Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zuzin78
21. sep 2011

mne jordansko neuznali na buene 🙄

danielaj
21. sep 2011

@ela2710
@zuzin78 ani mne neuznali Jordánsko 😠 ☹ ani by ma to nenapadlo, že Jordánské hášimovské království 😕 som to nikdy nepočula 😅 a hádanku som mala tiež správne 😉 no aspoň niečo 🙂
@ela2710 no vidíš a Grécko uznali, aj keď to nie je oficiálny český názov, no mohli aj to Jordánsko uznať ☹

babatko88
21. sep 2011

to jordánsko bol teda pekný odrb, chcem vidieť, že česi tomu hovoria tromi slovami... a to dánsko nám tiež neuznajú, bude to dánske království, stavím sa, lebo všetci píšu len dánsko..... ja chcem tú špirálu, ale týmto tempom určite nie, mám len 1506bodov ☹ ani čokoládky sa mi neujdú 😠

zuzin78
21. sep 2011

@babatko88 si dobra ja len o 1500bodoch moze snivat 😀

ajulienka81
21. sep 2011

baby, mne tiez Jordansko neuznali, ale suhlasim s buchtou, ze tam bolo jasne napisane oficialny nazov, takze je to nasou nepozornostou...a to Dansko by uznat mali, pretoze bezne sa ani v cechach nehovori D. kralovstvo...a oni chceli bezny nazov.

babatko88
21. sep 2011

@ajulienka81 ale to chceli bežný názov aj predtým a pochybujem, že tomu hovoria 3-mi slovami 😠

buchta11
21. sep 2011

@babatko88 nie nie 🙂 chceli vyslovene oficialny pri Jordánsku.. to je ako so Slovenskom.. Slovensko je bežný a oficiálny Slovenská republika.

angelheart
21. sep 2011

@babatko88 presne ako píše @buchta11 pri Jordánsku chceli oficiálny názov, teraz chceli bežne používaný. Ja mám 0, lebo ani ten čas, ani štát nemám dobre. Nenazbieram asi na nič 😢

martinka17
21. sep 2011

baby, ja zháňam čiaraky z Walmarku, vymením za niveu a jojo 😀

dada1212
21. sep 2011

@buchta11 máš z časti pravdu, ale ja som to napríklad zle pochopila, pod tým, že chcú oficiálny názov som si myslela že myslia na to, aby niekto nepísal nejaké skratky názvu štátu alebo jeho názov napríklad v angličtine a aj v ostatných iných jazykoch ako český, vôbec ma nenapadlo, že budú chcieť oficiálny názov v takomto zmysle, ked všade sa jordánsko spomína ako jordánsko, nie ten trojslovný názov.
to podľa mňa skôr mohli uznať to a neuznať grécko, lebo to je myslím tam uvedené jasne, že chcú český názov. ja som ten text pod tou hádankou vždy čítala pozorne, dokonca som si vždy názov štátu overila cez prekladač, aby som ho napísala po česky a ešte po overení som aj googlila, či je to naozaj český názov, či mi to prekladač preložil správne. ale to že to má byť oficiálny názov som pochopila úplne inak ako to napokon mysleli oni.
aj ked som rada, že nediskriminujú slovákov a uznali im aj to grécko, ale ak ho dali, to bola skôr chyba z nepozornosti, že si neprečítali alebo neuvedomili že chcú český názov, ale to s tým oficiálnych názvom sa dalo pochopiť rôzne.
takže podľa mňa nebolo správne rozhodnutie bueno, že jedného pravidla ktoré nemusel pochopiť každý sa držali a zároveň od dalšieho podľa mňa jasnejšieho opustili.

roxynqka
21. sep 2011

Baby, chcela som sa spýtať 🙂 Nekupovala ste si niektorá ten nový časopis EVA GIRL? V upútavke mi ukazuje že tam sú nejaké 4 kusy darčeky a stojí len 1,13 eur 🙂 Či neviete, je tam len jeden darček alebo všetky 4? 🙂

ela2710
22. sep 2011

Rano mi niekto volal a nestihla som zdvihnut, spätne som sa nemohla dovolat tak kuknem e-mail, ze ci mi nahodou tam nic neprislo a ze na webnovinach som vyhrala zlavu 50% na tie INsperky.sk no sa uz tesim, za chvilu narodky a meniny, tak mi to aspon stihne prist 😀 a teraz vecer mi zas volal ten zastupca, tak to mam potvrdene, ze vraj sa firma okrem vyzrebovanych rozhodla venovat zlavy este 20-tim ludom- strasne vela vyhercov bolo