Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

roxynqka
31. jan 2012

Ahojte, nie ste náhodou niektorá v prieskume trhu GFK SLOVAKIA? 🙂
Chcela by som sa niečo popýtať ak by ste niektora mala trochu čas ☹ Ďakujem

danielaj
31. jan 2012

@roxynqka ahoj, ja som v GFK, kľudne, spýtaj sa, len či budem vedieť odpovedať 😒

martinkatinka
31. jan 2012

@titkovamiriam ahojky.. od toho knoru to posielajú aj na SR? 😀

titkovamiriam
31. jan 2012

@martinkatinka fu neviem daj link nepamatam si 😕

martinkatinka
31. jan 2012

@titkovamiriam nevadí, link bol pár strán dozadu.. však uvidíme 😀

titkovamiriam
31. jan 2012

@martinkatinka nasla som som -to bolo stare,ale ked je to cez univeler tak vacsinou posielaju aj do SR-tiez som to vyplnila a vidim ze rok 2011,no zasa si nepamatam zeby nieco take bolo-tak uvidime

martinkatinka
31. jan 2012

súťaže sú aj na www.predeticky.com

imiro
31. jan 2012

Pokud potřebujete hlasy do soutěží doporučuji naši stránku na Facebooku: Výměna hlasů za kliknutí - Klikej. Stačí jen vložit žádost s tím kde je potřeba hlasovat nebo kliknout a ostatní pomůžou 😉 Dušan.

http://www.facebook.com/klikej

atemi
31. jan 2012

BABYzlava.sk ma sutaz o nakup za 100,-eur a dalsie paradne ceny... staci zdielat na Facebooku a zadat meno a email.
http://www.facebook.com/BABYzlava.sk?sk=app_357...

d198815
1. feb 2012

ahoj ste videli ze fakt vypli to bueno???som neverila ze to vypnu skor ako sa vyhraju vsetky ceny...bol to riadny podvod 😠

dada1212
1. feb 2012

@d198815 no asi tak, by ma len zaujímalo že ako mal človek získať viac bodov a lepšiu lod ak skoro každý druhý deň sa neukázali rozdieli, lebo všetky obrázky človek už videl a dalšie neboli k dispozícii a pozvánky nefungovali tiež, aby človek mohol rýchlejšie s niekým plávať

roxynqka
1. feb 2012

@danielaj No ja som včera dostala ten skener a išla som dneska zapísať nákupy ale neviem prečo keď sa ma pýta, že kto bol na nákupe tak mi naskočí nejaký dalibor a tatiana a my sa nikto tak nevoláme :( Nedali nám skener pre niekoho iného alebo čo? :(
Tebe naskočili Vaše mená z domácnosti?

ajulienka81
1. feb 2012

@roxynqka zavolaj na tu bezplatnu linku, urcite sa pomylili, ja tam mam mena spravne. nejako neskoro ti prisiel skener, ved to malo byt od 1.1. len pomocou skenera zadavane.

ajulienka81
1. feb 2012

@d198815
@dada1212 no tiez som zostala vyvalena, clovek caka, kedy konecne bude moct vyuzit lodenicu a plavat na inej lodi, prip. nejaky iny postup smerom dopredu a nie dennodenne iba sibenica a rozdiely...a oni to utnu a hotovo...som sklamana a by ma tiez zaujimalo, ci tie vyhry aj niekto povyhraval, alebo iba tych par ludi, ktori sa tam aj ozvali, ze nieco vyhrali...ale tych bolo naozaj tak 10.

ela2710
1. feb 2012

@dada1212
@ajulienka81 aj ja som nastvana, konecne som uz mala baby zaclenene na posadku, idem zapnut a sutaz ukoncena 😖 clovek to hral tak dlho a prd z toho 😠

danielaj
1. feb 2012

@roxynqka ahoj, ja už skenujem od konca decembra a všetko v pohode, aj mená nám sedia, asi to bude tak, že máte skener niekoho iného 😒 skús zavola´t k nim na tú linku, majú tam napísané číslo, v tých papieroch a opýtaj sa, uvidíš, čo ti povedia 😉