Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zunajda
20. okt 2009

rado sa stalo

betka14
20. okt 2009

ahoj teraz som až prišla ale musím vás informovať: vyhraal som na coca cole hlavnú cenu: 3333 eur 😀 😀 😀
skoro som dopadla
v piatok letím do BA aj s mm, a musím do nedele ich minúť na oblečenie, topánky, doplnky a relax
objednala som nás na thajskú masáž, kozmetika, pedikúra, kaderník,...
dcerú nechám doma hoc hovorili že zabezpečia opatrovatelku ale predsa doma ja doma
celý čas sa budú o man starať voziť autom len som povedala čo chcem, zabezpečia ubytko a tak
no super nie?
dam amlu spaťa prečitam vas
do schránky som ani nepozerala dosť štastia na den nie? 😀

mikalove
20. okt 2009

betka,odpadnem 😵 no super 😵

betka14
20. okt 2009

BUDEM AJ V EMME AJ FOTO A
TAK

mikalove
20. okt 2009

a čo si nakúpiš?

mikalove
20. okt 2009

keby tm nemohol,kludne povedz,pojdem 😀

lienulenka
20. okt 2009

Ty kokso Betka,tak tomu sa už teda povie výhra 😀 😀 😀 Gratulujéééééééééém 😅

ukmima
20. okt 2009

Betka - gratulujeme...parada, prajem ti krasny nakup

dalve
20. okt 2009

betka - gratulujem, no super 😀

aksulvap
20. okt 2009

betka supeeeer - velikánska gratulácia 😀 😀 😀

a ešte chcem poďakovať za super tip na súťaž s palicami - dnes konečne prišli aj mne a aj lyžička z Emca, tak sa tiež vytešujem 🙂

lenkalienka4
20. okt 2009

betka - super, uzi si to! 😉

betka14
20. okt 2009

dakujem velmi pekne
ste ma mali vidieť ked mi volali, bola som na ulici s kočikom začala som skákať a výskať
pani som povedala ked sa predstavila: len mi nehovorte že mi idete povedať čo si myslím že mi idete povedať 😀

kúpim si no neviem je to kopec penazí a je tam obmedzenei že len oblečko topánky a doplny/kabelky, šperky
dovolili isť aj mm tak som rada, budeme kupovať obaja asi pre celú rodinu malej veci an zimu a ja sa chystám už do roboty tak aj veci pre mna po materskej toho vela nemám
zabukovali pre nás letenky

lienulienka a ty s tým pobytom na stredozemnom mori? nič?

aimi.n
20. okt 2009

betka tak to je neuveritelne! normalne mam zimomriavky a chlpy mi stoja 😀 😀 😀
gratulujem!! a tisko v dobrom zavidim 🙂 fuu, co by som za to ja dala 😵
uzi si to !!!

hanuky
20. okt 2009

betka - gratulujem ! a my sa tu nahaname za nejakými vzorkami... 😀 aka to bola sutaz?

betka14
20. okt 2009

na coca cola light, viacere z nás tam vyhrali vedlajšie ceny no aj ja a teraz sa určovala hlavná cena a bum
som neverila že hlavné ceny sa dávaju normálne ale že to ej už vopred dané a tak

ttina23
20. okt 2009

betka gratulujeeeeeeeeeeeeeeem a uzi si to poriadne 🙂 🙂 🙂

katuskapd
20. okt 2009

ivako nie nevyplnala som 😕

katuskapd
20. okt 2009

Betkaaaaaaa obrovska gratulka, ze poletis, fakt super, uzi si to. a kedy ides nato? 😵 😵

betka14
20. okt 2009

v piatok večer o osmej som blave , bude ma tam čakať auto odvezú nás niekde na hotel- apartmán, večera šampus a v nedelu to skončí

claudee
20. okt 2009

koksooo, to už aké šťastieee, že jedná z nás, čo sme tu 😵 strašne ti gratulujem betka 😉 celú tú sumičku musíš teda minúť na oblečko a podobne? nemám slov 😀

cencula
20. okt 2009

betka to je geniálne super, srdečne ti gratulujem. baby kde vyhrávate tie palice, prosím vás?

aksulvap
20. okt 2009

palice boli na www.moliklub.sk - ale už to skončilo 😖

sabicka
20. okt 2009

Ahojte. Tak betka, to je velka gratulka. Tiez som si az doteraz myslela, ze hlavne ceny su vopred dane. Ale uz tu bol karibik-i ked este len informativne a teraz tvoj nakup. Len dotoho. 😀

ukmima
20. okt 2009

sabicka- poslala si???