Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

bzzmajka
15. jan 2010

babula- to moja mamina do mna hučala, že my sme už odkedy nemali plienky...no ale oni museli brať plienky a ked sme sa pocikali boli sme v mokrom...dnešné deti...to je už iné...z okolia mám skúsenosti, že deto sa naučia vačšinou v lete bez plienočky, takže my sme to skúsili a keby nie, nič sa nestane, aj tak sú tie dnešné deti rýchlo velké...ha ha

adulikka
15. jan 2010

Obchodný oznam

Dobrý deň,
dovoľujeme si Vás osloviť menom spoločnosti Nestlé, ktorej ste poskytli svoj e-mail počas jednej z našich spotrebiteľských súťaží značky Orion. Volám sa Karolína Ječmínková a rada by som Vám predstavila originálnu Nestlé Caro párty. V priebehu tohtoročného marca sa v Českej a Slovenskej republike uskutoční obmedzené množstvo párty s cereálnym nápojom Nestlé Caro.

Vy môžete byť vybraný/vybraná ako jeden/jedna z prvých hostiteľov a hostiteliek, ktorý/ktoré budú mať možnosť usporiadať skvelú akciu pre svojich priateľov. A nemusíte sa báť, nikto cudzí k Vám domov nepríde, všetko si užijete len v spoločnosti svojich priateľov. Navyše od nás zadarmo získate jedinečný Nestlé Caro párty balík v hodnote 30 EUR, ktorý Vám prípravu párty uľahčí. Reagovať ale musíte rýchle, kapacita je totiž obmedzená. A ako sa prihlásiť medzi záujemcov?

Stačí sa len zaregistrovať na stránkach caro.paartyy.cz (http://caro.paartyy.cz), vyplniť vstupný dotazník a počkať, či sa dostanete medzi vyvolených finalistov. Ak sa Vám to podarí, budete už jen krôčik od toho, aby ste od Nestlé získal/a zadarmo jedinečný Nestlé Caro párty balík. Ten hostiteľom a hostiteľkám doručíme až k dverám ich domova. Hostitelia a hostiteľky si tak spoločne so svojimi priateľmi budú môcť užiť zábavné a zaujímavé popoludnie.

A čo v Nestlé Caro párty balíku napríklad nájdete?

* 1 balenie cereálneho nápoja Nestlé Caro 200 g na párty, poháriky a obrúsky
* 5 balení cereálneho nápoja Nestlé Caro 50 g ako výslužku pre hostí
* 1 spoločenskú hru „Raňajky šampiónov“
* 1 spoločenskú hru „Človeče, naraňajkuj sa“
* zaujímavé tipy a nápady, ako zdravo a chutne raňajkovať

Neváhajte, kapacita je obmedzená. Kliknite na caro.paartyy.cz (http://caro.paartyy.cz) a zapojte sa do súboja o hostiteľskú rolu na originálnej Nestlé Caro párty. Niečo také tu ešte nebolo!

S prianím pekného dňa

Karolína Ječmínková
koordinátorka Nestlé Caro párty

© 2010 Nestlé Slovensko s.r.o. All rights reserved.
Košovská cesta 11, 971 27, Prievidza

Pre okamžité odhlásenie newsletteru Nestlé kliknite prosím sem

toto mi prišlo na mail

bubadlo27
15. jan 2010

http://www.moje-rodina.cz/pozna

no odbornicky na rozpravky radte 😀 😀 😀 😀 😀

mmartina78
15. jan 2010

bubadlo27
to ti neporadim, ale prve dva zabery su mi akosi povedome, urcite sme to doma pozerali 🙂

mikalove
15. jan 2010

ja rozpravky nepoznam ale aj princezna z mlyna tam može byť..

gabina275
15. jan 2010

no Stanka samozrejme kde inde ta najdem 😀

bubadlo27
15. jan 2010

vyhercovia z northlandu

1. miesto: Dagmar Wolfová z Novej Bane
2. miesto: Juraj Doliňák z Košíc
3. miesto: Roman Halámek z Partizánskeho

ajinka19
15. jan 2010

ahojte baby,nestiham sutazit,tak len citam a hlasujem.
ale segra mi dnes hovorila,ze mi k nej prisiel rimmel:spirala,ceruzka na oci,make-up a penazenka.A dnes sme doviezli novu sedacku,tak z toho mam radost.
gratulujem k vyhram,dobru noc

chymenitta33
15. jan 2010

kočky to inak tažké podal toho obrázku inak dvojku viem Princezná ze mlejna 🙂

Inak ahojte ja vás kuki často aj niečo niekedy vyplním ale ešte nič som nevyhrala 😉

glumdolf
16. jan 2010

Bubadlo takže sú to tieto rozprávky:
1. pohádka o mokrosuchém štěstí
2. princezna ze mlejna
3. arabela
4. trampoty vodníka Jakoubka
5. o vodě, lásce a štĚstí

glumdolf
16. jan 2010

Inak dobré ráno všetkým. No dnes som trošku od rána vytočená. Našla som si totiž v schránke odkaz od admina, že ešte raz si dám ako profilovú fotku fotku dieťaŤa tak bude zle. Čo som moc dobre nepochopila. VeĎ toto je celé fórum o deťoch a tak si myslím, že každá mamina chce ukázaŤ svoje bábo. No čo už. keĎže som v rodine ja fotograf, tak mám málo svojich fotiek s malým a tak zostanem zase bez profilovej fotky.

varticek
16. jan 2010

Dobre rano. Glumdolf, tak to si fakt dobra, s tymi rozpravkami. Skoda, ze je to len pre CR ☹

bzzmajka
16. jan 2010

adulikka- dáš sa na to?

sabicka
16. jan 2010

pekny den

myslite, ze to caroparty je nejaky podfuk?alebo fakt daju balik a pojdu prec, ci uz budete mat doma party, ci nie.

bzzmajka
16. jan 2010

http://www.ceskatelevize.cz/program/cerneovce/?...

dá niekto odpoved? ani na googli neviem nájsť

mikalove
16. jan 2010

na moje rodina cz možme súťažiť ked tam nebolo na vyber slovensko len české kraje? 😕

bzzmajka
16. jan 2010

http://www.ceskatelevize.cz/program/1092592063....

nepozeral nikto? ak áno prosím o odpoved

varticek
16. jan 2010
mikalove
16. jan 2010

dík 😉

bzzmajka
16. jan 2010

sirinka díkes