Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
5. jún 2012

@lilia12
ahoj chcem sa spytat ci sa tam oplati regsitrovat, za aky cas si nazbierala body na darcek ?
a ake s tym mas skusenosti ? 🙂

ajulienka81
5. jún 2012

@moname nie, nedostala...som aj myslela, ze to bude nejaky podvod 😠

ajulienka81
5. jún 2012

@rossio gratulujem! 😉

martinkatinka
5. jún 2012

Baby, ak chcete pošlem vám link na hru o panvice, pošlite mi mail do IP

nika.zwillinge
5. jún 2012

@moname nie, este som nedostala.

moname
5. jún 2012

@ajulienka81 no super ☹ som sa tešila

alexandra33
5. jún 2012

baby vie mi niekto pomoct s odpoved v tejto sutazi :

vopred dakujem
http://belluria.sk/sutaz.html

moname
5. jún 2012

@rossio 🙂

ibajeho
5. jún 2012

No konecne mi prisiel bepanthen aj ked len taky prtavy ale to vacsinou vzorky byvaju 😀

martinkatinka
5. jún 2012

Tak poslala som tie pozvánky na hru o panvice, ale ako sa mi stažoval manžel, jemu to nedošlo, tak neviem kde je chyba ☹ Ak to neprišlo tým, ktorým som posielala, tak sa ospravedlnujem, hodím sem link http://receptnadnes.sk/index.asp?tn=friendhome&...

rossio
5. jún 2012

byby neviete ci funguje schwarzkopf klub? posielala som tam registracne veci asi pred 2 mesiacmi a stale nic :( pritom farby kupujem stale, tak by som to velmi vyuzila

martinka17
5. jún 2012

@rossio skús im napísať mail, ja som objednala žehličku a prišla v pohode, je to asi tak 2 mesiace dozadu 😉

bluen
5. jún 2012

ja som sa tiež registrovala teraz, minulý týžden, ale tu žiadosť som si tlačila už davnejšie a ešteže som to kukla, lebo teraz tam už netreba na začiatku posielať kody... tak čakám a uvidim..🙂

slavka11
5. jún 2012

@martinkatinka to je cele zasa iba nejaky podvod ja som tiez poslala kopec mailov a ziaden nedosiel a aj na ich stranke bola reakcia ze ziadne maily nedosli. To si oni nedovolia tak lahko rozdavat panvice sirinou marinou a zadarmo. Podla mna ziadne maily nepridu, len z toho dovodu aby nemuseli teraz nikomu nic posielat. A po skonceni akcie tie maily ktore teraz ziskaju pouziju vo svojej databaze a budu im zahlcovat postu blbostami
ucel svati prostriedky a my sutazive tvory casto naletime na podvodnikov ☹

alexandra33
5. jún 2012

@martinkatinka
ja pockam na tu tvoju pozvanku, lebo cez link priamo ti asi nezapocita pod teba 🙂

markot1
5. jún 2012

@martinkatinka myslim, ze to pride len na gmail na ostatnych adresach je zapnuty antispam

darymorka
5. jún 2012

@rossio inak aj ja som im posielal prihlasku do klubu asi mesiac dozadu a este tiez nic ☹

alexandra33
5. jún 2012

ak chce niekto skusit sice neviem ci to tu uz niekto nedal

ja som skusila 🙂
lebo chcem vyskusat ten krem

www.garnier.cz/_cs/_cz/bb-cream/register.aspx

darymorka
5. jún 2012

@alexandra33 odpoved je: B)5