Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

sabicka
22. jan 2010

krin, viem, pisala si, kusok 😉

zase mi nesiel MK

mmartina78
22. jan 2010

http://fotosutaz.upc.sk/seo/kategoria/vsetky_ka...

prosim Vas o hlasy ked mate niektora čas
Vďaka

claudee
22. jan 2010

čau, fuu, dobre šibalo koníku... som sa sem nevedela dostať niekoľko hodín 😒

krinolina
22. jan 2010

mmartina a ktore fotky su tvoje

lucka261177
22. jan 2010

ahoj baby tak som sa sem nesmelo votrela ze skusim stastie sitazim vsade asi tri dni 🙂 ani sa mi nechce verit ze sa v dnesnej dobe este da aj nieco zadarmo ziskat 🙂tak vam drzim palce aaby sa vam nadalej darilo ako doteraz a sebe budem tiez🙂

bzzmajka
22. jan 2010

http://zena-in.cz/kategorie/souteze-styl-a-kras...

Prišiel mi balík od AVON- tiene, líčka, lak, make-up,linka...neviete odkial? na obálke Ringier

bzzmajka
22. jan 2010

mnaželíák tvrdí, že to je z predplatného, tento rok až dav časáky...alebo z foto čo tam posielam. Neviem a baby už dne smi prišli knihy o Upíroch...rýchlovka...

mikalove
22. jan 2010

bzzmajka, ty sa máš, už možeš čítať cez víkend,mne ešte neprišli..tak asi v pondelok.

bzzmajka
22. jan 2010

mikalove, možem čítať ale prvý diel...prví dva som nevyhrala- nestihla som a často tam bývajú takéto rýchle súťaže?

mikalove
22. jan 2010

teraz bola asi prvý krat takáto rychlovka, minule to bola normalna súťaž, ja som vyhrala prvy diel 3x a druhý 2x, len už som rozdala.nechala som si len pre seba a som rada tymto dalším lebo budem mať všetky a je to celkom dobre čítanie.

glumdolf
22. jan 2010

Jééj práve som si nechala vygoogliť svoje meno či som niečo nevyhrala a čuduj sa svete - vyhrala som na ireceptar.cz - bola to fotosúťaž. No výhra má byť nejaká knižka. Tak som zvedavá čo príde.

titkovamiriam
22. jan 2010

ahojte! dnes nic

bzzmajka
22. jan 2010

skúsila som si vygoogliť svoje meno..ha ha a našla som tento linka le nepamatám, že by som súťažila a či som to vobec ja?! nepamatáte túto súťaž?

http://www.mamatata.sk/clanok/6050/58/vyhercovi...

glumdolf
22. jan 2010

bzzmajka - ja si to pamätám, lebo som vo výhercoch. Vyhrala som 15 EUR na detskú výživu do obchodu BABY FOOD. Prišlo mi to mailom. Ale na tej stránke čo si dala, to bolo viacero súŤaží. To nebola len jedna.

a.oni
22. jan 2010

ahojte, dnes mi prišiel mai z rimmelu, že som vyhrala premenu ! - absolvoval to už niekto ? , www.milkagro.sk výhercovia vianočnej súťaže - mám tam mamku

babula90
22. jan 2010

lucka, samozrejme, že sa dá, firmy si robia PR a reklamu. 😉 neboj, oni na výrobkoch dobre zarábajú 😀
veľa šťastia. 😉

babula90
22. jan 2010

aj ja chcem premenu! to je super cena 😀 blahoželám!!! 🙂

buchta11
22. jan 2010

Krinolina vytrhla si mi to z ust.. ta mibe1004 ci ako to bolo poznám ten nick z rimmelu, aj z mojatoma.sk.. a podobne.. enviem ako moze zneuzit nase maily ked nema do nich hesla?..

bzzmajka ak je to z Ringieru tak jendnoznacne bud za predplatne alebo si niečo písala do casaku a uverejnili a podobne .).. tiez som uz dvakrat mala z Emy raz Avon raz Gosh.

Inak dakujem za googlenie :D ale to su stare sutaz ekde som vyhrala 🙂 .. to uz mam vyhry doma ..

Neivem ktora ste sa pytali odkial som .. Nové Sady pri Nitre.. uz nejak hadam prez ijem víkend a buduci tyzden vravela ta pani ze to má prísť to čo neviem čo je lol :D.

babula90
22. jan 2010

ja som sa pýtala 😉 takže našla som len tie staré, tak potom daj vedieť, čo bolo to nové.

ja som dnes písala do sphere, vyhrala som tam v novembri romantickú večeru v penzione Javorina v Čičmanoch, ale neuviedli sumu, tak mi odpisali, že 33€ 😎 , to je super!!!!!! pôjdeme v lete na výlet a zastavíme sa tam.
nečakala som tak vela.

roxynqka
22. jan 2010

Ahojte 🙂
Tak blahoželám k výhram .. inak chcem sa opýtať, Vám nepísala nejaká Petra Nagyová z lesk.sk ??? Lebo mne prišiel mail že nech pošlem moje meno priezvisko, mesto a psč aby ma mohla zverejniť na listine výhercov.. ale nebolo tam rovno napísané že vyhrala som, len že blahoželáme... Tak čo si mám teraz myslieť? :(

babula90
22. jan 2010

pozor, Ringier nie je Emma, Ringier je Nový čas pre ženy, Život, EVA, Nový čas krížovky, atd...

babula90
22. jan 2010

no tak napis roxy... 😉

roxynqka
22. jan 2010

babula90 - Už som napísala ale keď ani nie sú ešte zverejnené mená výhercov na tom lesku ☹ A sa bojím, či si niekto zo mňa nerobí srandičky ☹

babula90
22. jan 2010

podla mna nie, lebo ak vyplnala sutaz a bola tam len kolonka na mail- potrebuju adresu, ale mohla si sa popytat, aka sutaz to bola. 😉

claudee
22. jan 2010

z maggi som si nakoniec objednala zapekaciu formu 🙂 tú stopro využijem..

krinolina
22. jan 2010

a to ste dali do googlu cisto len svoje meno alebo vyhercovia a meno?

glumdolf
22. jan 2010

krinolina ja som dala výherci a moje meno