Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ajinka19
2. okt 2009

jaaaaj baby...tak mam dalsiu neezovu supravu 😖 ☹ a ja som chcela namiesto toho tu zapekaciu misu,alebo nieco ine proste.. a navyse bez vyrobkov,tak som hned pisala zuzke,som zvedava co napise.ako som sa na to tesila,tak som z toho sklamana

ajinka19
2. okt 2009

mikalove,ja nestiham ani sutazit,ani vypisovat recepty a ty stihas este davat aj linky s vyhercami 😕

lela1
2. okt 2009

Ahojte dievčatá,ja tiež súťažim na Maggi a magizuzka mi napísala že si mám za 1OOO bodov vybrať čo chcem,chcela som sa vás opýtať či sa viac hodí ná závesná súprava,čo sa v nej nachádza lebo doska s príslušenstvom,ďakujem pekne, 🙂

ajinka19
2. okt 2009

baby a ako zistim na tej kucharke,ci mi zverejnili recepty alebo nie?diky

mikalove
2. okt 2009

tam,že moje recepty si klikni,alebo moje pridané či ako sa to volá

mikalove
2. okt 2009

lebo to všetko robím ajinka pribežne a pamätám si veľa kedy končia súťaže

renettka
2. okt 2009

stani ,no to si ma potešila..konečne sme na rimeli 😀

ajinka19
2. okt 2009

no dala som si moje recepty a vidim tam len tri...tie su akoze uz zverejnene?

ajinka19
2. okt 2009

toto mi odpisala zuzka:
Ak ju nechcete, pošlite ju späť a napíšte, že chcete zapekaciu misu. Výrobky posielam len za 50 bodov. Niekedy pribalím aj k vecným cenám, ale nie je to pravidlo.

renettka
2. okt 2009

ajinka..to je blbosť,podľa mňa vždy poslala aj výrobky 😝 😝

titkovamiriam
2. okt 2009

aji budes to mat v mojich receptoch ,len tie ktore zverejn ia tam su 😀

renettka
2. okt 2009

Miriam,koľko ich tam už máš..ja len 3 😠

varticek
2. okt 2009

ahojte. tak ta slavna zena na buene je podla mna ema destinnova

renettka
2. okt 2009

vartiček to by mohlo byť,aj ja som to našla 😀

bubadlo27
2. okt 2009

varticek urcite je to ona 😉
Pochádzala zo zámožnej rodiny, dobre známej a váženej v pražskej vlasteneckej spoločnosti. Mala štyroch súrodencov a svoj nádherný hlas zdedila po matke, ktorá spev študovala a krátko i vystupovala v parížskej opere. Ema začínala pôvodne študovať hru na husle a klavír, ale tiež sa venovala cudzím jazykom. Jej otec Emanuel Kittel bol veľmi pyšný na jej hudobné nadanie a zaobstaral jej najlepších učiteľov – učiteľku spevu jej robila Marie Destinnová-Löwelová (po ktorej si zvolila tiež svoje umelecké meno)

renettka
2. okt 2009

varticek super...šikulka

ajinka19
2. okt 2009

aj podla mna je to blbost,ved ked minule tiez neposlala na oca vyrobky a som jej napisala,ze neprisli,odpisala,ze doposle....
a to bueno super varticek.
na kucharka mi zverejnili teda 3 recepty zatial dufam

titkovamiriam
2. okt 2009

ja sedem zverejnenych,no netrapim sa body naskakuju 😀
a ja by som tiez bola za tu emu aj ked na buene nesutazim

wighy
2. okt 2009

no na kucharke asi velmi nestihaju lebo mam tiez len 7 uverejnenych a pridala som asi 100 a aj s fotkami niektore a zato mi ece nepripisali body tak cakam a cakaaam a odpisali mi ze darceky az o 3-4 tyzdne uff

aksulvap
2. okt 2009

varticek - klobuk dolu, supeeer 🙂

bubadlo27
2. okt 2009

baby a sa im cudujete ze nestihaju ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dalve
2. okt 2009

mne prislo maggi za 1000b - nerezeva tescoma suprava a k tomu žiadne výrobky ☹

aksulvap
2. okt 2009

Len teraz neviem, či sa píše Destinnová alebo Destinová - na webe je to všelijako - ja som si doteraz myslela, že sa píše z jedným n

renettka
2. okt 2009

ja som dala Destinová

varticek
2. okt 2009

dakujem 😵

ttina23
2. okt 2009

ahojte tak mne dnes prisiel 2x receptar aj s vyrobkami a volal mi chlapik ze mi donesie notebook co som vyhrala tak sa vytesujem ,konecne 🙂 🙂 🙂

renettka
2. okt 2009

tina super 😀

katuskapd
2. okt 2009

ahojte nestiham citat lebo utekam balit, len dnes akurat nieco doniesla postarka len sme neboli doma tak zlty listok, ten vyberiem az o tyzden v pondelok 😒
tak gratulujem tina
utekam