Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

mikalove
21. dec 2009

prišiel mi to macko hamé, ved je dosť veľký a pekny,mala sa bude radovať

titkovamiriam
21. dec 2009

dnes postou noc no naj darcek mam ze marek ma srdiecko v poriadku 🙂 🙂 🙂

dalve
21. dec 2009

mne dnes dazdnik scooby doo - objednavala som z mmb, je suprovy
a este oranžove tričko z twistera, pc hra 102 dalmatincov a panoramaticke puzzle shrek - vsetko za body, co som nahrala su super a este cakam vankúš pat a mat

dalve
21. dec 2009

a dnes som bola kupit vianocny stromcek, je pekny velký, ledva som ho napratala do auta 😀

dalve
21. dec 2009

Gratulujem vsetkym k vyhram, pekne sa začal tento tyzden 😉

dasa123
21. dec 2009

Ahojte, tak mne dnes este doslo maggi, prvy krat za 150 bodov, plechova doza celkom pekna a kopa vyrobkov 🙂 tesim sa. A este zlty listok z posty, nieco z Prahy, ze by konecne bueno ?

babula90
21. dec 2009

ahojte, tak došli hodinky, no nič moc, žltý lístok a kopec vian.pohľadníc.

babula90
21. dec 2009

avanka, to je fajn, že aj manžel povaruje, ale môjho vidíme tak málo.... má toho veľa ☹
palma stále nič.

babula90
21. dec 2009

wighy, super!!!! gratulujem.
ovocno-kvetinový je dobrý aj Salvatore Ferragamo Incanto Shine

betka14
21. dec 2009

aj aj mam niečo z prahy an pošte - to je asi nadoma
teda podla mna inak nič,ani v mailoch ani v pošte
gratulujem k výhram

krinolina
21. dec 2009

ahooojte , prave som dosla domov a mam zlty listok z BA 12 doporucene?vam nic take neprislo???lebo ja ani nic necakam okrem MAGGI ale tak to mi ani mail neprisiel este

lieenka13
21. dec 2009

ahojte, gratulujem Vam k vyhram. Ja ako zvyčajne, nic ☹ Nejako ani nestiham hladat a vyplnat. Snad po Vianociach.

Incanto Shine - je nadherna vona, objednala som si dalsi flakon - prave dnes cakam kuriera, a to sa mne vacsinou vona prevonia, kym jednu miniem. Aspon jezisko mi nebude musiet nosit 😉

A k tom peceniu - ja budem mat asi 9 druhov drobneho (suche pecivo, suhajdy, grilaz, laskonky, kokosky, medovniky, van.rozky...) a asi troje rezy - marlenka, zamatove rezy a doboška. U nas kysnute velmi nejdu. A to v tych 29 a 30 druhoch kolko mate rezov, ak sa mozem spytat. Ja tiez robim len take mensie davky a to rozdam mame a svokre.

wighy
21. dec 2009

baby dakujem pekne 🙂

inak ten spacak je tiez z prahy, tak mozno aj vy hehe ja fakt neviem z akej sutaze,kedze zaidny email ani ziadny list k tomu nebol 😀 😀

babula90
21. dec 2009

ahoj lienka, som rada, že máme podobný nos 😀 inak moja vychytená srdcovka je CALVIN KLEIN ETERNITY, je trošku ako pánska, nikdy sa mi nezunuje, inak musím mať otvorené aspon 4 flakony a striedam ich, aby sa nezunovali. Incanto som tiež vyhrala, aj Moschino Light clouds, Beckham, Avon, Versace Mexx black- vsetko vyhry 😀
My by sme 30 druhov isto nepojedli, robím aj také zdravšie- s vločkami, potom marokanky, kremove nik nema rad, ale kysnute ano. 🙂

babula90
21. dec 2009

spacák nechcem, v stane som v živote nespala a ani sa nechystám 😀
super, že poslali až z Čiech. 😉

lieenka13
21. dec 2009

Tak prave kurier odisiel a mam juuuu 😀

babula90
21. dec 2009

sme ho privolali 😵

lieenka13
21. dec 2009

Objednavali sme si do praci asi 10 roznych flakonov (z toho asi 4 Incanta) je tam aj nejaky Calvin Klein, ale neviem este aky

lieenka13
21. dec 2009

mala som radsej spomenut 500 €

babula90
21. dec 2009
titkovamiriam
21. dec 2009

moje kolacik:linecke lekvarove,linecke orechove,cokoladove torticky s mandlou,kokosove keksiky,turecke čapice,kokosky,rafaelo,marlenka,vianocka,orechovnik,tvarohovnik,makovnik,rumove gule visnove,rumove gule orieskove,medvedie tlapky klasika a aj z tatraniek/prvy raz a suuu mnam/,suhajdy,slane tycinky tvarohove,slane rozne tvary bryndzove,slane rozteky,madovniky,klasika a aj orechove,suchar z bielkov a samozrejme povymienam so sestrou a jej svokrou....

lieenka13
21. dec 2009

fúúúúúú, ale mas kopu chlapov, ktori si s tym daju rady 😀 😀 😀

babula90
21. dec 2009

ja neznášam koláče s lekvármi, neviem prečo, takže ich ani nerobím

lieenka13
21. dec 2009

jej, vyhrala som v lote 2,80 € (to mam aspon namiesto tych 500 €) 😉

babula90
21. dec 2009

lienka, ja umriem 😀

lieenka13
21. dec 2009

a to CK je euphoria blossom

tin007
21. dec 2009

ahojte, mne pred chvilou ujo postar doniesl balik Hami, vyhra z babatko.rodinka.sk, je tam toho dost, aj hodne z toho vyuzijeme, tesim sa 😉

claudee
21. dec 2009

čauko, mne dnes prišla výhra z Penamu 🙂