Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slavka11
25. aug 2012

@moname a neskusala si ho odinstalovat z PC a znova nainstalovat?

slavka11
26. aug 2012

@tikivikiniki no ja som to skusala aj vcera po obede a rovnako to neslo. Aj teraz rano som isla skusat a opat rovnaka reakcia. Potom ma napadlo ci to nie je v prehliadaci a tak som skusila spustit aplikaciu v mozile a konecne mi to tam islo takze spusti si to v mozile a budes moct cvicit dalej

angelheart
26. aug 2012

@slavka11 mne to nejde ani v exploreri, ani v mozile 😠 Včera sa mi podarilo prihlásiť až poobede okolo 16:00, dnes zatiaľ zas nič 😠 😠 😠

slavka11
26. aug 2012

@angelheart tak to je mi luto mne to neslo vcera ani po obede ani vecer a dnes ma osvietilo s mozilou tak tam sa mi to tvarilo uplne v pohode. kolko dni mas odcvicenych?

angelheart
26. aug 2012

@slavka11 pred chvíľou sa mi to podarilo, konečne - po hodine prihlasovania a odhlasovania 😠 Ale aj to - najprv som sa prihlásila cez facebook, no ale keďže tam mám úplne iný mail, tak je to o ničom, lebo by mi nezarátalo dni predtým, tak som sa odhlásila, znovu som sa prihlásila cez mail a už to šlo. S týmto dňom mám 6, takže zatiaľ nič moc

alexandra33
26. aug 2012

@moname
ten mobilny myslis ako ze ho mas cez internet v mobile ?
lebo ja som mala tiez problem s odmenovacom, lebo som preinstalovala notebook, a vsetky programy boli vymazane a ked som si ho chcela znova nainstalovat tak mi vypisovalo ze ten program mi moze poskodit pocitac 😒

voluptas
26. aug 2012

ahojte baby, mam na vas taku otazocku... kolko trvalo kym vam prisla nejaka odpoved z NIVEA klubu, lebo ja som tam posielala asi pred 2 tyzdnami a pol a stale nic, tak teraz neviem ci im mam napisat alebo pockat

alexandra33
26. aug 2012

ahojte baby
kto este nie je v panele domacnosti a chcel by byt, skenovat nakupy a dostavat za to body a vybera si odmeny, piste mi do ip, ako odmenu pri registracii cezo mna poslem skladaciu nakupnu tasku ciernej farby s bielym vzorom 🙂

darymorka
26. aug 2012

neviete mi prosim vas niekto poradit adresu -kam treba posielat blocky od piva smadny mnich?? dakujem

chrenkovae
26. aug 2012

zaregistrovali ste sa niektore na stranku familyservise?Ak ano dostali ste odial nejake vzorky?Pišu tam,že za registraciu pošlu tak či je to pravda 🙂 🙂

chrenkovae
26. aug 2012

@alexandra33 môžem bližšie vedeť o čo ide ako to funguje dakujem

miracle
26. aug 2012

@darymorka
Smadny mnich, Po box 19, 972 01 Bojnice

alexandra33
26. aug 2012

@voluptas
este urcite pockaj, im to trva trochu dlhsie 🙂

alexandra33
26. aug 2012

@miracle
no su tam super ceny, dufam ze sa postasti, aj ked si myslim ze ucast je straaaaaaaaaasne velka 🙂

moname
26. aug 2012

@slavka11 áno ani tak

moname
26. aug 2012

@alexandra33 nie,len to nie"kábel",ale od orange a nejde mi to ani cez USB modem,ani cez wifi

moname
26. aug 2012

No ja som z toho jeleň,z ničoho nič-ale už je tam ružová TNS 😀 A to mi písali že sa nedá 😀 😀 😀 Dúfam že som nezariekla

slavka11
26. aug 2012

@angelheart aha no ja som sa pytala preto ze mam 21 dni odcvicenych a ze ci to oni nejak nebojkotuju ze ti co maju viac dni odcvicenych ze ich prosto neprihlasi aby sa tak rychlo nedostali dopredu

martinka17
26. aug 2012

@voluptas napíš im mail, tak sú super, vždy odpovedia...ale im zavolaj 😉 Ja som tam už cez 10 rokov-tak neporadím, ale ináč na mail odpovedajú do 24 hodín.

martinka17
27. aug 2012

bueno ostrovy - kto hrá, tak na fóre som čítala a dnes som aj tak hrala, že v 6-tom leveli pri tom zostreľovaní kakaových bôbov pribudnú také svetlo hnedé, skoro žlté kakaa. Ak ich zasiahnete, tak to z tých už nazbieraných bodov kakaa v danej hre odráta, len neviem či 3 alebo 5 bodov . Ja som sa im vyhýbala-na daná strom som nemierila, bolo ich spolu možno 10,t ak sa v pohode dalo hrať 😉

angelheart
27. aug 2012

http://apps.facebook.com/milkamlsoun/

cez víkend sa mi tam podarilo vyhrať, skúste tiež 😉

alexandra33
27. aug 2012

baby co cvicite bebe vyzvu, kde sa mi spusti to video ?
neviem to najst ☹

stanushqa
27. aug 2012

@alexandra33 v pravom dolnom rohu mas taky stvorec cerveny a tam mas napsane dnesne cvicenie a pod tym je ist na to a tam musis kliknut

chrenkovae
27. aug 2012

@angelheart a čo ste tam vyhrali a ako dlho ste to hrali kym sa vam to podarilo ja to hram hram a nič ☹

danielaj
27. aug 2012

@martinka17 Maťa, ja som tam mala tie bledohnedé kakaové bôby v sobotu, mala som ich tam strašne veľa, oveľa oveľa viac ako tých tmavých, tmavých tam bolo len pár 😠 jasné, že sa mi to nepodarilo a včera som to hrala opäť a čuduj sa svete už tam bolo tých bledých len máličko a veľa tmavých, tak som to v pohode zahrala, si myslím, že to bola asi nejaká chyba, aby to tak rýchlo bolo také náročné a na druhý deń už úplne ľahké, fakt ma štve to bueno niekedy 😠 ale ke´d som sa už na to dala, tak to dohrám aj s nervami ☹

martinka17
27. aug 2012

@danielaj to si mala desné, ale ako píšeš, musela to byť chyba.
Ináč ja mám teraz 5 buenka.. a čo viem, tak minimálne o jedno viacej som už mohla mať, ak nie o 2. Súťaž končí o mesiac a teda viac ako 6 ďalších už nebudem mať 😖 ...ale mne sa hlavne zdá čudné, že nikto, ale fakt nikto si neberie výhry 😲 To sa ešte nedialo. Ale asi každý čaká na maximum a posledný týždeň to bude stáť za to 😵 Uvidím, ale fakt je to o neervy. Aj tá slama, aj kakao...všetko začína byť poriadne ťažké 😝 😠 a funkčnosť klasicky bueno 😠