Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ukmima
13. nov 2009

mikalove, ja som chcela ist spat po panelaku...ale koli tebe, mam po spanku 😀 , dakujem...

buchta11
13. nov 2009

mikalove .DDDDDDDD chytáš víkendový dych? ja este trcim v praci mame tu regalistov.. aj do ôsmej tu asi budem kym to dorobia a vypadnu .. :/ rano zas vstavam do skoly ech.. aspon ze som dnes stihla tie bueno cokoladky

dalve
13. nov 2009

mikalove - vidim nenudis sa, a ani my sa nebudeme 😀

mikalove
13. nov 2009

http://www.meredit.cz/content/view/1922/112/

nemusíte vyspávať toľko 😀

mikalove
13. nov 2009
ukmima
13. nov 2009

vsak hej, inac dosla mi medzi knihami z toho vypredaja aj kniha- Navod na manzelstvo...
hned zaciatok ma pobavil- Tati, preco si sa vlastne zenil? pyta sa syn otca. A ten krici na manzelku- No vidis, ani to decko to nedokaze pochopit. 😀
Aj podla tohto vtipu by si niekto mohol mysliet, ze manzelstvo vynasiel Lucifer, aby sa muz a zena mali prilezitost denne hadat.
Alebo- BASEN MUZA- Chcem hluchonemu nymfomanku s riadnymi kozami, co ma bude zivit, vlastni vinaren a lietadlovu lod. Viem, ze sa to nerymuje, ale je mi to jedno.
Ked povyplnam nieco od mikalove, trochu pocitam, co sa docitam...

glumdolf
13. nov 2009

http://www.bakurier.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_... jéééj moja prvá výhra. SA moc moc teším. Aspoň mi to trošku vynahradilo ten smútok, že už na mňa nezostali bueno čokoládky.

dada1212
13. nov 2009

Práve som si vytočila na rimmeli balíček 🙂 😀
Ma to strašne potešilo, lebo tam točím vkuse od júna a doteraz nič, takže konečne 😉

buchta11
13. nov 2009

Mna tiež dnes potesilo ze mi z rimmelu poslali tie darceky za promo akciu 🙂.. byť rimmel agentkou zaberie čas a zodpovednosť za blogy kazdy mesiac ale je to aj zábava

titkovamiriam
13. nov 2009

18.56 je stare

buchta11
13. nov 2009

do prdky aj toto posledne x) uhz neividm od unavy

titkovamiriam
13. nov 2009

19,01 este starsia

buchta11
13. nov 2009

aj sutazite niektore na tom fiftyfifty.cz ?? nechapem ako tamniekotri môzumat cez 100 losov len na dovolenku :-O

sabicka
13. nov 2009

Ahojte. Tak to maggi je uzasne, snad to este premyslia a nejako zvyraznia ktore recepty uznane a ktore nie.

nikinka82
13. nov 2009

Ajojte 🙂 no teda toto, Mikalove ja Ťa obdivujem, toľko súťaží nájsť... ja Vás fakt nestíham, ste šikulky!!! 😅

klara_klara
13. nov 2009

baby kde to tocite na tom rimmeli?

babula90
13. nov 2009

ani ja nestíham, to sa ani nedá popri 2 deťoch 😕