Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

danielaj
27. aug 2012

@martinka17 aj ja mám 5 bueniek, a tiež som mohla mať viac, začala som hrať neskôr a 2x som nesplnila úlohu ☹ no uvidíme, čo to bude za divočinu pred koncom 😀

martinka17
27. aug 2012

@danielaj jj, zabudla som, o 4 viacej mohlo byť, lebo som bola 10 dní bez netu, zo 3 krát som nesplnila úlohu a ešte som začala o taký týždeň neskôr odhadujem 😉 Uvidíme ten koniec, ale asi prejde plynule do začiatku klasického buena 😵 tak som zvedavá na výhry, lebo minule som vzala čoko a náušnice....a len mi stoja, vôbec mi nepristanú 😝

miracle
27. aug 2012

@alexandra33
Dakujem, skormne poviem, ze by sa mi hodilo vsetko....

ready880
27. aug 2012

@martinka17 aj ja mám 5, včera som si chcela vybrať výhru ,buenká mi odpočítalo, a dneska mám znova 5.takže to nefunguje=(

samulsonka
27. aug 2012

@ready880 Asi to nefunguje, pretoze v kaviarni je odkaz: Vážené dámy, dnes nebude možné vybírat v ostrovech výhry, předěláváme systém přeměny buen na výhry na pochopitelnější verzi, neboť řada z vás s tím má problémy a buď nevědí jak si výhru přeměnit, nebo si mění to co nechtějí a technici to pak vrací zpět 🙂. Omluvte prosím proto, že výherní ostrov bude do zítřejšího rána jen v režimu prohlížení. Děkujeme za pochopení! 🙂
Tak som zvedava ked to bude fungovat 🙂

alexandra33
27. aug 2012

sutaz zrebuju po dosiahnuti 15000 fanusikov

http://www.facebook.com/Nabytokmirek

moname
28. aug 2012

No to je teda deň Bebe na 4. odpozeranie mi ukázalo 🙂 ,a bueno nefunguje 😠 -

labus
28. aug 2012

@slavka11 Slávka ahoj predstav si aj tento rok sa mi podarilo na SNICU vyhrat víkendový pobyt som nadšená 🙂 😀 😀 😀
už som tu dávno nebola tak popozerám ake su sutaže a snád niečo objavím aj čo je nenahodené 😉
ako sa inak kočky máte čo krásneho ste vyhrali?

slavka11
28. aug 2012

@labus Ahoj Ingridka chi chi zdalo sa mi ze je tam opat tvoje meno. Ja som skusala 2x a nic ale nevadi. Ved nemusi vyjst kazda sutaz. V kazdom pripade gratulujem a uzite si to, alebo uz ste boli na pobyte? Nam tento rok ziadny pobyt nevysiel ale cca kazdy mesiac nejaka vyhra sa zadarila takze som spokojna. A co chrbtica a operacia vsetko ok?

zuzka2010
28. aug 2012

nemate niektora prilohu novin sme z piatku?

angelheart
28. aug 2012

@chrenkovae ja som na tej Milke mala šťastie, hrala som to len nejakých 5-6 minút, viac nie, aj tak by ma to nebavilo 😀 Výhra je každý deň iná, ale vždy je 10 cien po 3 balenia niektorých sušienok. Nič veľké, ale za tých 5 minút mi to stálo 😀

alexandra33
28. aug 2012

@angelheart
a to kazdy sa inak vyhrava, myslim ze dnes napr. kazdy 6420 vyhrava ci ako je to tam uvedene, ale prvi co po polnoci uhadnu ?, ja dnes uz dobru polhodinu hadam a ziadna vyhra ☹

miriiama
28. aug 2012

@angelheart na akej stranke ma teraz milka sutaz ??? 🙂

angelheart
28. aug 2012

@alexandra33 keby vyhral každý, tak sa im to neoplatí, veď majú cez 100.000 fanúšikov ... je to presne tak, ako píšu, dnes vyhrá každý 6.326 pokus - cez víkend, keď som vyhrala to bolo len okolo 325 😀 ale potom sa začali sťažovať, že je to len pre tých, čo ponocujú a teraz je to takto ... neviem, čo je horšie ... toto sa mi zdá ako masaker

@miriiama http://apps.facebook.com/milkamlsoun/

labus
28. aug 2012

@slavka11 ešte sme neboli na pobyte pôjdeme koncom septembra 😉 som práve na mesiac v kupeloch po tej operácii - hej dopadla super naštastie aj ked potom som mala ešte problemi s kostrčou a tak som bola ešte okrem operácie 2x v nemocnici tažke obdobie.. tak som nemala chut sutažit ani vysedávat na nete ale už som fit a som spat 😀 😀 😀 😀 😀 .Takže žiadne výhri tento rok moc neboli akurát na rexone som vyhrala predplatne Evi čo ma moc potešilo.. a ten pobyt SNICO a poslala som 2x raz na mangela a on vyhral ten produktový balíček...darmo Snico používam verne a tu mám odmenu 😀 😀 😀 😀 😀

majina1974
28. aug 2012

už mi prišiel výherný balíček z Femme-plná krabica OREO keksíkov-20 kusov,velmi potešili.ahojte.

labus
28. aug 2012

dnes v Báječnej žene + kupon sutaže o 20x rodinný pobyt v DREVENICE TERCHOVA .... 🙂

danielaj
28. aug 2012

@labus vitaj, naozaj si tu dávno nebola a hneď takú super správu máš, gratulujem k výhre 😉 a čítam, že aj operácia dopadla dobre, to ma teší 🙂

labus
28. aug 2012

@danielaj dakujem si zlatučká...najskôr som nemala po operácii chut a energiu na sutaže ... potom príprava stahovania, stahovanie a zasa sme boli bez netu kedže sme čakali na pripojenie sa ..obec to práve riešila plošne ,ale už nás minulý týžden zapojili takže aj ked sa vrátim domov budeme v spojení...už sa ma nezbavíte 😀 😀 😀 😀

danielaj
28. aug 2012

@labus sa teším 😉

slavka11
28. aug 2012

@labus no paradicka tak uz sa to vsetko pomaly utriasa aj s tvojim zdravickom aj stahovanim tak to Snico mas ako krasny darcek k tomu vsetkemu aby si si este lepsie oddychla spolu s blizkymi lebo liecenie je liecenie ale ked mas okolo seba rodinku to je lepsi relax. Takze vitaj skoro po roku spat

labus
28. aug 2012

@danielaj
@slavka11 dík kočky verte často som na Vás myslela...a som rada,že som 😀 😀 😀 spat

alexandra33
28. aug 2012

@angelheart
a to sa ti hned na tej aplikacii ukazalo ked si vyhrala ?

alexandra33
28. aug 2012

@slavka11
ahoj slavka, je to aj pre slovakov, posielaju aj na slovensko vyhry ?

tikivikiniki
28. aug 2012

Kočky došiel už niekomu balíček z GFK? Už je koniec augusta a stále nič. Už sa neviem dočkať.

cencula
29. aug 2012

tikivikiniki nie mne ešte nie

angelheart
29. aug 2012

@alexandra33 áno a hneď sa aj vypĺňa adresa 😉

alexandra33
29. aug 2012

@tikivikiniki
ani mne zatial nic neprislo ☹

slavka11
29. aug 2012

@alexandra33 niektore servery co su tam uvedene su aj pre slovakov. Treba popozerat v pravidlach pri jednotlivych sutaziach. Ja uz som par vyhier cez tieto stranky chytila takze vela stastia