz

betka14
4. jan 2010

ja som teda zašla na poštu a bolo tam-kanavit test, podložka pod hrniec a pero z kucharky, z maggi denko s vareškami a 4 výrobky

dalve
4. jan 2010

dňa 4. 1. 2010 sa v ústredí PSS, a. s., v Bratislave uskutočnilo žrebovanie výhercov, ktorí sa v decembri 2009 zapojili do ankety vyhlásenej Prvou stavebnou sporiteľňou, a. s.

S radosťou Vám oznamujeme, že ste sa stali jednou zo štyroch vyžrebovaných.

Získali ste set do kúpeľa.
Vyhrala som, super 😀
A dnes som bola prvy den po materskej pracovat 😖 na 12 hodinovke a maly mal vecer horucky, tak som sa ledva vyspala. Ani sutazit sa mi dnes nechce, mozno zajtra.

bzzmajka
4. jan 2010

Baby, mne maggi nakoniec tie recepty schválili ale chcem sa spýtať, či niektorá nevie o práci v okolí Nových Zámkov. Dík

katuskapd
4. jan 2010

ja tiez nikde nic ☹ inak gratulujem k vyhram

katuskapd
4. jan 2010

bzzmajka vsak si daj profesiu a hladaj 😉

krinolina
4. jan 2010

bzzmajka schvalili, idem teda kuk aj ja a dufam ze si n ajdes nejaku fajn pracicku

dalve gratulujem k vyhre supeeeer

sozda
4. jan 2010

ospravedlňujem sa na 19.55 som dala zlú stránku, má byť
http://www.sysnet.sk/sutaz/

bzzmajka
4. jan 2010

Katka, to robím posledné mesiace ale ešte som na PN, takže net mám obehaný, aj stránky úradu práce ale u nás sa vačšinou len na obchod vycapí "prijmeme predavačky" a inam inzeráty nedajú...ale kedže PN nemožem chodiť a hladať,
Dakujem