Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

chrenkovae
25. sep 2012

@alexandra33 musime dufať. 🙂 🙂 🙂 .Dneska som nič nečakala a predsa mi prišli vzorky z nivei pre dcerku som sa potešila

lothy
25. sep 2012

@labus ... to je stranka bajaja.sk je to agregat zliav a kazdy den sa da vyhrat to co si vyberies do 30e takze vyhru si byberie z ich zliav co maju do tej sumy je to spojene s facebookom ale kto nehra nevyhra.... su tam zaujimave veci ... treba skusit este sa sutazi dokonca mesiaca u nas v rodine sme uz 2x vyhrali ja a teta

alexandra33
25. sep 2012

@lothy
ja to poznam, len som tam dlho nebola takze som nevedela o sutazi , dik za info 🙂

alexandra33
25. sep 2012

nema este niekto milka body nazvys potrebovala by som 11, moje ID: 2908495767
dakujem ak by sa niekto nasiel
🙂

angelheart
25. sep 2012

Akože ... by ma zaujímalo, kto dal vymazať môj príspevok, keď som ho nikam, NIKAM inam nevložila, len sem - RAZ!!! 😠 😠 😠

Ale ďakujem každému, kto za mňa zahlasoval, idem si vás prečítať a pošlem späť hlasy,komu treba...

alexandra33
25. sep 2012

@lothy
mozem sa opytat, vyhra nahodne vyzrebovany, alebo ten ktoreho kamarati najviac kliknu na fb, lebo presne take sutaze nemam rada, ked treba zobronit o nieci hlas, ci kliknutie, v takych sutaziach nemavam stastie 😒

angelheart
25. sep 2012

@putney zahlasované 😉

angelheart
25. sep 2012

@stanushqa zahlasujem, ale Tvoja žiadosť bola tiež vymazaná, pošli mi to do IP 😉

terusska1
25. sep 2012

prosim Vas co je to to buenko? Dakujem

markot1
26. sep 2012

@alexandra33 zostali mi len 2 tak dufam, ze pomozu

martinkatinka
26. sep 2012

caro mne ešte neprišlo, dúfam, že pošlú niečo... písala som aj na čajíky Leros a na niveu pre malého, tak uvidíme.

ajulienka81
26. sep 2012

Caro aj mne vcera prislo, dnes uz som si robila na ranajky Ricore🙂

martinka17
26. sep 2012

@terusska1 súťaž, ale tá už končí, tak nabudúce🙂 na www.galeriebueno.cz - tam sú ostrovy, tak sa to hralo.
Ináč pozor dámy, 1.10. začína novékolo klasického beuna 😉
@danielaj Danka, špeciálne Tebe - v pondelok začína klasické bueno 😵 😵 😵

martinka17
26. sep 2012

@ajulienka81 to bola súťaž, alebo ste si pýtali klasicky vzorky?

ajulienka81
26. sep 2012

@martinka17 pytali sme si vzorky cez kontaktny formular 😉

martinkatinka
26. sep 2012

@martinka17 pýtali sme si vzorky

alexandra33
26. sep 2012

@martinka17
takze to klasicke teda zacnem, ked budem stihat, lebo nastupujem do prace od bud. tyzdna ☹

chrenkovae
26. sep 2012

@martinka17 to klasicke buenko je ake ešte som nehrala tak sa tešim ake su tam vyhry? 🙂 🙂 🙂 🙂 .poteši ked človek niečo zase vyhra už sa tešim na tie budena čo som si teraz vybrala.Ozaj a to kedy budu posielať vyhry?Dakujem 🙂 🙂 🙂

markot1
26. sep 2012

Myslela som si, ze sa mi vobec nedari a dostala som mail z bebe vyhra ranajkovy set a z lega duplo vyhrala som lego dokonca aj na sestru. Dakujem za link a treba sutazit aj na rodinu, lebo na mna sa mi nedari aj to bebe bolo na mamu 😀 😀 😀

martinka17
26. sep 2012

@ajulienka81
@martinkatinka dík, idem aj ja skúsiť, či nepošlú 😵
@angelheart hoď mi pls do IP link, aby som dala hlas 😉

@alexandra33 stačí tomu venovať 5 minút denne, viacej netreba a odmena je minimálne 10ks buenka 😎
@chrenkovae ja som vyhrala vždy tie čokoládky a potom ešte minimálne jeden darček, mám doma pilnik, tričko, náušnice...a neviem čo ešte, proste toto sa doteraz oplatilo, uvidíme ako to dopadne teraz 😉

lentuska
26. sep 2012

Dostane ma niekto do obrazu o co tu kraca? Som tu nova a neviem o com presne tocite 😀
Diky

chrenkovae
26. sep 2012

@martinka17 super už sa tešim 🙂 🙂 🙂 🙂 .Dakujem

danielaj
26. sep 2012

@martinka17 Martinka ďakujem pekne, mám to v hlave, teším sa, a držím sa tvojich rád, tak snáď sa zadarí 😉

dadat
26. sep 2012

Ako viete, že normálne bueno má od oktobra súťaž ?? 🙂 ... a dnes sa mi zase zadarilo na minonkach ... tesim sa z poukazu do a3sport ...juchuuuu 🙂

putney
26. sep 2012

@dadat Je to uvedene hned na zaciatku ich stranky - to bueno