Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

chrenkovae
8. nov 2011

kočky ktore ste zbierali kody zo sunar mliečka už vam došli za ne drevene kocky?

piskotik
8. nov 2011

čavte buenáčky, ono tomu asi fakt šiši, ja som sa dnes už doplavila mohla som si na ostrove vybrať políčko, našla som akurát oriešky 😖 , chcela som hrať rozdiely a nedalo mi to že som dnes už vyčerpala obrázky a neteri ani šibenicu nedalo, tak som išla ďalej plávať a napísalo mi že prídem k ďalšiemu ostrovu za 18h, pritom mi odratáva 20h, asi im blbne systém, nemajú to ešte vyšpičkované

janulka54
8. nov 2011

baby neviete či súťaže čo su na facebooku typu zdielaj odkaz a vyhraj su naozaj pravdive? podarilo s vam uz niektorej vyhrat alebo je to len ich lacná reklama?

titkovamiriam
8. nov 2011

@janulka54 už som tak vyhrala knihy,cd aj kozmetiku 😉

janulabj
8. nov 2011

@titkovamiriam waw to je super, ja som si tiež myslela že to nefunguje, ale tak občas aj ja dam zdielat 🙂

vera1132
8. nov 2011

@cencula ahoj, čitam aj ti si v buene? to je na akej stranke??? a o čo tam ide? ked mi môžeš povedať, dakujem

janulka54
8. nov 2011

keby mal niekto záujem mám 50% zlavu na www.insperky.sk ozvite sa a dam vam zlavovy kod... zlava plati do 10.11. ja určite objednávať nebudem, tak rada pomôžem niekomu inému 🙂

cencula
8. nov 2011

vera1132 je to na stranke www.galeriebueno.cz, a zaregistruješ sa tam a najprv si zahráš šibenice a hladaj rozdiely a potom klikneš na lod, mne to včera nešlo, ked som si klikla na lod zadarmo, tak som na to kašlala , ale ked som to otvorila dnes, tak mi to šlo, asi to chcelo čas, nech sa ti darí

dorka21
8. nov 2011

Baby mám poukážky na nákup do Reserved. Tak ak by ste mali záujem ozvite sa.

vera1132
8. nov 2011

@cencula dakujem za odpoved. skusim čo to je, 🙂 zaujimavo si tu o tom pisete, a zaujalo ma to 🙂 dik ešte raz

slamienka
8. nov 2011

@cencula prosim ta, po ktory obrazok si zasla na hre rozdiely? ja iba po druhy, neviem najst vsetkych 5 rozdielov

janulabj
8. nov 2011

@slamienka ktory nevieš?
skusim ti poradit

danielaj
8. nov 2011

dievčatá ja na bueno čakám 12 hodín, kým sa doplavím na ostrov, tak uvidím, čo ma tam bude čakať, ale tiež som to mala zo začiatku nejaké zabrzdené, keď som sa odhlásila a znova prrihlásial, už to funguje 🙂
@slamienka ja som prišla po tretí obrázok a viac mi ich už neponúkalo ☹

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
piskotik
8. nov 2011

@lilli00 no mňa tiež dnes naštvalo že som po doplávaní nemohla hrať, stále mi to písalo že dnes som už obrázky vyčerpala a pritom som to nehrala 😖

imiro
8. nov 2011

Pochoutka. FOTOrecepty, články o vaření, tipy a triky, rady, informace od SZPI o stažených závadných potravinách a vše ze světa gastronomie, to je Pochoutka na Facebooku:

http://www.facebook.com/Pochoutka

Nyní začalo doplňování Vánočních FOTOreceptů. Každý den 20 FOTOreceptů - Cukroví.

dada1212
8. nov 2011

ja som zase tie obrázky na buene ani neriešila, lebo ked som dala hrať, tak mi to pri prvom ukázalo že čas vypršal, hoci som mala ešte aj 11 sekúnd do konca .

martinka17
8. nov 2011

@ela2710 aj ja, ale nepomohlo a ani ráno, až teraz večer ma to pustilo a už sa plavím 😀

martinka17
8. nov 2011

ináč sa pridávam, aj mne to bueno kvalitne ale fakt kvalitne blbne 😠

laulau
8. nov 2011

@martinka17 ahoj, ako sa plavis, prosim ta? zadarmo? 😀 neskusila si nahodit tie e-maily?

piskotik
8. nov 2011

@martinka17 tak gratulujem že sa už plavíš, ja som im poslala aj mail, že ako mi to blbne a odpísali že sa na mňa pozrú 😉

martinka17
8. nov 2011

@laulau ja som ti pozvala pozvánku, mi to dalo kúpiť obyčajnú loď konečne 😀

martinka17
8. nov 2011

@piskotik ja som pri nahlasovaní stále mala čosi stláčať, tak som na to išla cez galeriu bueno a konečne to ako tak funguje 😀

piskotik
8. nov 2011

@martinka17 tak "plujme, plujme" či aj nájdeme dáku výhru, nech sa darí 😀 😀 😀

martinka17
8. nov 2011

@piskotik aj tebe veľa šťastia 😀

michsme
8. nov 2011

ahojte, konecne som sa dostala k odreagovaniu sa na compe pri hrach, kedze som uz zacala pracovat.
To bueno je trochu divne, nejde mi nikoho pozvat, doplavala som odvcera, ziskala som 160 orieskov a neviem sa ohnut s obrazkom s lodami, vidim tam stale len tri rozdiely a tie slova daju obcas zabrat tym ze su v cestine, no nakoniec sa da 🙂 Tak vela stastia, kedze ceny su lakave.

michsme
8. nov 2011

uz som nasla tie rozdiely

adulikka
8. nov 2011

slavka11 dík za odpove´d ,veď aj ja v tescu videla len bonboniery .asi čakajú kedy sa drahšie veci predajú a až potom dajú čokolády